Trucks

APLINKOSAUGA – TAI MŪSŲ RŪPESTIS

Nesuklysite pavadindami mus pionieriais. Aplinkosauga yra viena pagrindinių mūsų vertybių nuo praėjusio amžiaus 8-ojo dešimtmečio. Nuo tada mums pavyko sumažinti naujų „Volvo“ sunkvežimių išmetamų oro teršalų kiekį 90 %, o degalų sąnaudas ir poveikį klimatui sumažinome 40 %. Mes tikime tvaria transporto pramonės ateitimi. Mūsų sunkvežimiai, paslaugos bei veikla ir toliau rodys teisingą kelią.

Sunkvežimiai ir paslaugos

Siekiame kurti sunkvežimius ir paslaugas, kurių poveikis aplinkai būtų kuo mažesnis. Ir išties žengiame į priekį – ar kalbėtume apie degalų naudojimo efektyvumo gerinimą, ar apie alternatyvių degalų rūšis.

Efektyvus energijos vartojimas
Nuo 1970 m. degalų sąnaudos sumažėjo 40 %. Tačiau žinome, kad galime dar daugiau. Todėl esame pasiryžę pagerinti efektyvumą.

Degalų sąnaudų valdymas
Mūsų sunkvežimiai degalus naudoja efektyviai. O kad gautumėte iš jų maksimalią naudą, jums dar padeda mūsų sumanios degalų sąnaudų valdymo sistemos ir vairuotojų mokymas.

Alternatyvūs degalai
Esame pirmasis sunkvežimių gamintojas, visapusiškai išbandęs „Bio-DME“ degalus ir pristatęs metano dujomis varomą dyzelinį variklį.

Sunkvežimių emisija
Mūsų „Euro 6“ standarto varikliai pasižymi dvigubai mažesne kietųjų dalelių emisija, o azoto oksidų išmetama beveik 80 % mažiau. Be to, žymiai sumažėja mūsų SGD varomų sunkvežimių emisija.

Medžiagos ir perdirbimas
Maždaug trečdalis naujame „Volvo“ sunkvežimyje naudojamų medžiagų yra perdirbtos medžiagos. O pasibaigus sunkvežimio eksploatacijai perdirbti galima iki 90 % medžiagų.

Sužinokite daugiau apie pagal tvarumo principus gaminamus ir veikiančius sunkvežimius bei paslaugas

Mūsų veikla

Mes artėjame prie to, kad mūsų gamybos procesas taptų visiškai tvarus. Mūsų gamyklos Gente (Belgija) ir Tuvėje (Švedija) buvo pirmosios pasaulyje transporto priemonių gamyklos, kurios yra neutralios klimato kaitos atžvilgiu. Mūsų Umeo (Švedija) gamyklos dažymo cechas yra mažiausiai aplinką tirpikliais teršiantis gamybos cechas šiame pramonės sektoriuje. Be to, vis daugiau mūsų prekybos atstovų irgi tampa neutralūs anglies dvideginio atžvilgiu. Tai dar ne viskas. Mes sparčiai plečiame šią veiklą visame pasaulyje, kad ji paliestų kuo daugiau gamybos metodų, gamyklų, transportavimo paslaugų ir prekybos atstovų.

Sužinokite daugiau apie mūsų tvarią veiklą 

Sumažinkite savo daromą poveikį

Jeigu turite sunkvežimį arba jų parką, jums rūpi ir aplinkosauga. Šiuo atveju jums gali padėti vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas.