Trucks

Volvo Trucks variklių gama

Galite rinktis iš sunkvežimių, varomų elektra, dyzelinu arba dujomis. Mūsų dyzelinu ir dujomis varomų sunkvežimių varikliai yra sukurti taip, kad užtikrintų aukštą našumą ir efektyvumą bei išlaikytų sunkias eksploatavimo sąlygas, kasmet atliekant minimalią techninę priežiūrą. Štai kaip tai darome.

Bendra koncepcija

Visi mūsų dyzeliniai varikliai, išskyrus mažiausią „Volvo FL“ D5 variklį, grindžiami ta pačia koncepcija. Visi jie yra šešių cilindrų eilėje varikliai, pagrįsti tuo pačiu konstrukcijos principu – nesvarbu, ar pasirinksite D16, D13, G13, D11, G9 ar D8 variklį.

Išnaudoti visą galią

Norint sukurti išskirtinį jėgos agregatą, jums reikia ne tik puikių variklių, bet ir transmisijos, kuri efektyviausiai išnaudotų variklio galią. Mūsų „I-Shift“ versijų ir funkcijų asortimentas kartu su naujovėmis, tokiomis kaip „I-Save“, užtikrina, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo variklio teikiamas galimybes.

Ilgi priežiūros intervalai

Darbo laikas yra vertingas ir jūs perkate sunkvežimį, kad galėtumėte jį naudoti, o ne lankytis dirbtuvėse. Todėl mes kuriame savo variklius taip, kad jie būtų našūs ir patvarūs, o techninės priežiūros intervalai būtų iki 150 000 km.

Dalijimasis šeimos viduje

Bendros variklio koncepcijos naudojimas visai variklių šeimai reiškia, kad galime nuolat vystytis žingsnis po žingsnio. Nuolat atnaujiname savo variklius ir kiekvieną kartą patobulindami vieną iš mūsų variklių įgyjame patirties ir išmokstame, kaip patobulinti kitą variklį. Kiekvienas žingsnis, kurio rezultatas yra geresnis dizainas, yra evoliucijos žingsnis.

Patvarus, našus, šeši eilėje

Palyginti su kitomis variklių koncepcijomis, šešių eilėje variklis turi daug pranašumų, kurie yra labai svarbūs, kai norite patvaraus ir didelės galios variklio. Pirma, eilės koncepcija suteikia daugiau alkūninio veleno atramos ploto, kad atlaikytų apkrovą, todėl variklis yra patvarus. Antra, eilės koncepcija yra mažiau kompaktiška, todėl yra daugiau galimybių palaikyti tinkamą darbinę temperatūrą ir optimalų veikimą karštomis sąlygomis. Be viso to, „Volvo“ variklis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir, pasibaigus jo eksploatavimo laikui, jį galima perdaryti. 

Dyzelinas, dujos ar elektra?

Renkantis elektrą, dujas ar dyzeliną, žinoma, reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip išmetamųjų teršalų lygis, investicijų lygis, triukšmas ir veikimo diapazonas, ir ne tik į tai. Tačiau šios alternatyvos taip pat siūlo skirtingą galios tiekimą ir važiavimo charakteristikas, kurios atitinka skirtingus reikiamos naudingosios apkrovos poreikius.

Kaip palyginti?

Nėra viskam tinkamo būdo pasakyti, kokios energijos reikia jūsų poreikiams. Tačiau yra keletas pagrindinių parametrų, leidžiančių įvertinti skirtingus energijos tipus. Jei prieš grįžtant namo reikia važiuoti tolimais maršrutais neprisipildžius, dyzeliniai degalai sunkiai pranokstami, o dujomis galima nuvažiuoti iki 1000 km, bet elektrinius sunkvežimius reikia įkrauti dažniau. Dujos siūlo didelį poveikio klimato kaitai diapazoną, ypač kai naudojamos biodujos. O elektriniai sunkvežimiai gali tiekti daug galios be išmetalų, tačiau diapazonas ribotas. Įtakos klimatui įvertinimai yra pagrįsti CO2 išmetimu nuo išgavimo vietos iki transporto priemonės.

Kokios alternatyvos jums tiktų?

Mūsų sunkvežimiai ir jų galios diapazonas

Nuo „Volvo FL“ iki „Volvo FH16“ mūsų sunkvežimių asortimentas apima nuo 175 AG iki 750 AG. Kiekvienas sunkvežimio modelis turi savo ypatybes, pagrįstas galia ir kitomis savybėmis, tokiomis kaip apkrovos pajėgumas, judrumas ir važiavimo bekelėje galimybės. Kaip matote, yra ir atiduodamos galios sutapimų, ir skirtingų energijos alternatyvų.

Panagrinėkite variklių alternatyvas

Atidžiau pažvelkite į skirtingas energijos ir galios alternatyvas kiekvienam sunkvežimio modeliui. Palyginkite parinktis ir išsiaiškinkite, koks sprendimas galėtų atitikti jūsų poreikius.

 

Atraskite įvairius mūsų sunkvežimių variklių variantus

Volvo FH 16Volvo FHVolvo FMXVolvo FMVolvo FEVolvo FL

„Volvo FH16“ varikliai

„Volvo FH16“ yra su dyzeliniais varikliais, kurių galia iki 750 AG. Tai reiškia, kad „Volvo FH16“ gali atlikti sunkiausias ir reikliausias transportavimo užduotis.

Ištirkite „Volvo FH16“

D16K

D16K yra 550 AG, 650 AG arba 750 AG galios, todėl „Volvo FH16“ yra vienas galingiausių sunkvežimių. Aukščiausios klasės modelis siūlo iki 3550 Nm sukimo momentą, kuris leidžia efektyviai susidoroti su ekstremaliomis apkrovomis ir puikiai valdyti transporto priemonės derinį.

„Volvo FH“ varikliai

„Volvo FH“ galima įsigyti su elektra, dujomis arba dyzelinu varomu jėgos agregatu – nuo 420 AG iki 666 AG. Rinkitės iš dviejų elektrinių ir dujomis varomų variantų. Dyzeliniai varikliai yra keturių skirtingų galios lygių. Trys dyzelinių variklių galios lygiai yra su „Turbo Compound“ technologija, leidžiančia taupyti degalus, tai vienas iš „I-Save“ pasiūlymo komponentų

Pažinkite „Volvo FH“

  Didelės apkrovos elektrinis

  Elektriniai jėgos agregatai su dviem arba trimis varikliais yra puikus pasirinkimas reikliam regioniniam transportui. Jie iš karto užtikrina didelį sukimo momentą, mažą triukšmingumą ir nulinį išmetamųjų teršalų kiekį. Jie tiekiami 330 kW (450 AG) arba 490 kW (666 AG) versijų.

  G13C

  Dujomis varomas G13C variklis pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip ir D13K varikliai, tačiau mažiau teršia aplinką – ypač naudojant biodujas. Tai populiarus pasirinkimas sudėtingoms regioninio gabenimo užduotims. Yra 420, 460 ir 500 AG versijos.

  D13K TC

  D13K TC naudoja turbokompresorinę technologiją – tai reiškia, kad išmetamųjų dujų energija grąžinama alkūniniam velenui, kad padidėtų efektyvumas. Tai puikus pasirinkimas reikliems tolimiems pervežimams, kur galima sutaupyti daug degalų. Jis tiekiamas 420 AG, 460 AG ir 500 AG versijomis ir yra „I-Save“ pasiūlymo dalis.

  D13K

  D13K variklis yra efektyvus ir labai galingas pasirinkimas sudėtingoms užduotims atlikti. Jis pasižymi didesne galia ir sukimo momentu visame diapazone, yra 420 AG, 460 AG, 500 AG ir 540 AG versijos, skirtos „Volvo FH“.

Varikliai „Volvo FMX“

„Volvo FMX“ yra su elektriniu arba dyzeliniu jėgos agregatu. Rinkitės iš dviejų elektrinių variantų ir dviejų dyzelinių variklių su aštuoniais galios lygiais iš viso. Asortimentas nuo 330 AG iki 666 AG.

Ištirkite „Volvo FMX“

  Didelės apkrovos elektrinis

  Elektriniai jėgos agregatai su dviem arba trimis varikliais yra puikus pasirinkimas reikliam regioniniam transportui. Jie iš karto užtikrina didelį sukimo momentą, mažą triukšmingumą ir nulinį išmetamųjų teršalų kiekį. Yra 330 kW (450 AG) arba 490 kW (666 AG) nuolatinės galios versijos.

  D11K

  D11K variklis yra efektyvus pasirinkimas, kai savo užduotis galite atlikti naudodami šiek tiek mažesnę galią ir sukimo momentą, nei siūlo D13K variklis. Vietoj to galite optimizuoti savo transporto priemonės svorį. D11K yra 330 AG, 380 AG, 430 AG ir 460 AG versijų.

  D13K

  D13K variklis yra efektyvus ir labai galingas pasirinkimas sunkesnėms ir sudėtingesnėms užduotims atlikti. Palyginti su D11K, jis pasižymi didesne galia ir sukimo momentu visame diapazone ir yra 420 AG, 460 AG, 500 AG ir 540 AG versijos, skirtos „Volvo FMX“.

Varikliai „Volvo FM“

„Volvo FM“ yra su elektriniu, dujomis arba dyzelinu varomu jėgos agregatu. Rinkitės iš dviejų elektrinių, dviejų dujomis varomų variantų ir dviejų dyzelinių variklių su iš viso septyniais galios lygiais. Asortimentas nuo 330 AG iki 666 AG.

Pažinkite „Volvo FM“

  Didelės apkrovos elektrinis

  Elektriniai jėgos agregatai su dviem arba trimis varikliais yra puikus pasirinkimas reikliam regioniniam transportui. Jie iš karto užtikrina didelį sukimo momentą, mažą triukšmingumą ir nulinį išmetamųjų teršalų kiekį. Yra 330 kW (450 AG) arba 490 kW (666 AG) nuolatinės galios versijos.

   

  G13C

  Dujomis varomas G13C variklis pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip ir D13K varikliai, tačiau mažiau teršia aplinką – ypač naudojant biodujas. Tai populiarus pasirinkimas sudėtingoms regioninio gabenimo užduotims. Yra 420, 460 ir 500 AG versijos.

  D11K

  D11K variklis yra efektyvus pasirinkimas, kai savo užduotis galite atlikti naudodami šiek tiek mažesnę galią ir sukimo momentą, nei siūlo D13K variklis. Vietoj to galite optimizuoti savo transporto priemonės svorį. D11K yra 330 AG, 380 AG, 430 AG ir 460 AG versijų.

  D13K

  D13K variklis yra efektyvus galingas pasirinkimas sunkesnėms ir sudėtingesnėms užduotims atlikti. Palyginti su D11K, jis pasižymi didesne galia ir sukimo momentu visame diapazone ir yra 420 AG, 460 AG ir 500 AG versijos, skirtos „Volvo FM“.

Varikliai „Volvo FE“

„Volvo FE“ yra su elektriniu, dujomis arba dyzelinu varomu jėgos agregatu. Yra viena elektrinė, viena dujomis ir viena dyzelinu varoma alternatyva. Asortimentas nuo 250 AG iki 350 AG.

Pažinkite „Volvo FE“

  Vidutinio galingumo elektrinis

  Dvigubas elektros variklis yra puikus pasirinkimas reiklesnėms reikmėms, kai kombinuotas svoris iki 27 tonų miestuose ir miesto zonose – mažas triukšmas ir nulinis išmetamųjų teršalų kiekis. 225 kW (300 AG) galia.

  G9K

  Dujomis varomas šešių cilindrų 9 litrų G9K variklis yra efektyvus ir tvarus pasirinkimas sudėtingoms reikmėms miestuose ir miesto zonose – ypač naudojant biodujas. 320 AG galia.

  D8K

  Šešių cilindrų 8 litrų D8K variklis yra pasirinkimas sudėtingesniems darbams ir didesniam kombinuotam svoriui. Pasirinkite iš 250 AG, 280 AG, 320 AG ir 350 AG, kad sunkvežimis būtų optimizuotas jūsų poreikiams.

Varikliai „Volvo FL“

„Volvo FL“ yra su elektriniu ir dyzeliniu jėgos agregatu. Yra viena elektrinė ir dvi dyzelinu varomos alternatyvos – keturių cilindrų D5K variklis ir šešių cilindrų D8K. Asortimentas nuo 175 AG iki 280 AG.

Pažinkite „Volvo FL“.

  Vidutinio galingumo elektrinis

  Vienas elektrinis variklis yra puikus pasirinkimas gabenant nuo durų iki durų, kai transporto priemonės sveria iki 16,7 tonos miestuose ir miesto zonose – mažas triukšmas ir nulinis išmetamųjų teršalų kiekis. 130 kW (175 AG) galia.

  D5K

  Keturių cilindrų 5 litrų D5K variklis yra efektyvus pasirinkimas mažesnio svorio transporto priemonėms ir mažiau reikliems darbams iki 16 tonų. Pasirinkite tarp 210 AG ir 240 AG, kad sunkvežimis būtų optimizuotas pagal jūsų poreikius.

  D8K

  Šešių cilindrų 8 litrų D8K variklis yra pasirinkimas sudėtingesnėms reikmėms ir didesnėms transporto priemonėms, sveriančioms iki 18 tonų. Pasirinkite tarp 250 AG ir 280 AG, kad sunkvežimis būtų optimizuotas pagal jūsų poreikius.

Turite klausimą?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali į jį atsakyti. Užsukite pas juos, paskambinkite arba pasikvieskite juos pas save.