Trucks

Paruoštas kėbului montuoti

Savivartis, autocisterna, kranas, autotransporteris ar gaisrinis sunkvežimis? Universali „Volvo“ važiuoklė ir ilgas specifikacijos variantų sąrašas leidžia lengvai pritaikyti sunkvežimį savo reikmėms. Kėbulų gamintojas gauna prieigą prie „Volvo“ kėbulų gamintojų instrukcijų internetinio portalo, kad galėtų greičiau ir kokybiškiau atlikti darbus.

Kėbulų montavimo ypatybės

Visos „Volvo Trucks“ važiuoklės yra gerai paruoštos kėbului montuoti daugeliui skirtingų sričių. Taip siekiama užtikrinti aukštą viso sunkvežimio kokybę ir pagreitinti kėbulo montavimo procesą. Peržiūrėkite keletą toliau pateiktų sprendimų pavyzdžių.

Specifikacijos variantai

Daug skirtingų kombinacijų padeda lengviau susikomplektuoti reikalingą sunkvežimį. Štai kodėl siūlome daug ašių konfigūracijų, važiuoklės aukščio ir ratų bazės variantų.

„Volvo“ kėbulų montavimo instrukcijos

„Volvo“ kėbulų montavimo instrukcijos, prieinamos 24 valandas per parą ir 12 kalbų, yra esminis šaltinis, leidžiantis kėbulų gamintojams pradėti ruoštis ir optimizuoti darbą, kol gaminame jūsų sunkvežimį. Antstatų montavimo instrukcijose yra važiuoklės brėžiniai, laidų sujungimo schemos, duomenų lapai ir priedai.

Kėbulų montuotojo modulis

Kėbulų montuotojui lengva patekti į sunkvežimio elektros sistemą ir pritaikyti funkcijas. Prie kėbulų montuotojų modulio patogu prieiti per prietaisų skydo jungiklius ir „Work Remote“.

Tiesus rėmas

„Volvo“ turi visiškai tiesų ir už kabinos lygiagretų rėmą, todėl kėbulų montuotojams dirbti kur kas lengviau.

Rėmo aukščiai ir vidiniai įdėklai

Rinkitės 266 mm arba 300 mm rėmą, atsižvelgdami į savo antstato reikmes. Vežant sunkius krovinius rėmui tenka didelis spaudimas. Todėl siūlome didelį vidinių įdėklų pasirinkimą, kad gautumėte reikiamą sutvirtinimą.

Specialios skylės

Rėmas yra su viršutine skylių eile, skirta antstatui. Kadangi nenaudojame jokių kniedžių, kėbulų montuotojas gali lengvai pritvirtinti įrangą.

Paruoštas kranui

Žemos važiuoklės ir didelės ašių apkrovos nori visi kranų montuotojai. Mūsų važiuoklė atitinka abu reikalavimus. Taip pat galime greta kabinos sukurti laisvą rėmo erdvę ir pristatyti jūsų sunkvežimį su gamykloje sumontuotomis krano plokštėmis.

Papildomos pavaros

Siūloma rinktis iš labai įvairių nuo sankabos priklausomų ir nepriklausomų papildomų pavarų, skirtų visų konfigūracijų sunkvežimiams. Elektriniams sunkvežimiams yra 600 V nuolatinės arba 400 V kintamosios srovės elektrinės papildomos pavaros.

Idealiai tinka nuimamiems kėbulams

Naujos galinės pneumatinės pakabos 295 mm aukščio pokytis ir itin žema važiuoklė yra idealus sprendimas, jei uždėtas laikinas antstatas.

Galinė iškyša ir nuopjovos

Dabar rėmai gali būti gamykloje pjaustomi 50 mm ilgio intervalais. Rinkitės iš gamykloje pritaikytų keturių skirtingų galo nupjovimo profilių: viršutinio (savivarčiams, kabliniams krautuvams ir šiukšliavežiams), apatinio (priekaboms, kurių ašys sutampa su jų svorio centru), išlenkto (vilkikams) arba tiesaus (važiuoklėms).

Galinio apsaugos nuo palindimo įtaiso padėtis

Siekiant dar labiau išplėsti rėmo galo parinktis, galinę palindimo po sunkvežimiu apsaugos sistemą galima dėti keliose skirtingose padėtyse.

Tvirtinimo gembės

Prie važiuoklės rėmo galime jau gamykloje pritvirtinti gembes kėbului montuoti – dabar ne tik ratų bazės srityje, bet ir galinėje iškyšoje.

Turite klausimą?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į jūsų klausimą. Užsukite pas juos, paskambinkite arba pasikvieskite juos pas save.

Pasiruošę montuoti naują antstatą?

Pradėkite nuo pokalbio su mumis