Trucks

Atraskite visą Volvo Trucks gamą

Platus jėgos agregatų asortimentas ir dar platesnis modelių pasirinkimas – tikrai rasite jūsų verslui tinkamą „Volvo“ sunkvežimį. Susipažinkite su gama čia.

  Mūsų gama. Daugiau galimybių.

  Susipažinkite su mūsų sunkvežimiais ir sužinokite, kaip pritaikome juos jūsų poreikiams. Nesvarbu, ar užsiimate tolimųjų reisų, statybos ar bet kurio kito segmento verslu, čia rasite savo sunkvežimį. Atraskite variklius, važiuokles ir kabinas bei skaitykite išsamią informaciją paspaudę nuorodą.

   

  Sužinokite daugiau apie mūsų sunkvežimius

  Elektriniai sunkvežimiai

  Mūsų elektriniai sunkvežimiai užtikrina nulinį išmetamųjų dujų kiekį, mažesnį triukšmą ir mažesnę vibraciją. Jie krovinius gabena tyliau ir švariau bei pasižymi geresne vairuotojų darbo aplinka.

   

  Sužinokite daugiau apie mūsų elektrinius sunkvežimius

  Dujomis varomi sunkvežimiai

  Norite sunkvežimio, išmetančio mažiau CO2, užtikrinančio didelį našumą ir nuvažiuojamą atstumą? Susipažinkite su mūsų dujomis varomais sunkvežimiais. Juos galima naudoti įvairiausioms paskirtims – nuo atliekų surinkimo iki tolimųjų gabenimų, jie varomi SkGD arba SGD, gaminamomis iš biodujų arba gamtinių dujų (atsižvelgiant į galimybes).

   

  Sužinokite daugiau apie mūsų dujomis varomus sunkvežimius

Ypatybės

Sužinokite apie funkcijas ir naujoves, galinčias pagerinti jūsų sunkvežimio efektyvumą, saugumą ir energijos sąnaudas. Sužinokite daugiau apie tai, kaip pritaikėme „Volvo“ sunkvežimį jūsų iššūkiams įveikti, su šiomis technologijomis.

Sukurkite sunkvežimį sau

Pritaikykite ir susikurkite savo idealų sunkvežimį, kuris tobulai atitiktų jūsų poreikius.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į jūsų klausimus. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite apsilankyti.