Trucks

Gyvenimas kabinoje 

Jei darbui atlikti reikalingas sunkvežimis su miegamąja kabina, galite rinktis iš daugybės „Volvo“ sunkvežimių kabinų. Visuose kabinų modeliuose – nuo erdvių „Globetrotter XXL“ iki kompaktiškesnių miegamųjų kabinų – rasite interjero sprendimų, dėl kurių kiekviena diena kelyje dar geresnė.

Patogus gyvenimas kelyje

Kai nakvojate kabinoje, už vairavimą svarbiau patogumas. Jei gerai išsimiegosite naktį, turėsite vietos daiktams pasidėti, papildomą maitinimo šaltinį, kokybišką garsą užtikrinančią garso sistemą ir daugiau vietos viduje, bus lengviau jaustis kaip namuose, esant toli nuo jų.

Gerai išsimiegokite, kad būtumėte produktyvūs

Tik gerai pailsėjęs vairuotojas gali puikiai atlikti darbą, todėl pasirūpinkite, kad būdami kelyje gerai išsimiegotumėte. „Volvo Trucks“ kabinose esančiuose gultuose yra įvilktų spyruoklių arba porolono čiužinys, kad turėtumėte geras sąlygas poilsiui. Jei sunkvežimį pastatėte ant šlaito, galite koreguoti gulto padėtį, kad būtų patogiau miegoti.

Stebėjimo režimas

Kai sunkvežimis pastatytas stovėjimo vietoje, vaizdo kamerų sistemą galima įjungti stebėjimo režimu. Ji suteikia galimybę patogiai stebėti aplink sunkvežimį esančias zonas papildomame ekrane.

Palaikykite vėsų kabinos klimatą

Pastatę sunkvežimį karštos saulės atokaitoje, naudodami „I-Park Cool“ galėsite išlaikyti tokį vėsų kabinos vidaus klimatą, kokio norėsite. Tiesiog išjunkite variklį, o klimato sistema vėsins kabinos vidų naudodama akumuliatorių.

Keturių akumuliatorių sistema

Energija, skirta varikliui užvesti ir patogumui užtikrinti

Visada turėkite energijos naudodami du atskirus akumuliatorių blokus. Vienas jų yra skirtas varikliui užvesti, o kitas – kabinoje esančioms gyvenimo funkcijoms palaikyti. Naudokite kabinos klimato, medijos sistemas ir įkrovimo prietaisus, nesijaudindami dėl sunkvežimio užvedimo akumuliatorių išsikrovimo.

Ilgiau naudojami

Keturių akumuliatorių sistemoje naudojama gelinių akumuliatorių technologija gyvenimo kabinoje funkcijoms, o sustiprinti akumuliatoriai su skystu elektrolitu – varikliui užvesti. Geliniai akumuliatoriai gali visiškai išsikrauti nesugesdami, o jų eksploatavimo laikas ilgesnis nei tradicinių skystinių akumuliatorių.

Automatinė stebėjimo sistema

Nereikia jaudintis dėl energijos lygio tikrinimo. Sistema seka įkrovos lygį, kad apsaugotų nuo energijos išsekimo. Pirmiausia bus laipsniškai išjungti visi pagalbiniai prietaisai, o jūs būsite apie tai įspėti.

Kasdienis patogumas

Šaldytuvai ir mikrobangų krosnelė

Leisdamiesi į kelią pasiimkite maisto, gėrimų ir kitų šviežių produktų. Kai kuriuose kabinų modeliuose gamykloje gali būti sumontuotas vienas arba du šaldytuvai. Be to, galite ruošti šiltus gėrimus ar maistą integruotoje mikrobangų krosnelėje, kuri patogiai pastatyta priekinėje viršutinėje lentynoje.

Jums tinkantis garsas

Galimos dvi skirtingos garso sistemų konfigūracijos: pasirinkta ir išplėstinė. Jos sudarytos iš aukščiausio lygio šešių kokybiškų garsiakalbių. Išplėstinės sistemos gali būti įrengtos sunkvežimiuose „Volvo FH16 Aero“, „Volvo FH Aero“, „Volvo FH16“ ir „Volvo FH“, o kokybę dar labiau pagerina pridėtas žemųjų dažnių garsiakalbis.

Patogūs priedai

Siūlomas platus „Volvo“ priedų asortimentas, kad gyvenimas kelyje būtų dar patogesnis ir lengvesnis. Siūloma viskas –nuo integruoto kavos aparato ir puodelio laikiklio iki daiktų laikymo sprendimų bei vandens čiaupo rankoms plauti.

 

Sužinokite daugiau apie Volvo priedus 

Globetrotter XXL kabina

Išplėsta erdvė ir patogumas

„Globetrotter XXL“ kabina pailginta, kad būtų dar daugiau vietos ir patogiau nei bet kuriame kitame kabinos modelyje, o kabinos vidaus aukštis toks pat didelis kaip ir „Globetrotter XL“ kabinos. Aerodinaminės formos sunkvežimiuose „Volvo FH Aero“ ir „Volvo FH16 Aero“ galite pakeisti kabiną į „Globetrotter XXL“ (nėra apribojimų dėl ilgio reikalavimų).

Pakanka vietos dviems

„Globetrotter XXL“ kabinoje gali dar patogiau miegoti du asmenys – dėl ilgesnės kabinos galima miegoti platesniame ir ilgesniame apatiniame gulte. „Globetrotter XXL“ kabinos gultas yra 213 cm ilgio. Plotis ties galva, vidurine dalimi ir pėdomis yra atitinkamai 99, 106,5 ir 91 cm.

Susikurkite jums patinkančią erdvę

Naudodami „Volvo Truck Builder“ galite rinktis iš viso mūsų sunkvežimių modelių ir kabinų dydžių asortimento. Sukurkite tokią erdvę, kokios jums reikia gyvenimui kelyje. Peržiūrėkite salono apdailos lygius, sėdynes, gultus ir kitus variantus.

Rodomos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į juos. Užsukite, paskambinkite ar pasikvieskite susitikimui.