Volvo Trucks

Lietuva

×

Globetrotter Lietuva

Čia visada rasite puikių istorijų apie sunkvežimius

Rekomenduojame

„Volvo Trucks TV“

Naujausi straipsniai

128 matches

1 of 7

 • 02/23/2021 6 min. skaitinys 6 min. skaitinys

  „Trantera“ savo sėkmę sieja ir su „Volvo” 

  Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį.

 • Remiantis 2018 m. Pasaulio sveikatos organizacijos pranešimu apie kelių saugumą, daugiau žmonių, kurių amžius nuo penkerių iki 29 metų, miršta dėl sužalojimų kelių eismo įvykiuose, nei nuo ligų, tokių kaip AIDS ir tuberkuliozė. „Volvo Trucks“ į tai žiūri labai rimtai ir imasi atsakomybės padėti kovoti su šia neigiama tendencija.

 • Nuo 2022 m. Europoje tam tikros aktyvios saugumo sistemos taps privalomos. Naujoji „Volvo Trucks“ eismo ir gaminių saugos direktorė Anna Wrige Berling vertina poveikį transporto sektoriui.

 • Electromobility Tech Society

  11/18/2019 2 min. skaitinys 2 min. skaitinys

  Didėjančių efektyvaus transporto sprendimų poreikių tenkinimas 

  2030 m. transporto poreikiai bus dvigubai didesni, nei jie buvo 2005 m. Gabenimų sunkvežimiais poreikis didėja neregėtu tempu. Atitikti ateities efektyvumo, tvarumo ir saugumo poreikius yra tikras iššūkis.

 • Tech Product

  11/18/2019 3 min. skaitinys 3 min. skaitinys

  „Volvo FL Electric“: kaip jis veikia? 

  „Volvo FL Electric“ dviejų ašių sunkvežimis buvo sukurtas siekiant didesnio našumo, mažesnio triukšmo lygio ir ilgesnio naudojimo laiko. Štai kaip veikia inovatyvūs elektriniai jėgos agregatai.

 • The assignment

  11/18/2019 4,5 min. skaitinys 4,5 min. skaitinys

  Dar neregėtas negabaritinis krovinys: miesto pervežimas šiaurės Švedijoje 

  Kai dėl kasybos darbų kilo pavojus Kirunos miestui šiaurės Švedijoje, buvo priimtas drastiškas sprendimas: perkelti visą miestą. Specialiųjų krovinių vežėjas Mikaelis Wallneris per daugelį metų savo „Volvo FH“ sunkvežimiais gabeno galybę ypač didelių krovinių, bet pastatų pervežti jam dar nebuvo tekę.

 • Naujoji „Volvo Trucks“ sutartis „Flexi-Gold Contract“ suteikia ilgalaikės serviso sutarties saugumą ir kartu – lankstumą, kad techninė priežiūra ir išlaidos nuolat atitiktų naudojimą.

 • Business story

  10/17/2019 5 min. skaitinys 5 min. skaitinys

  „Volvo Flexi-Gold“ sutartis išlaiko Michaelio Vermaako sunkvežimius kelyje 

  Ūkininkui Michaeliui Vermaakui iš Pietų Afrikos sėkmė priklauso nuo sunkvežimių parengties darbui. Nuosavas „Volvo FH“ sunkvežimių parkas ir sutartis „Flexi-Gold“ jam padeda užsitikrinti pelningumą – ir išlikti konkurentų priešakyje.

 • Suomijos įmonė „Kuljetusliike Antti Airaksinen“ neseniai pradėjo naudoti „Volvo FH“ su „I-Save“ maisto produktams pristatyti. Degalų sąnaudos nuo to laiko sumažėjo 4,5 litro 100 kilometrų ir tai padarė didelę įtaką įmonės pelningumui.

 • Pirmaujantis prancūzų vežėjas „Gautier Fret Solutions“ (GFS) buvo vienas iš pirmųjų, išbandžiusių naująjį „Volvo FH“ su „I-Save“. Po metų rezultatai buvo įspūdingi – degalų sąnaudos kiekvienam suvartotam 100 litrų degalų sumažėjo trimis litrais.

 • Po daugelio nuolatinio degalų vartojimo efektyvumo gerinimo metų „Manuel Gonzalez Transportes“ manė, kad transporto priemonių parkas pasiekė tokį lygį, kad daugiau sumažinti sąnaudų jau negalima. Tada įmonė išbandė naująjį „Volvo FH“ su „I-Save“.

 • Inside Volvo

  05/20/2019 6 min. skaitinys 6 min. skaitinys

  Naujasis Volvo FH su I-Save: itin mažos degalų sąnaudos tolimuosiuose reisuose 

  Naujasis „Volvo FH“ su „I-Save“ išlaidas degalams gali sumažinti iki septynių procentų. Kokia paslaptis? Išsamūs bandymai, D13TC variklis ir keletas atnaujintų efektyvaus degalų naudojimo funkcijų – tai visa, ko reikia, kad jis taptų pačiu taupiausiu „Volvo Trucks“ pagamintu sunkvežimiu.

 • Tech Product

  05/09/2019 1 min. skaitinys 1 min. skaitinys

  Įspėjimo dėl atstumo funkcija iš esmės pagerino aktyviąją saugą 

  Įspėjimo dėl atstumo funkcija papildė naujausios kartos „Volvo Trucks“ pagalbinę vairuotojų įspėjimo apie susidūrimą sistemą su avarinio stabdymo funkcija, todėl dabar aktyvioji sauga veikia geriau nei anksčiau.

 • Transport story

  05/07/2019 3 min. skaitinys 3 min. skaitinys

  Naujojoje XXL FH kabinoje vairuotojai pasijus it namie 

  Didesnė kabina, daugiau vietos daiktams ir vienas iš didžiausių gultų. „Volvo Trucks“ padidino jau ir taip erdvią FH kabiną, kad gyvenimo sąlygos tolimuosiuose reisuose būtų dar patogesnės.

 • Nuo šiol visi Europos sunkvežimiai turi atitikti griežtus ES degalų sąnaudų ir CO2 kiekio standartus. „Volvo Trucks“ daug investuoja į naujuosius tvaraus transporto sprendimus ir stengiasi pasiruošti didžiuliam poveikiui, kurį šie standartai turės visai sunkvežimių pramonei.

 • Tech Product

  03/28/2019 2 min. skaitinys 2 min. skaitinys

  Sumažinkite išlaidas degalams naudodami atnaujintą „I-See“  

  Dabar savimokė sistema „I-See“ patobulinta papildomais debesijos žemėlapių duomenimis, tad šia programine įranga galėsite pasikliauti dar įvairesnėse situacijose. Ją naudodami, mėgausitės pagerėjusiu funkcionalumu ir vairavimo savybėmis, o svarbiausia – sumažinsite išlaidas degalams.

 • Business story

  03/20/2019 7 min. skaitinys 7 min. skaitinys

  Lūkesčius viršijančios degalų sąnaudos 

  Vos per ketverius metus čekų vežėjas „Vapas“ degalų sąnaudas sumažino 10 procentų. Raktas į tokią sėkmę buvo reguliarūs vairuotojų mokymai, kaip kuo tiksliau išnaudoti naujausių „Volvo“ technologijų galimybes.

 • Business story

  12/10/2018

  Miško meistras 

  Šiemet pasauliniame „Volvo Driver Challenge“ finale jis užėmė antrąją vietą, be to, jis yra tikras degalų naudojimo efektyvumo meistras. Miškovežio vairuotojas ir savininkas Bertas „Knatte“ Johanssonas žino, kaip kuo geriau išnaudoti kiekvieną degalų lašą ir taip pat savo „Volvo“ sunkvežimius.

 • Elektra varomi sunkvežimiai yra daugiau nei akumuliatoriai ir įkrovimo stotelės – juos eksploatuojant gerinamos vairuotojų darbo sąlygos, didėja transporto įmonių pelnas. Trys „Volvo Trucks“ specialistai padeda žengti į ateitį, pagrįstą elektra.

 • The assignment

  12/10/2018

  Kur vyrauja gamta 

  Keliai pietvakarinėje Norvegijos dalyje yra vieni iš sudėtingiausių pasaulyje. Vairuojant 50 tonų sveriančią transporto priemonę su teliūškuojančiose vandens talpyklose esančiomis gyvomis žuvimis, šie keliai yra netgi ekstremalūs.

128 matches

1 of 7