„Volvo FH“ gali vadinti namais 25 vietas

Nuo apsnigtų ir apledėjusių kelių iki karščio ir dykumų. Per kalnus ir lygumas. „Volvo FH“ sėkmingai įvykdys užduotį, nepaisant iššūkių ar klimato. Nuo 1993 m. „Volvo FH“ yra klientų lūkesčius patenkinantis sunkvežimis. O po 25 metų „Volvo FH“ toliau skatina vairavimo pažangą ir viršija lūkesčius. Čia pateikiamos 25 skirtingos oro sąlygos, kurias gali įveikti „Volvo FH“. Gal kuriomis nors mėgstate važiuoti labiausiai?
„Volvo FH“ važiuoja naktį sningant

25: Apsnigti ir aplediję keliai gali būti pavojingi. „Volvo FH“ turi tokių ypatybių, kaip elektroninė stabilumo programa ir „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema, kad užtikrintų jūsų saugumą.

„Volvo FH“ vairavimas sningant

24: Važiuojant nuokalnėn, „Volvo“ variklinis stabdys užtikrina puikią stabdymo galią. Net ir sudėtingomis sąlygomis.

„Volvo FH“ vairavimas įkalnėn

23: Važiuojant kalnuota vietove gali būti sunku užtikrinti efektyvų degalų vartojimą. „Volvo“ I-See“ nuspėjanti tolygaus greičio palaikymo sistema leidžia pasiekti dar mažesnes degalų sąnaudas.

„Volvo FH“ vairavimas įkalnėn

22: Važiuojant stačiomis įkalnėmis reikalingos puikios važiavimo charakteristikos. Nuo pristatymo 1993 m. „Volvo FH“ pasižymėjo puikia galia važiuojant bet kokia topografija.

„Volvo FH“ vairavimas kalnų kraštovaizdyje

21: „Volvo FH“ – ne vien tik transporto priemonė. Tai darbui ir gyvenimui skirta erdvė. Važiuojant ilgais maršrutais svarbus patogumas vairuotojui. Nuo 1993 m. „Volvo FH“ buvo sukonstruotas vairuotojams. O atliekant nuodugnius bandymus su tikrais vairuotojais, kabina ir toliau tobulėjo.

„Volvo FH“ vairavimas vėjuotu tiltu

20: Tikslus vairavimas visada yra svarbus. Vingiuotuose keliuose „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema leidžia vairuotojui dar geriau valdyti sunkvežimį ir sumažina įtampa nugarai ir kaklui.

„Volvo“ vairavimas vingiuotame kelyje

19: Vairavimas netoli vandenyno ar smarkiai lyjant yra tikras išbandymas dažų dangai. „Volvo FH“ nudažytas dviem sluoksniais nuo korozijos apsaugančių medžiagų, tada buvo dengiamas gruntas ir dažų sluoksniai. Ar žinojote, kad „Volvo FH“ galite užsisakyti išsirinkę iš daugiau kaip 650 skirtingų spalvų?

„Volvo FH“ vairavimas uoste

18: „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis leidžia „Volvo FH“ gabenti sunkesnius krovinius. Todėl galima sutikti atlikti daugiau darbų.

„Volvo FH“ didingo grožio kraštovaizdyje

17: Ne visuose keliuose eismas intensyvus. Norint padėti vairuotojams išlaikyti budrumą, „Volvo FH“ sumontuotos kelios sistemos, pastebinčios klaidas ir perspėjančios, kai reikia pertraukėlės.

„Volvo FH“ iš arti

16: Geras matomumas padeda kelyje. Bėgant metams „Volvo FH“ padidino apsauginį skydą nuo vėjo, kad vairuotojų darbo vieta būtų dar geresnė.

„Volvo FH“ sunkvežimis kalnų kraštovaizdyje

15: Išlaidų degalams sumažinimas padidina grynąjį pelną. „Volvo“ vairuotojų mokymo programa vairuotojams suteikia žinių ir priemonių, padedančių toliau taupyti pinigus ir sumažinti emisiją.

„Volvo FH“ žaliuojančiame kraštovaizdyje

14: Nuo pristatymo 1993 m. „Volvo FH“ padeda vežėjams siekti gerų rezultatų. Tai universalus sunkvežimis, sukonstruotas kiekvienai galimai užduočiai. Viskas ir puiki degalų ekonomija – sumažėja kaštai ir emisija.

„Volvo FH“ vairavimas žaliuojančiame kraštovaizdyje

13: „Volvo Trucks“ svarbu, kad gamta žaliuotų. Pasirinkus „Volvo FH“, mažesnės emisijos siekis – tai niekada nenutrūkstanti kelionė. Tuo pačiu palaikant tą patį našumo lygį, kurio tikisi klientai.

„Volvo FH“ greitas vairavimas

12: Palaikant didelį vidutinį greitį padidėja našumas ir taupomi degalai. Dėl naujų ypatybių ir sprendimų „Volvo FH“ nuolat evoliucionuoja. Puikios stabdymo galios ir jėgos agregatų našumo derinys suteikia išskirtinį privalumą „Volvo FH“.

„Volvo FH“ vairavimas žaliuojančiame kraštovaizdyje

11: „Volvo FH“ triskart buvo karūnuotas metų sunkvežimiu. Paskutinį kartą žiuri sužavėjusios ypatybės – naujoviška kabina ir aukštųjų technologijų jėgos agregatų komponentai.

„Volvo FH“ iš arti

10: Vairuotojo saugai užtikrinti pagalbinės nukrypimo nuo važiuojamosios kelio juostos įspėjimo sistema fiksuoja kelio linijas ir, netyčia jas kirtus, jį įspėja.

„Volvo FH“ didingo grožio kraštovaizdyje

9: Važiavimo patogumas yra svarbu. Ypač važiuojant tolimais maršrutais. Atlikdama nuodugnius bandymus su tikrais vairuotojais, „Volvo Trucks“ sužinojo, ką vertina vairuotojai. Tai leido pristatytam „Volvo FH“ sėkmingai įsitvirtinti. O šiandien „Volvo FH“ yra vis dar vairuotojo sunkvežimis.

Dviejų „Volvo FH“ vairavimas įkalnėn

8: Palaipsniui „Volvo FH“ buvo pritaikytos aktyviosios saugos ypatybės. Vienas pavyzdys – įspėjimo apie susidūrimą sistema su avarinio stabdymo funkcija. Ji naudoja radarą ir vaizdo kamerą, kad aptiktų priešais sunkvežimį esančias transporto priemones.

Išdžiūvusiame kraštovaizdyje stovintis „Volvo FH“

7: Net ir stovintis „Volvo FH“ sunkvežimis užtikrina vairuotojo saugumą ir patogumą. Neseniai pristatyta ypatybė – „I-Park Cool“. Klimato sistema, nepaisant oro sąlygų lauke, leidžianti vairuotojui gerai išsimiegoti naktį.

Baltos spalvos „Volvo FH“ vairavimas įkalnėn

6: Kalvotose vietovėse „I-Shift Dual Clutch“ padeda taupyti degalus. „I-Shift Dual Clutch“ leidžia sunkvežimiui greitai ir sklandžiai perjungti pavaras, todėl neprarandami sunkvežimio variklio sūkiai.

„Volvo FH“ vairavimas kalnuotoje vietovėje

5: „Volvo FH“ sumontuoti akimirksniu kelyje atpažįstami priekiniai žibintai. Jie ne tik gražūs, bet ir padeda kitiems eismo dalyviams matyti sunkvežimį. Dizainas įkvėptas ledo ir skandinaviškų žiemų. Priekiniuose žibintuose naudojamos didelės spinduliuotės lempos žymiai mažiau akina vairuotojus ir kitus eismo dalyvius. 

„Volvo FH“ autocisterna

4: Vairuoti karštu ir dulkėtu klimatu yra tikras iššūkis. Tačiau iššūkiai – tai sritis, kuria „Volvo FH“ mėgaujasi. Prieš pristatant 1993 m., „Volvo FH“ buvo nuodugniai išbandytas karštame klimate, pvz., Arizonoje, JAV ir Vakarų Australijoje.

„Volvo FH“ saulėlydžio fone

3: Sustiprėjus vėjui gali būti sudėtinga vairuoti. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema kompensuoja stipraus šoninio vėjo poveikį, sumažindama vairuotojams tenkančią įtampą.

„Volvo FH“ saulėlydžio prie jūros fone

2: Išlipant iš sunkvežimio ir įlipant į jį svarbu jaustis saugiai. „Volvo FH“ galima sumontuoti apsaugos nuo vagystės sistemą su 105 decibelų sirena, kuri padės jaustis saugiai bet kurioje vietoje.

„Volvo FH“ vairavimas saulėlydžio fone

1: Kas žino, kas laukia ateityje. Vienas dalykas, kuriuo galite pasitikėti, yra „Volvo FH“.