Trucks

Kiekviena minutė yra svarbi

Kai kalbame apie jūsų eksploatacinę parengtį, žinome, kad svarbi kiekviena minutė. Štai kodėl esame įsipareigoję teikti pažangiausią pagalbą, kuri išlaiko jūsų sunkvežimį kelyje ir maksimaliai padidina jūsų parko našumą.

Sužinokite, kokios naudos jums gali suteikti mūsų eksploatacinės parengties paslaugos. Nuo neplanuotų sustojimų prevencijos naudojant tokias „Volvo Connect“ funkcijas kaip stebėjimas realiuoju laiku, akumuliatorių bloko stebėjimas ir padangų stebėjimas iki greitos pagalbos kelyje visą parą iš „Volvo Action Service“. Kiekvieną dieną nustatome naujus sunkvežimių parengties darbui standartus – visa tai tam, kad jūsų veikla judėtų pirmyn.

Pagrindiniai privalumai

Numatykite neplanuotus sustojimus ir užkirskite jiems kelią.

Užtikrinkite gerą savo elektrinio sunkvežimio akumuliatorių būklę.

Išvenkite su padangomis susijusių problemų.

Gaukite pagalbą kelyje visą parą.

Gaukite techninės priežiūros planą, pagrįstą realiu sunkvežimio naudojimu.

Naudokitės „viskas įskaičiuota“ vilkimo garantija. 

Sužinokite daugiau apie parengties darbui paslaugas toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

 

Dar neturite „Volvo Connect“?

 

Jei norite užsiregistruoti, susisiekite su mumis

Siūlomos parengties darbo paslaugos

Volvo Action Service pagalba kelyje 

Įvykus neplanuotam sustojimui, pagalba teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę per mūsų pagalbos kelyje tarnybą „Volvo Action Service“. Vairuotojas gali tiesiog paskambinti arba paspausti VAS mygtuką kabinoje, kad būtų akimirksniu sujungtas su operatoriumi, kalbančiu ta pačia kalba. Dėl mūsų didelio vilkimo partnerių ir servisų tinklo, sunkvežimį atgal į kelią sugrąžinsime greičiau.
 

„Volvo Action Service“ pagalbos kelyje tarnyba

Techninės priežiūros planavimas

Šis paslauga suteikia jums optimizuotą techninės priežiūros tvarkaraštį, kuris tampa įmanomas dėl 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančio ryšio su jūsų transporto priemone. Nuotoliniu būdu tikriname, ar tam tikri komponentai nesusidėvėję, ir proaktyviai su jumis susisiekiame, prireikus patikslinti jūsų techninės priežiūros grafiką pagal jūsų poreikius. Ši funkcija įtraukta į visas paslaugų sutartis.
 

Techninės priežiūros planavimas 

Stebėjimas realiuoju laiku

Stebėjimas realiuoju laiku – tai sunkiasvoriams sunkvežimiams skirta paslauga, padedanti numatyti neplanuotus sustojimus ir jiems užkirsti kelią. Naudojant jūsų sunkvežimio ryšį, stebėjimo realiuoju laiku paslauga leidžia mums visą parą stebėti keletą svarbių komponentų, įskaitant elektrinio sunkvežimio akumuliatorius. Tada visi įspėjimai perduodami jūsų prekybos atstovui arba per nacionalinį priežiūros centrą, kad būtų galima nedelsiant imtis prevencinių veiksmų.
 

„Volvo“ paslaugų sutartys

4 valandų įsipareigojimas („Advanced“)

Jei neplanuotai sustosite, pažadame jus kuo greičiau sugrąžinti į kelią. Nuo tos akimirkos, kai užregistruojate sustojimą naudodami „Volvo Action Service“, laikrodis pradeda tiksėti. Jei tai užtruks ilgiau nei 4 valandas, jums skirsime kompensaciją. Galite rinktis tarp finansinės kompensacijos (bazinis pasiūlymas) ir pakaitinio sunkvežimio („Advanced“ pasiūlymas).
 

„Volvo“ paslaugų sutartys

„Volvo“ vilkimo garantija (išplėstinė)

„Volvo“ vilkimo garantija padengia vilkimo išlaidas, kai tik to reikia. Kad būtų dar ramiau, „Volvo“ išplėstinės vilkimo garantijos paslauga suteikia papildomą apsaugą, apimančią sunkvežimio užvedimą išsikrovus akumuliatoriui, degalų atvežimą, transporto priemonės ir krovinio stebėjimą, taip pat krovinio iškrovimą ir perkrovimą bei vairuotojo pervežimą, apgyvendinimą viešbutyje ir net pargabenimą į jo šalį.
 

„Volvo“ paslaugų sutartys

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.