Trucks

Volvo FM Low Entry

„Volvo FM Low Entry“ yra elektrinis sunkvežimis su puikiu matomumu ir patogumu vairuotojui. Tai tobulas pasirinkimas, kai reikia didelės talpos sunkvežimio bet kokiam miesto segmentui, pavyzdžiui, atliekoms surinkti, statybos darbams ar prekėms pristatyti. Rinkitės iš skirtingų kabinos ir važiuoklės konfigūracijų, kad atitiktų jūsų poreikius.

Puikus matomumas ir patogumas

Vairuotojo sėdynėje esate arti gatvės, o žema kabina užtikrina maksimalų tiesioginį matomumą. Dėl to „Volvo FM“ gali atitikti net griežčiausius tiesioginio matomumo saugos standartų reikalavimus.

Lengva įlipti ir išlipti

Žemo įlipimo kabina puikiai tinka, jei daug kartų per pamainą tenka iš sunkvežimio išlipti. Vairuotojas gali lengvai įlipti ir išlipti iš keleivio pusės, kad būtų saugiau ir patogiau. Šis sunkvežimis gali padaryti jūsų darbo aplinką ergonomiškesnę ir net saugesnę. 

Paprasta vairuoti

Standartinėje komplektacijoje esantis sklandus elektrinis jėgos agregatas ir „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema suteikia galimybę lengvai manevruoti siauromis gatvelėmis. Lengvo vairavimo patirtis gali padėti vairuotojams maloniau ir labiau atsipalaidavus atidirbti savo pamainą.

Padarykite vietos ekipažui

„Volvo FM Low Entry“ gali būti pritaikytas tik vairuotojui ir nuo vieno iki trijų keleivių. Tai reiškia, kad sunkvežimis gali būti naudojamas įvairioms paskirtims – nuo ​​pristatymo iki atliekų surinkimo, komunalinių ir statybos darbų.

Pritaikykite „Volvo FM Low Entry“ savo poreikiams

Sukurkite „Volvo FM Low Entry“ taip, kad atitiktų jūsų reikalavimus. Atliekų surinkimas, savivarčių darbai ar pristatymas? Dvi, trys arba keturios ašys? Vienguba ar tandeminė pavara? Renkatės jūs pagal savo pageidavimus.

Paruoštas miestui

„Volvo FM Low Entry“ galėsite mėgautis geresniu tiesioginiu matomumu nei daugelyje kitų sunkvežimių. Tai gali padėti jūsų veiklai atitikti griežčiausias miestų saugos taisykles. Jūsų laukia sklandus ir  lengvas sunkiasvores transporto priemonės vairavimas ir nulinės emisijos.

Iki 32 tonų bendroji sąstato masė

Iki 200 km nuvažiuojamas atstumas

Iki 330 kW galia

Volvo FM Electric Low Entry specifikacijos

Savybės​

„Volvo FM Low Entry“

  

Ašių konfigūracijos​Važiuoklė: 4x2, 6x2, 6x4, 8x2, 8x4

  

Kabina​

Trumpa kabina

  

Bendroji sąstato masė

Iki 32 t

  

Akumuliatoriaus talpa

360 kWh, 4 akumuliatoriai

  

Nuvažiuojamas atstumas

Iki 200 km

  

Įkrovimo laikas (visiškas įkrovimas)

8,5 val. kintamąja srove (43 kW)
1,5 val. nuolatine srove (250 kW)

  

Jėgos agregatai

2 elektriniai varikliai, „I-Shift“ pavarų dėžė

  

Techninės charakteristikos

Iki 330 kW nuolatinė galia

  

Įranga

Tinkamas antstato montavimui. 3 PTO:
(elektrinis, mechaninis ir nuo transmisijos)

  

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali į juos atsakyti. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikti.