Trucks

Pagerinkite vairuotojų saugumą ir išvenkite avarijų

„Volvo Connect“ saugumo paslauga leidžia stebėti ir analizuoti vairuotojų elgesį, kad padidintumėte savo parko saugumą ir sumažintumėte avarijų riziką. Ji taip pat sumažins susidėvėjimą, padidins degalų naudojimo efektyvumą ir, svarbiausia, padarys mūsų kelius kaip įmanoma saugesnius. Visiems.

Pagrindiniai privalumai

Analizuokite ir gerinkite vairuotojų saugumą.

Gaukite įspėjimus apie saugumo įvykius.

Efektyviau naudokite degalus.

Sumažinkite nusidėvėjimą.

Sumažinkite avarijų riziką.

Apsaugokite savo verslo reputaciją.

Sužinokite daugiau apie saugumo paslaugą toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis. 

Dar neturite „Volvo Connect“?
 

Jei norite užsiregistruoti, susisiekite su mumis

Siūloma „Saugumo“ paslauga


Saugumas

Saugumas – tai daugiau nei tik sunkvežimių vairuotojų ir kitų eismo dalyvių apsauga avarijos atveju. Siekiame, kad avarijos visai neįvyktų. „Volvo Connect“ saugumo paslauga suteikia faktais pagrįstą saugumo analizės ir vairuotojų mokymo pagrindą. Paslauga registruoja vairuotojo elgesį, pvz., staigų stabdymą ir greitėjimą, taip pat „Active Safety“ sistemų suveikimą, siekiant išvengti incidento ar avarijos. Tai padeda parko vadovams ir vairuotojams nustatyti tobulintinas sritis ir prisideda prie saugesnio transporto, kartu mažinant degalų sąnaudas ir nusidėvėjimą.

„Volvo Connect“ saugumas

Siūlomos „Volvo Connect“ paslaugos

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.