Volvo Trucks

Lietuva

×

Naujausi pranešimai žiniasklaidai

57 matches

1 of 3

 • Pirmasis nepriklausomas energijos efektyvumo bandymas su elektra varomu sunkiasvoriu sunkvežimiu bei pilnai pakrauta puspriekabe atliktas Vokietijoje. Elektriniu „Volvo“ sunkvežimiu įveiktas atstumas su viena baterijų įkrova viršijo oficialiai deklaruojamą, o energijos sąnaudos buvo net 50 proc. mažesnės nei dyzelinu varomo modelio.

 • Daugelis iš mūsų tai patyrėme – telefono baterija greitai išsikrauna, kai tik spusteli šaltukas. Siekdami išvengti panašaus likimo, „Volvo Trucks” išbandė savo elektra varomus sunkvežimius itin atšiauraus oro sąlygomis netoli Šiaurės poliarinio rato. Rezultatas? Baterijų našumą palaikanti funkcija „Ready to Run”, net kai temperatūra daug žemesnė už nulį.

 • Atnaujinti „Euro 6“ emisijos standartą atitinkantys 11 ir 13 litrų „Volvo Trucks“ varikliai išsiskiria dar mažesnėmis degalų sąnaudomis bei didesniu universalumu.

 • „Volvo Trucks“ sulaukė rekordinio didžiausios Šiaurės Europoje laivininkystės ir sausumos transporto logistikos bendrovės DFDS užsakymo - 100 elektrinių „FM Electric“ sunkvežimių. Tai yra didžiausias elektra varomų sunkvežimių užsakymas „Volvo Trucks“ istorijoje bei vienas iš stambiausių visame pasaulyje.

 • Jausdama būtinybę paspartinti perėjimą prie elektra varomo sunkiojo transporto, „Volvo Trucks“ įmonė organizuoja pasaulinį renginį internete, kurio metu pateiks svarbiausią su tuo susijusią informaciją. Pagrindinis renginio tikslas – pademonstruoti, kokiais būdais galima pereiti prie elektra varomų sunkvežimių ir paskatinti transporto bendroves.

 • Didžiausia šiaurės Europoje laivybos ir logistikos kompanija DFDS ir „Volvo Trucks“ apjungia savo jėgas sunkiasvorių sunkvežimių elektrifikavimo srityje. Pirmajame etape DFDS elektrosunkvežiu gabens dalis į „Volvo“ sunkvežimių gamyklą šalia Geteborgo. Ši iniciatyva yra svarbus „Volvo Group“ žingsnis vystant iškastinio kuro nenaudojančią tiekimo grandinę.

 • Siekdami pagerinti saugumą, „Volvo Trucks“ savo elektrinių sunkvežimių modeliams sukūrė akustinę perspėjimo sistemą su unikaliais garsais. Ši sistema įspės pėsčiuosius, dviratininkus ir kitus eismo dalyvius apie artėjančius elektrosunkvežius, kurie važiuoja itin tyliai. Šie garsai yra maloniai skambantys ir neblaško vairuotojų bei kitų eismo dalyvių.

 • Naudotų „Volvo“ sunkvežimių ieškantys pirkėjai Europoje juos jau gali rasti www.VolvoSelected.com svetainėje, kuri priklauso „Volvo Trucks“. Transporto priemones galima įsigyti su garantijomis jėgos agregatams, serviso sutartimis ar pasinaudoti lanksčiomis finansavimo paslaugomis. Sunkvežimiai užsakovams pristatomi visame pasaulyje.

 • „Volvo Trucks“, šiais metais paskelbdami apie prekybos pradžią trimis naujais vien elektra varomais sunkiasvorių sunkvežimių modeliais mano, kad dabar yra tinkamas laikas paspartinti sunkiojo kelių transporto elektrifikavimą. Ši teigiama perspektyva grindžiama tuo, kad „Volvo“ elektriniai sunkvežimiai gali patenkinti įvairiausius transporto poreikius. Pavyzdžiui, ES beveik pusę visų sunkvežimiais gabenamų krovinių netolimoje ateityje galima gabenti elektriniais sunkvežimiais.

 • Naujausias „Volvo FM” modelis laimėjo „Red Dot Award 2021“ apdovanojimą komercinių transporto priemonių „Product Design“ kategorijoje. Kuriant naująjį „Volvo FM“ kaip optimalų darbo įrankį įvairioms gabenimų užduotims, daugiausia dėmesio skirta vairuotojų poreikiams.

 • „Volvo Trucks“ pristatys vien elektra varomą sunkvežimį didžiausiam maisto prekių mažmenininkui Švedijoje „ICA Sweden”. Sunkvežimiu bus gabenami šaldyti maisto produktai Stokholme. Iškastinio kuro nenaudojanti transporto priemonė taip pat sumažins triukšmo lygį ir oro taršą.

 • „Volvo Trucks” sumani automatizuota pavarų dėžė „I-Shift“ ir toliau išlieka svarbiu pasiekimu transporto sektoriuje dėl mažesnių degalų sąnaudų, geresnio našumo, saugumo ir komforto vairuotojui. Iki 2020 m. pabaigos visame pasaulyje parduota daugiau nei milijonas „Volvo Trucks“ sunkvežimių su „I-Shift”. Minint 20-ies metų jubiliejų nuo „I-Shift” technologijos pristatymo, ji ir toliau išlieka proveržiu jėgos agregatų srityje, o jos savybės nuolat gerėja.

 • „Volvo” gamyklose Švedijoje, Belgijoje ir Rusijoje pradedama naujos kartos FH, FH16, FM ir FMX sunkvežimių gamyba.

 • „DHL Freight“, viena iš pirmaujančių kompanijų krovinių gabenimo kelių transportu Europoje ir „Volvo Trucks“ bendradarbiaus siekdami paspartinti sunkiasvorių elektrinių sunkvežimių naudojimą regioniniams gabenimams Europoje. Bendros pastangos yra dar vienas svarbus žingsnis link tvarių transporto sprendimų.

 • „Girteka Logistics“, viena iš pirmaujančių logistikos bendrovių Europoje, investuos į ne mažiau kaip 2.000 naujos kartos „Volvo FH“ sunkvežimių pirkimą. Pagerintas saugumas, didesnis komfortas vairuotojams bei mažesnės degalų sąnaudos yra vieni iš svarbiausių kriterijų vykdant parko atnaujinimą.

 • „Lannutti Group“, transporto ir logistikos kompanija iš Italijos, užsisakė 1000 naujų „Volvo FH“ sunkvežimių su naujausia degalus taupyti padedančia technologija „I-Save“. Kompanija įžvelgia potencialą sumažinti savo degalų sąnaudas iki 10 % bei anglies dvideginio emisiją.

 • Netrukus vežėjai Europoje galės užsisakyti elektra varomas „Volvo“ sunkvežimių versijas. Jau 2021 m. „Volvo Trucks“ pasiūlys galimybę įsigyti sunkiasvorių sunkvežimių gamos modelius ir su elektriniais jėgos agregatais. Šis milžiniškas „Volvo Trucks“ žingsnis elektromobilumo kryptimi yra itin svarus kelionėje link iškastinio kuro nenaudojančio transporto.

 • Jau spalį „Volvo Trucks” pradės vien elektra varomų, statyboms skirtų transporto priemonių bandymus. Bendrovei „Swerock”, vienai iš didžiausių statybinių medžiagų gamybos ir paslaugų statybų pramonei tiekėjų Skandinavijoje, bus pristatyti du sunkvežimiai, kurie atitinka augančius kompanijos poreikius dėl triukšmo lygio bei emisijos mažinimo apgyvendintose miestų zonose.

 • „Volvo Trucks” neseniai paskelbė apie naujo, paties tvirčiausio sunkvežimio Švedijos gamintojo gamoje prekybos pradžią. Tai naujasis „Volvo FMX” - jau trečioji šio modelio karta su visiškai nauja kabina, didesne naudingąja apkrova ir novatoriškomis saugumo funkcijomis. Su iki 20 t padidinta priekinių ašių apkrova ir 38 t galinių ašių grupe šis modelis yra skirtas sunkiausioms užduotims bekelėje. Naujasis „Volvo FMX” yra pritaikytas elektrinei pavarai ir tinkamas naudoti su HVO kaip alternatyva dyzelinui.

 • Vežėjai ir transporto paslaugų užsakovai vis labiau domisi atšaldytomis suskystintomis dujomis kaip degalais, kurie padeda sumažinti į aplinką išmetamo CO2 kiekį ir degalų sąnaudas. Todėl naujuose „Volvo FH“ ir „Volvo FM“ sunkvežimiuose bus siūlomi suskystintomis gamtinėmis dujomis ir biodujomis varomi varikliai, kurie pasižymės tokiu pat našumu kaip ir dyzeliniai. Naudojant biodujas galima pasiekti transporto neutralumą anglies dvideginio atžvilgiu ir iki 100 % sumažinti CO2 emisijos kiekį.

57 matches

1 of 3