Trucks

Supranta jūsų maršrutus ir taupo degalus

I-SEE

Ar žinote, kaip optimizuoti greitį ir pavarų keitimą pagal maršrutų topografiją, kad būtų taupomi degalai? „I-See“ žino ir šios žinios pagrįstos duomenimis. Tai gali padėti gerokai sumažinti degalų sąnaudas nuo pirmos dienos.

Kaip „I-See“ jums gali padėti sutaupyti degalų

Artėjant prie įkalnės, sunkvežimis internetu atsisiunčia didelio tikslumo komercinio topografinio žemėlapio duomenis. Remiantis šia informacija, atliekami šeši veiksmai, siekiant kuo geriau išnaudoti sunkvežimio kinetinę energiją. Taip degalų sąnaudos sumažinamos iki 5 %, lyginant su sunkvežimiu be „I-See“. Jei žemėlapyje kelio nėra arba nutrūksta ryšys su serveriu, sunkvežimyje bus naudojamas bendros duomenų bazės sprendimas.

Palaikymas visada, net kai važiuojate

„I-See“ pirmiausia naudoja duomenis iš didelio tikslumo komercinio topografinio žemėlapio, kuris sunkvežimyje atnaujinamas automatiškai, kai išleidžiama nauja versija. Taip pat naudojami bendri duomenys, saugomi internetinėje saugykloje. Ir, jei reikia, sistema naudoja sunkvežimyje saugomus duomenis. Tai reiškia, kad visada turėsite prieigą prie topografinių duomenų, sklandžiau važiuosite ir žinosite, kad sistema nuolat atnaujinama nuotoliniu būdu.  

Dar geriau su „I-Torque“

„I-See“ gali padėti sutaupyti dar daugiau degalų pridėjus funkciją „I-Torque“. „I-Torque“ naudoja duomenis iš „I-See“, kad optimizuotų variklio sukimo momentą, pavyzdžiui, kai važiuojama įkalnėn. Važiavimas koreguojamas pagal maršrutą, atsižvelgiant ir į tai, kur esate, ir į tai, kas laukia priekyje.

 1. Įsibėgėja
  „I-See“ iš anksto žino apie kalvą, todėl sunkvežimis padidina greitį ir gali ilgiau važiuoti aukštesne pavara.
 2. Vengia perjungimo į žemesnę pavarą
  Išvengdama nereikalingo pavarų junginėjimo, „I-See“ padeda įveikti kalvą tolygiau ir sunaudojant mažiau degalų.
 3. Apriboja greitį viršūnėje
  Artėjant prie nuokalnės „I-See“ neleidžia sunkvežimiui be reikalo didinti greičio.
 4. Ima laisvai riedėti prieš nuokalnę
  Kad būtų taupoma energija ir minimaliai stabdoma, „I-See“ laikinai išjungia jėgos agregatus arba variklio stabdžius prieš pat nuokalnę.
 5. Kontroliuoja stabdymą nuokalnėje
  „I-See“ žino, kur baigiasi nuokalnė ir prasideda kita įkalnė, tad panaudoja stabdžius pačiu tinkamiausiu būdu ir metu.
 6. Pasiruošia kopti į kitą kalvą
  Jeigu jūsų iš karto laukia kita kalva, „I-See“ leidžia sunkvežimiui laisvai riedėti, padidinti greitį ir įgavus daugiau inercijos lengvai įvažiuoti į laukiančią kalvą.

Siūloma šiems sunkvežimiams

KALVOTI MARŠRUTAI?

Galime padėti sumažinti degalų sąnaudas.