Trucks

Išlaikykite savo pranašumą pasitelkdami mūsų sunkvežimių parko valdymo telematikos paslaugas.

Galimybės – begalinės. Galėsite lengviau valdyti savo sunkvežimių parką ir transportą. Taupykite degalus. Stebėkite sunkvežimių būklę. Ir daug daugiau. Per „Volvo Connect“ portalą galite pasiekti visas skaitmenines paslaugas. Rezultatas – efektyvesnis ir pelningesnis kasdienės veiklos vykdymas bei ramybė sutelkiant dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu: pasirūpinimą savo klientais.
 

Dar neturite „Volvo Connect“? Parašykite mums ir sukursime jums paskyrą.

Pagrindiniai privalumai

Numatykite neplanuotus sustojimus ir užkirskite jiems kelią.

Sumažinkite degalų ir energijos sąnaudas.

Laikykitės įstatymų reikalavimų.

Stebėkite ir valdykite savo išteklius.

Pagerinkite informacijos srautą.

Sumažinkite tvarkomų dokumentų apimtis.

Sužinokite daugiau apie sunkvežimių parko valdymo paslaugas toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

 

Prisijungti prie „Volvo Connect“

Volvo Connect

„Volvo Connect“ - portalas, suteikiantis prieigą prie skaitmeninių paslaugų, dokumentų ir įrankių, kurie padidina jūsų veiklos pelningumą. Tiesiog paprašykite savo prekybos atstovo sukurti jums paskyrą. Tada prisijunkite ir naudokitės paslaugomis, kurios padės būti žingsniu priekyje.

 

Sužinokite daugiau

Siūlomos sunkvežimių parko valdymo paslaugos

Parengtis darbui

Mūsų paslaugos užtikrina jūsų veiklos judėjimą pirmyn. Galite stebėti padangas, akumuliatorius ir kitus svarbius komponentus realiuoju laiku, kad numatytumėte neplanuotus sustojimus ir jų išvengtumėte. Optimizuokite apsilankymus serviso centre naudodami techninės priežiūros planą, pritaikytą faktiniam jūsų sunkvežimio naudojimui. Taip pat, gausite pagalbą kelyje 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad ir kur būtumėte.


Parengties darbui paslaugos

Efektyvus degalų ir energijos naudojimas

Mūsų efektyvaus naudojimo paslaugos padeda sumažinti degalų ar energijos sąnaudas, išlaidas ir CO2 pėdsaką. Nuo jūsų parko ir vairuotojų veiklos stebėjimo, siekiant rasti būdų, kaip padidinti efektyvumą, iki automatinio greičio ir pavarų perjungimo optimizavimo, siekiant taupyti degalus.


Efektyvus degalų ir energijos naudojimas

Duomenys ir įstatymai

Su mūsų duomenų paslaugomis lenviau saugoti įrašus ir  laikytis teisinių reikalavimų. Jos padeda laikytis važiavimo ir poilsio laiko įstatymų. Pasirūpinkite, kad tachografo duomenys būtų saugūs ir juos būtų galima atsisiųsti, kai to reikia ir siųskite sunkvežimių informaciją į kitas sunkvežimių parko valdymo sistemas.


Duomenys ir įstatymai

Parašykite mums ir sužinokite, kaip  „Volvo Connect“ gali padėti jūsų transporto veiklai

Privatumo politika

Pasikalbėkite su mūsų „Volvo Connect“ ekspertais

Kyla klausimų? Norėtumėte išbandyti „Volvo Connect“ bandomąją versiją? Susisiekite su mūsų ekspertais ir jie padės jums visais telematikos klausimais.

Eivitas Žarys

Transporto sprendimų vadovas

Emilis Ovanesovas

Transporto sprendimų specialistas

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.