Trucks

Judėkite pirmyn su „Volvo Trucks“ paslaugomis

VOLVO TRUCKS paslaugos 

Jūsų misija – maksimali parko parengtis darbui, užtikrinanti jūsų bendrovės pelną. Mes irgi dirbame siekdami to paties tikslo. Sužinokite, kaip mūsų paslaugos gali padėti jūsų verslui.

 

„Volvo Connect“

„Volvo Connect“ yra portalas, suteikiantis prieigą prie skaitmeninių paslaugų, dokumentų ir įrankių, kurie padidina jūsų transporto veiklos pelningumą. Tiesiog paprašykite savo prekybos atstovo sukurti jums paskyrą. Tada prisijunkite ir naudokitės paslaugomis, kurios padės būti žingsniu priekyje.

Jau turite „Volvo Connect“ paskyrą?

Sunkvežimių parko valdymas

Mūsų sunkvežimių parko valdymo paslaugos padarys jūsų kasdienį darbą lengvesnį, efektyvesnį ir produktyvesnį. Jos padės išvengti neplanuotų sustojimų. Planuokite transporto užduotis ir apsilankymus serviso centre. Pagerinkite energijos naudojimo efektyvumą ir saugumą. Ir daug daugiau. Viskas vienoje vietoje – „Volvo Connect“.
 

Sunkvežimių parko valdymas

Pagalba vairuotojui

Nustatyta, kad įgudę ir darbui atsidavę vairuotojai našiau dirba ir ekonomiškiau bei saugiau vairuoja. Jei investavote į „Volvo“ sunkvežimį, labai svarbu investuoti ir į vairuotoją – tai padės užtikrinti, kad bus išnaudoti visi sunkvežimio privalumai. Mūsų vairuotojų tobulinimo programos mokymo kursai jums gali padėti pasiekti tai ir dar daugiau.
 

Pagalba vairuotojui

Finansiniai produktai

Kiekvienas verslas unikalus, taigi skiriasi ir augimo bei pelningumo užtikrinimo būdai. Skiriame daug laiko, kad kartu su jumis rastume tinkamą sprendimą. Dėl to „Volvo“ finansinių paslaugų sprendimai yra išmanūs, lankstūs ir pritaikomi jūsų veiklai.
 

Finansiniai produktai

Jūsų šeštasis pojūtis

Ženkite kitą žingsnį dėl sunkvežimio parengties darbui.

Naujienos ir istorijos

Rūpinkitės savo verslu

Mes galime padėti.