Trucks

Rinkitės originalias „Volvo“ dalis ir „Volvo“ sunkvežimių priedus, kad sunkvežimis visada būtų kelyje

Dalys ir priedai

Žinome, kaip svarbu sunkvežimį išlaikyti kelyje. Todėl originalios „Volvo“ dalys ir priedai sukurti taip, kad užtikrintų didžiausią patikimumą, ilgaamžiškumą ir našumą. Jie yra užtikrintos kokybės, atitinka „Volvo“ specifikacijas ir griežtus reikalavimus. Kaip ir mūsų sunkvežimiai, originalios „Volvo“ dalys yra išbandytos ne tik mūsų laboratorijose, bet ir pagal mūsų išsamių eksploatacinių bandymų programas įvairiomis važiavimo sąlygomis, nuo arktinio ledo iki dykumų karščio.

Jei įvyktų neplanuota prastova, naudodamiesi mūsų pažangia ir veiksminga logistikos sistema tuojau pat surasime ir pristatysime tinkamas dalis. Be to, padėti bus pasirengę mūsų aukštos kvalifikacijos technikai, todėl sunkvežimis bus kuo greičiau grąžintas ir galėsite tęsti kelionę. Maksimalus eksploatacinės parengties laikotarpis. Užtikrinta ramybė.

Kokybė

Pradinė būklė. Nes tokios būklės sunkvežimį įsigijote. Galite neabejoti, kad dėl originalios kokybės ilgaamžių ir puikiai tinkančių dalių jūsų „Volvo“ išliks „Volvo“.

Pristatymas

Tinkamos dalys. Tinkamoje vietoje reikiamu metu. „Volvo Trucks“ tinklą sudaro daugiau nei 2000 prekybos atstovų ir serviso centrų, kurie veikia daugiau nei 130 šalių.

Garantija

Originalioms sumontuotoms „Volvo“ dalims ir priedams taikoma 2 metų garantija.

Aktualios naujienos ir istorijos