Žinome, kaip svarbu sunkvežimį išlaikyti kelyje. Todėl originalios „Volvo“ dalys ir priedai sukurti taip, kad užtikrintų didžiausią patikimumą, ilgaamžiškumą ir našumą. Jie yra užtikrintos kokybės, atitinka „Volvo“ specifikacijas ir griežtus reikalavimus. Kaip ir mūsų sunkvežimiai, originalios „Volvo“ dalys yra išbandytos ne tik mūsų laboratorijose, bet ir pagal mūsų išsamių eksploatacinių bandymų programas įvairiomis važiavimo sąlygomis, nuo arktinio ledo iki dykumų karščio.

Jei įvyktų neplanuota prastova, naudodamiesi mūsų pažangia ir veiksminga logistikos sistema tuojau pat surasime ir pristatysime tinkamas dalis. Be to, padėti bus pasirengę mūsų aukštos kvalifikacijos technikai, todėl sunkvežimis bus kuo greičiau grąžintas ir galėsite tęsti kelionę. Maksimalus eksploatacinės parengties laikotarpis. Užtikrinta ramybė.

Kokybė

Pradinė būklė. Nes tokios būklės sunkvežimį įsigijote. Galite neabejoti, kad dėl originalios kokybės ilgaamžių ir puikiai tinkančių dalių jūsų „Volvo“ išliks „Volvo“.

Pristatymo

Tinkamos dalys. Tinkamoje vietoje reikiamu metu. „Volvo Trucks“ tinklą sudaro daugiau nei 2000 prekybos atstovų ir serviso centrų, kurie veikia daugiau nei 130 šalių.

Garantija

Originalioms sumontuotoms „Volvo“ dalims ir priedams taikoma 2 metų garantija.

Originalios „Volvo“ dalys – „Volvo Trucks“ paslaugos

Originalios „Volvo“ dalys

Tinkamai parinktos tinkamos dalys – originalios „Volvo“ dalys yra geriausias būdas išlaikyti jūsų sunkvežimį kelyje.

Skaitykite daugiau apie originalias „Volvo“ dalis
„Volvo Trucks“ parduotuvės – „Volvo Trucks“ paslaugos

„Volvo Trucks“ atributikos parduotuvė

„Volvo Trucks“ atributika yra unikali, skirta paryškinti vairuotojų kasdienio gyvenimo stilių.

Apsilankykite „Volvo Trucks“ atributikos parduotuvėje

Aktualios naujienos ir istorijos

Atgaivinti varikliai

Flene įsikūrusioje gamykloje nusidėvėję sunkiasvorių sunkvežimių varikliai prikeliami naujam gyvenimui. Po gamyklinio atnaujinimo jie tampa tarsi nauji, o toks procesas padeda tausoti aplinką....

Vienas langas į skaitmeninį pasaulį

Spartus skaitmenizavimas keičia visuomenę, ir transporto sektorius – ne išimtis. „Volvo Trucks“ paslaugų vadovė Carina Holm paaiškina, kaip vienos sąsajos informacijai ir paslaugoms „Volvo Connect“ pristatymas palengvins klientų gyvenimą....

Lengvesni sunkvežimiai, didesnė naudingoji apkrova

Dirbant itin konkurencingoje rinkoje, „Arclid Transport“ reikėjo maksimaliai padidinti naudingąją apkrovą ir padidinti našumą. Investuodamas į konkrečius transporto sprendimus bei vairuotojų mokymą, parko vadovas Peteris Conway sėkmingai pasiekė šių ...

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti. Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.

Artimiausio prekybos atstovo paieška