Trucks

Dujomis varomas Volvo FH

Dujomis varomas „Volvo FH“ yra galingas tolimojo krovinių gabenimo sunkvežimis, galintis žymiai sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Kadangi varomas bioSkGD ir HVO, jis gali įveikti ilgus atstumus vežant sunkius krovinius. Be to, jo išmetamo anglies dioksido kiekis yra nulinis, skaičiuojant nuo dujų užpylimo į baką iki jų sudeginimo.

Didelis našumas ir mažesnis išmetamo CO2 kiekis

Dujomis varomi „Volvo FH“ varikliai pasižymi tokia pačia galia ir sukimo momentu kaip ir mūsų dyzeliniai varikliai. Be to, jie išmeta mažiau teršalų ir jų išmetamo anglies dioksido kiekis gali būti nulinis, kai naudojamos iš atsinaujinančiųjų energijos išteklių gaunamos bioSkGD ar HVO. Galite rinktis 420 AG, 460 AG arba 500 AG galingumą ir iki 2 500 Nm sukimo momentą.

Didesnė galia ir sukimo momentas

Dujomis varomo „Volvo FH“ varikliui naudojama dyzelinio variklio technologija ir jis pasižymi žymiai didesniu efektyvumu, galia ir sukimo momentu nei kiti dujiniai varikliai. Jis tobulai tinka tolimųjų krovinių gabenimo užduotims, kai junginio svoris yra iki 60 tonų.

Mažesnis CO2 išmetimo rodiklis

Variklis naudoja bioSkGD (biodujas) arba SkGD (gamtines dujas), bet taip pat nedidelį kiekį iš HVO arba dyzelinių degalų. Taip pat naudojamas „AdBlue“, papildomai apdorojant išmetamuosius teršalus. Naudojant bioSkGD ir HVO, šis jėgos agregatas suteikia galimybę sumažinti CO2 išmetimo rodiklį net 100 proc., skaičiuojant nuo dujų užpylimo į baką iki jų sudeginimo.

SkGD našumas, pritaikytas jūsų nuvažiuojamiems atstumams

Dujomis varomas „Volvo FH“ siūlomas su trijų skirtingų dydžių bakais, kad tiktų jūsų reikmėms. Galima nuvažiuoti iki 1 000 km, todėl sunkvežimis puikiai tinka vežti krovinius tolimais atstumais, nes dujų degalinių tinklas nuolat plečiasi.

Pritaikykite dujomis varomą Volvo FH sau

Kokios galios jums reikia? Koks atstumas tarp degalinių? Ir kokio patogumo lygio jums reikia kabinoje? Susikurkite jums tinkamą aukščiausio lygio dujomis varomą „Volvo FH, naudodami „Truck Builder“.

Galia ir mažesnis išmetamų teršalų kiekis

Dujomis varomas „Volvo FH“ veikia kaip dyzelinis sunkvežimis, tačiau gali suteikti galimybę sumažinti išmetamą CO2 kiekį iki 100 proc. Tai apskaičiuojama nuo dujų užpylimo į baką iki jų sudeginimo naudojant bioSkGD ir HVO, palyginti su europinio standarto dyzeliną naudojančiu sunkvežimiu.

Iki 60 tonų

Iki 1 000 km nuvažiuojamas atstumas

Iki 500 AG

Rodomos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į juos. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikimui.