Trucks

Tiesiog uždėkite antstatą

PARUOŠTAS ANTSTATUI MONTUOTI

Savivartis arba autocisterna? Kranas arba autovežis? O gal kėbulinis arba gaisrinis sunkvežimis? Kad ir ko jums reikėtų, važiuoklė paruošta viskam. Universali važiuoklė ir ilgas specifikacijos variantų sąrašas leidžia lengvai ir tiksliai pritaikyti sunkvežimį jūsų reikmėms.

Kai užsisakote „Volvo“ sunkvežimį, mes iš karto suteikiame antstatų montuotojui prieigą prie internetinio „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portalo (VBI). Turėdamas tikslius trimačius brėžinius, montuotojas gali imtis darbo, kol sunkvežimis dar tebėra mūsų gamykloje. Iš ten jį pristatysime idealiai parengtą, tad bus išvengta nereikalingų rekonstrukcijų. Taigi savo sunkvežimį gausite greičiau, galėsite iš karto kibti į darbą, o pinigai bus panaudoti efektyviau.

Antstatų montavimo ypatybės

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos (VBI)
VBI portalas pasiekiamas ištisą parą 12 kalbų, jis yra svarbus žinių šaltinis antstatų montuotojams ir servisams. Antstatų montavimo instrukcijose yra važiuoklės brėžiniai, laidų išvedžiojimo schemos, duomenų lapai ir priedai.

Galios nuėmimo įtaisai
Siūlome rinktis iš labai įvairių nuo sankabos priklausomų ir nepriklausomų PTO įtaisų, skirtų visų konfigūracijų sunkvežimiams.

Tiesus rėmas
„Volvo“ turi visiškai tiesų ir už kabinos lygiagretų rėmą, todėl antstatų montuotojams dirbti kur kas lengviau.

Antstatų montuotojų zona
Mūsų inžinieriai niekada nieko nemontuoja virš rėmo. Visa ši zona priklauso antstatų montuotojams, tad universalumas dar padidėja.

Specialios skylės
Rėmas yra su angų viršutine eile, kuri yra skirta antstatui. Kadangi nenaudojame jokių kniedžių, antstatų montuotojas gali lengvai pritvirtinti įrangą.

Tiksli galinė iškyša
Dabar galinį rėmą gamykloje galima tiksliai išpjauti tokį, kokio reikia – 50 mm intervalais, kad jis idealiai atitiktų jūsų antstatą.

Specifikacijos variantai

Daug skirtingų kombinacijų padeda lengviau susikomplektuoti reikalingą sunkvežimį. Štai kodėl siūlome daug ašių konfigūracijų, važiuoklės aukščio ir ratų bazės variantų.

 

 

Keturi galo nupjovimo profiliai
Galime jau gamykloje pritaikyti važiuoklei keturis skirtingus galo nupjovimo profilius: viršutinė (savivarčiams, kabliniams krautuvams ir šiukšliavežiams), apatinė (priekaboms, kurių ašys sutampa su jų svorio centru), išlenkta (vilkikams) arba tiesi (kėbuliniams sunkvežimiams).

Galinio apsaugos nuo palindimo įtaiso padėtis
Siekiant dar labiau praplėsti rėmo galo parinktis, galinę palindimo po sunkvežimiu apsaugos sistemą galima dėti keliose skirtingose padėtyse.

Du rėmo aukščiai
Rinkitės 266 mm arba 300 mm rėmą, atsižvelgdami į savo antstato reikmes.

Antstatų montuotojų modulis
Antstatų montuotojui lengva patekti į sunkvežimio elektros sistemą ir pritaikyti funkcijas. Prie antstatų montuotojų modulio patogu prieiti per prietaisų skydo jungiklius ir „Work Remote“.

Idealiai tinka antstatų pakeitimui
Naujos galinės pneumatinės pakabos 295 mm aukščio pokytis ir itin žema važiuoklė yra idealus sprendimas, jei uždėtas laikinas antstatas.

Tvirtinimo gembės
Prie važiuoklės rėmo galime jau gamykloje pritvirtinti gembes antstatui montuoti – dabar ne tik ratų bazės srityje, bet ir galinėje iškyšoje.

Paruošta kranui
Žemos važiuoklės ir didelės ašių apkrovos nori visi kranų montuotojai. Mūsų važiuoklė atitinka abu reikalavimus. Taip pat galime greta kabinos sukurti laisvą rėmo erdvę ir pristatyti jūsų sunkvežimį su gamykloje sumontuotomis krano plokštėmis.

Papildomi sustiprinimai
Vežant sunkius krovinius rėmui tenka didelis spaudimas. Todėl siūlome didelį vidinių įdėklų pasirinkimą, kad gautumėte reikiamą sustiprinimą.

Siūloma šiems sunkvežimiams

Pasiruošę montuoti naują antstatą?

Pradėkite nuo pokalbio su mumis