Jūsų misija – maksimalus sunkvežimių darbingosios būsenos laikas, užtikrinantis jūsų bendrovės pelną. Dirbame siekdami tiksliai to paties tikslo. Sužinokite, kaip mūsų paslaugos gali padėti vykdyti jūsų verslą.

Atliekama „Volvo FH“ techninė priežiūra

Dalys ir priedai

Žinome, kaip svarbu sunkvežimį išlaikyti kelyje. Todėl originalios „Volvo“ dalys ir priedai sukurti taip, kad užtikrintų didžiausią patikimumą, ilgaamžiškumą ir našumą. 

Dalys ir priedai
Maksimali „Volvo FMX“ eksploatacinė parengtis

Transporto priemonių priežiūra

Pagerinkite savo sunkvežimio eksploatacinę parengtį su autentiškomis „Volvo“ serviso paslaugomis ir „Volvo“ serviso sutartimis.

Transporto priemonių priežiūra
Verslo optimizavimas su „Volvo Trucks“

Optimizuotas verslas

Siūlome konkretiems jūsų poreikiams pritaikytus sprendimus, nuo sunkvežimių parko ir transporto valdymo su „Dynafleet“ ir individualių degalų naudojimo efektyvumo patarimų su „Fuel Advice“ iki lengvos prieigos prie visų „Volvo Connect“ skaitmeninių paslaugų ir duomenų.

Optimizuotas verslas
Vairuotojas „Volvo“ sunkvežimyje

Pagalba vairuotojui

Nustatyta, kad įgudę ir darbui atsidavę vairuotojai našiau dirba ir ekonomiškiau bei saugiau vairuoja. Jei investavote į „Volvo“ sunkvežimį, labai svarbu investuoti ir į vairuotoją – tai padės užtikrinti, kad bus išnaudoti visi sunkvežimio privalumai. Mūsų vairuotojų tobulinimo programos mokymo kursai jums gali padėti pasiekti tai ir dar daugiau.

Pagalba vairuotojui
Teikiama finansinė konsultacija

Finansiniai produktai

Kiekvienas verslas unikalus, taigi skiriasi ir augimo bei pelningumo užtikrinimo būdai. Skiriame daug laiko, kad kartu su jumis rastume tinkamą sprendimą. Dėl to „Volvo“ finansinių paslaugų sprendimai yra išmanūs ir lankstūs. Jie pritaikyti prie jūsų verslo.

Finansiniai produktai
„Dynafleet“ padeda kontroliuoti veiklos pelningumą

Parko valdymo sistema

Žinios – raktas į pelningą verslą. Gabenant krovinius į tolimas šalis, jų suteikia „Dynafleet“. Paslauga suteikia išsamių transporto priemonių parko valdymo galimybių ir svarbios informacijos, kaip valdyti visus savo veiklos aspektus.

Sužinokite, kaip „Dynafleet“ gali pagerinti veiklos rezultatus
Lengvai sutaupykite iki 5 % degalų

„Fuel Advice“

Sutaupykite iki 5 % degalų. Asmeniniai degalų ekspertai nuolat analizuos duomenis ir teiks patarimus, kaip mažinti sąnaudas.

Sužinokite, kuo Jums gali padėti „Fuel Advice“
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Rūpinkitės savo verslu

Paslaugos gali būti teikiamos per vietinį prekybos atstovą. Štai kur juos galite rasti.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška