Trucks

Volvo FM. Universalus specialistas.

„Volvo FM“ yra universalus sunkiasvoris sunkvežimis, skirtas reikliems vairuotojams, ir pasiruošęs lengvai atlikti bet kokią užduotį. Pritaikykite jį bet kam, nuo regioninių gabenimų iki specializuotų užduočių miesto vietovėse, kurioms reikalingi sunkvežimiai su antstatu. Rinkitės iš elektros, dujų ar dyzelino jėgainių.

  Volvo FM


  Paskirtys: regioninis krovinių gabenimas, chemijos ir naftos produktų gabenimo transportas, pristatymas, atliekų surinkimo ir perdirbimo transportas, viešųjų ir komunalinių paslaugų transportas
  Galia: 330–500 AG

  Žr. visas specifikacijas 

  Volvo FM Electric


  Paskirtys: regioninis krovinių gabenimas ir pristatymas, atliekų surinkimo ir perdirbimo transportas, konteinerių gabenimo transportas, statybų sektoriaus transportas, viešųjų ir komunalinių paslaugų transportas
  Bendrasis svoris: 44 tonos
  Galia: iki 490 kW
  Galimas nuvažiuoti atstumas: iki 300 km

  Skaitykite daugiau apie Volvo FH Electric

  Dujomis varomas Volvo FM


  Paskirtys: regioninis krovinių pervežimas, konteinerių gabenimo transportas, chemijos ir naftos produktų gabenimo transportas
  Galia: 420–500 AG
  Galimas nuvažiuoti atstumas: iki 1000 km

  Skaitykite daugiau apie dujomis varomą Volvo FM

Kabina sukurta užimtoms dienoms

Sukurta vairuotojams, dažnai išlipantiems iš kabinos ir judantiems aplink ją. „Volvo FM“ siūlo tokį patį komfortą ir erdvę kaip ir didesni modeliai, o tiesioginis matomumas ir pagalbiniai sprendimai užtikrina aukštą saugumo lygį miesto teritorijose. Žemiau esančioje galerijoje atidžiau susipažinkite su puikia sunkvežimio darbo aplinka.

Šoninių kamerų sistema

Vaizdo kamerų sistema išvalo tiesioginį vaizdą ir padidina jūsų matymo lauką tiek geromis, tiek sudėtingomis sąlygomis. Naktinio matymo funkcija pagerina jūsų matomumą tamsoje. Norėdami dar padidinti saugumą, atverkite keleivio pusės akląją zoną su keleivio pusės kamera esančia ant kabinos kampo.
 

Išbandykite mūsų šoninių kamerų sistemą

Infotainment ir garsas

Lengva naudoti vairuotojo sąsaja, „Infotainment“ sistema ir dviejų lygių garso sistema suteikia galimybę „Volvo FM“ naudotis patogiai, nesvarbu, ar vairuojate, ar ilsitės.

Arčiau žemės paviršiaus

„Volvo FM“ kabinos konstrukcija yra žema, o vairavimo padėtis arti kelio paviršiaus. Iš čia lengviau užmegzti akių kontaktą su kitais eismo dalyviais ir kontroliuoti situaciją aplink sunkvežimį. Kuo daugiau įlipsite ir išlipsite iš kabinos per dieną, tuo labiau patiks šis patogus aukštis. Elektriniam miesto transportui skirtas itin patogus žemo įlipimo variantas.

Sužinokite daugiau apie Volvo FM Low Entry 

Pritaikykite Volvo FM sau

Platus kabinų pasirinkimas. Elektriniai, dujiniai ir dyzeliniai jėgos agregatai. Važiuoklė, kurią galima paruošti bet kokiam antstatui ir bet kokiai užduočiai atlikti. Ir energiją taupančios funkcijos, pvz., diskiniai stabdžiai su sumažintais trinties nuostoliais. Paruoškite jį bet kokioms užduotims.

Stabilus vairavimas naudojant Volvo dinaminio vairavimo sistemą

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema yra tarsi pagalbos ranka, kuri palengvina jūsų vairavimą ir pagerina jo tikslumą bei sumažina įtampą. Tiksliai sureguliuokite jį pagal savo poreikius naudodami asmeninius nustatymus. Ji taip pat papildo jūsų vairuotojo pagalbines sistemas aktyviu valdymu įvairiose situacijose. O jei pradurtumėte padangą, sistema padės išlaikyti pastovų kursą, kol sustosite.

Apie Volvo dinaminio vairavimo sistemą 

Tobulas pavarų perjungimas naudojant I-Shift

„I-Shift“ siūlo daugybę transmisijų variantų, todėl jūsų vairavimas bus paprastas ir efektyvus. Ji gali būti naudojama viskam, nuo tolimųjų reisų ir statybinio sektoriaus sunkvežimių iki pristatymų mieste. Platus programinės įrangos pasirinkimas suteikia galimybę pritaikyti ją pagal savo poreikius, naudojant vieno pedalo vairavimo funkcijas ir ne tik. Jei to nepakanka, „I-Shift” su dviguba sankaba perjungia pavaras nepertraukdama galios perdavimo. O su lėtosiomis pavaromis galite suderinti lengvą pradžią su energijos vartojimo efektyvumu važiuojant dideliu greičiu.

Skaitykite daugiau apie I-Shift

Vairuotojo pagalbinės sistemos jūsų saugumui

Jei yra tam tikra susidūrimo rizika priekyje, įspėjimo apie susidūrimą su avarinio stabdymo funkcija yra skirta įspėti ir, jei reikia, įjungti stabdžius. Pagalbinė šoninio susidūrimo išvengimo sistema ir durų atidarymo įspėjimas apima abi jūsų puses. Jos naudoja radaro jutiklius, kad sumažintų susidūrimo su transporto priemonėmis ir kitais eismo dalyviais riziką ir įspėtų, kad neatidarytumėte durelių, jei kyla susidūrimo pavojus. Visomis kryptimis atsižvelgiama į saugumą. 
 

Apie pagalbines vairavimo sistemas 

Važiuoklė paruošta jūsų iššūkiams

Nesvarbu, ar ketinate pasiimti konteinerius uostuose, gabenti chemines medžiagas, manevruoti statybų aikštelėse, ar statyti itin specializuotą antstatą – „Volvo FM“ gali būti pritaikytas tam. Tai mūsų universaliausias sunkvežimio modelis. Susipažinkite geriau su mūsų važiuokle vaizdų galerijoje.

Universali važiuoklė

Važiuoklė yra pritaikyta jums mūsų gamykloje. Nustebsite, kaip lengvai galime sukurti „Volvo FM“, kai žinosime, kaip jį naudosite. Tandeminės ašies keltuvas, 10 tonų priekinės ašys, mūsų valdoma velkamoji ir stumiamoji ašys užtikrina didžiulį kraulumą ir manevringumą. „Work Remote“ suteikia galimybę valdyti antstatą ir jėgos agregatą, kai nesėdite vairuotojo sėdynėje.

Peržiūrėkite mūsų važiuoklės variantus 

Pagalba kėbulų gamintojams

Kai užsisakote „Volvo“ sunkvežimį, mes paruošiame jį kėbulo gamybai mūsų gamykloje. Kėbulų gamintojas gauna prieigą prie „Volvo“ kėbulų gamintojų instrukcijų (VBI) internetinio portalo, kuriame pateikiama visa informacija, reikalinga norint efektyviai ir kokybiškai užbaigti jūsų sunkvežimio gamybą. Atitinkamas modulis suteikia galimybę kėbulo gamintojui patekti į sunkvežimio elektros sistemą ir pritaikyti reikalingas funkcijas.

Skaityti daugiau apie kėbulų gamybą 

Kabina visam jūsų ekipažui

Kai kuriems darbams atlikti reikia ne tik vairuotojo ir antro vairuotojo. „Volvo“ ekipažo kabinoje gali tilpti iki devynių žmonių įgula. Galima greitai ir saugiai įlipti ir išlipti. Siekiant palengvinti kėbulo gamybos procesą, mes tokius komponentus kaip degalų bakai, akumuliatoriai ir išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo sistema patalpinome po kabina.

Kabinos variantai

Pritaikykite „Volvo FM“ su jūsų poreikius atitinkančia kabina. Galite rinktis tarp energiją taupančios šoninių kamerų sistemos ir šoninių veidrodėlių. Atidžiau žvilgtelėkite į alternatyvius pasiūlymus čia.

  Dieninė kabina

  „Volvo FM“ su dienine kabina užtikrina patogią ir ergonomišką aplinką vairuotojui. Kabinos ilgis optimizuotas taip, kad platformos ilgis būtų maksimalus.

  Dieninė kabina pažemintu stogu

  „Volvo FM“ su dienine kabina pažemintu stogu užtikrina patogią ir ergonomišką aplinką vairuotojui. Ši kabina yra tinkamas pasirinkimas, kai antstatui reikia vietos virš kabinos arba darbo aplinka riboja transporto priemonės aukštį.

  Miegamoji kabina

  „Volvo FM“ su miegamąja kabina suteikia puikų vairavimo komfortą ir patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint.

  Miegamoji kabina pažemintu stogu

  „Volvo FM“ su miegamąja kabina pažemintu stogu suteikia puikų vairavimo komfortą ir patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint. Tai puikiai tinka, kai antstatui reikia vietos kabinos viršuje, pavyzdžiui, automobilvežiams.

  Globetrotter kabina

  „Volvo FM“ su „Globetrotter“ kabina suderina puikų vairavimo ir gyvenimo komfortą ne daugiau kaip dviems žmonėms. Ji turi daugybę dėtuvių ir ant grindų galima stovėti visu ūgiu.

  Ekipažo kabina

  „Volvo FM“ ekipažo kabinoje gali tilpti iš viso iki devynių žmonių. Kabina sukurta taip, kad būtų galima saugiai ir greitai įlipti ir išlipti.

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali į juos. Užsukite, paskambinkite ar pasikvieskite susitikimui.