Trucks

Daugiau kontrolės, mažiau įtampos

„VOLVO“ DINAMINIO VAIRAVIMO SISTEMA

Ieškote idealaus stabilumo ir valdymo, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte, ir norite, kad dirbant būtų mažiau įtampos? O gal norite pagalbos, kad išvengtumėte slydimo ir netyčinio važiuojamosios juostos pakeitimo? Susipažinkite su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. Ji suteikia visa tai ir galimybę keisti asmeninius nustatymus. Netgi yra nuotolinio vairavimo valdymo galimybė.

Kaip ji veikia?

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą sudaro standartinis hidraulinis vairo stiprintuvas ir elektros variklis, sumontuotas prie vairo mechanizmo. Sistema nuolat apdoroja iš kelių jutiklių gaunamą informaciją ir nustato, kur sunkvežimis važiuoja ir ką vairuotojas ketina daryti. Variklio valdymo signalai siunčiami 2 000 kartų per sekundę, kad būtų pakoreguoti nenorimi valdymo judesiai ir, kai reikia, suteiktas papildomas sukimo momentas.

Stabilumas be pastangų

Važiuojant dideliu greičiu, „Volvo Dynamic Steering“ sistema padeda išlaikyti stabilumą ir kryptį. O kai reikia lėtai ir atsargiai manevruoti, vairui, kad ir koks būtų krovinys, suteikiama daugiau jėgos. Ji netgi sumažina įtampą važiuojant atbuline eiga visiškai pakrautu sunkvežimiu ir automatiškai grąžina vairą į neutralią padėtį. Galite atbuline eiga galite nuvažiuoti daugiau kaip 100 metrų nenukrypdami nuo kurso.

Tiesiai į priekį

Kurso koregavimas, kurio prireikdavo paspaudus stabdžius ant nelygaus paviršiaus? Nebereikia. Trankymas dėl duobių, kelio provėžų ir ženklinimo elementų? Beveik nejuntamas. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema netgi kompensuoja stipraus šoninio vėjo poveikį. Nebespauskite vairo taip smarkiai – sunkvežimis kryptį pakeis tik tada, kai patys to panorėsite.

Taip, kaip jums patinka

Asmeniniai nustatymai jums suteikia kontrolę. Jūs nustatote vairo jautrumą, atitinkantį vairavimo sąlygas ir jūsų pageidavimus. Nesvarbu, ar pasirinktumėte gamyklinius, ar visiškai jūsų poreikiams pritaikytus nustatymus. Rezultatas? Būtent toks vairavimas, kokio norite.

Venkite slydimo

VDS su stabilumo kontrolės sistema sumažina slydimo eismo įvykių riziką. Jei sistema nustato slydimą, ji iškart švelniai padeda vairuoti. Tai padeda vairuoti sunkvežimį priešinga kryptimi ir stabilizuoti transporto priemonę, netgi prieš sužinant, kad kažkas gali atsitikti.

Išlikite važiuojamojoje juostoje

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su važiuojamosios juostos kontrolės funkcija padeda išlikti važiuojamojoje juostoje. Jei sistema aptinka, kad sunkvežimis artėja prie važiuojamosios juostos ženklinimo, ji aktyviai padeda grįžti į važiuojamosios juostos vidurį. Pagalba vos pastebima, bet užtikrinamas didesnis saugumas.

Valdymas pulteliu

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su nuotolinio valdymo funkcija leidžia valdyti sunkvežimį nuotoliniu būdu. Tai idealu, kai sunkvežimiu reikia atlikti nedidelius pasikartojančius judesius ir kai galite dirbti nesėdėdami kabinoje. Pagerėja jūsų našumas ir jūsų darbo diena tampa daug lengvesnė.

SIŪLOMA ŠIEMS SUNKVEŽIMIAMS

ATRASKITE NAUJĄ BŪDĄ VAIRUOTI

Leiskite parodyti, kaip galima vairuoti lengviau, saugiau ir patogiau.