Trucks

„Volvo Trucks“ pranešė apie „Girteka Logistics“ 2.000 naujų „Volvo FH“ įsigijimą

Viena iš didžiausių Europos vežėjų „Girteka Logistics“ savo sunkvežimių parką atnaujins 2.000 naujų „Volvo FH“ vilkikų. Vieną iš naujų vilkikų kompanijos būstinėje Geteborge „Girteka Logistics“ valdybos pirmininkui Mindaugui Railai perdavė „Volvo Trucks“ prezidentas Europai Rogeris Alm.
Volvo Trucks

Viena iš didžiausių transporto kompanijų Europoje „Girteka Logistics" savo sunkvežimių parką atnaujina įsigydama 2.000 naujų „Volvo FH" vilkikų. Sparčiai auganti kompanija įsigytomis transporto priemonėmis ne tik atnaujins, bet ir išplės savo sunkvežimių parką, vežantį krovinius Europos, Skandinavijos ir NVS bei Rusijos keliais.

„Mūsų nuolatinės investicijos įsigyjant „Volvo Trucks" sunkvežimių leidžia naudotis pažangiausiomis technologijomis, užtikrinančiomis maksimalų saugumą kelyje, degalų ekonomiją ir mažą emisiją. Per pastaruosius 10 metų esame sukaupę išskirtinės bendradarbiavimo su „Volvo Trucks" patirties. Mūsų kompanijos organiško augimo tempas šiemet sieks 25%, o mūsų sunkvežimių parko sudėtis liudija apie tvirtus kokybės įsipareigojimus klientams, siekį užtikrinti maksimaliai patogias darbo sąlygas vairuotojams bei, naudojant itin efektyviai degalus naudojančius variklius - rūpestį gamta. Be to, „Volvo" suteikia mums veiklą gerinančias paslaugas, todėl „Volvo FH" sunkvežimiai išlaiko pirmaujančią poziciją mūsų sunkvežimių parke",- ceremonijos metu sakė „Girteka Logistics" valdybos pirmininkas Mindaugas Raila.

„Girteka Logistics" sunkvežimių parką papildys 4x2 ir 6x2 konfigūracijos vilkikais su 13 litrų darbo tūrio 460-500 AG varikliais, „Globetrotter" kabinomis ir automatizuotomis „I-Shift" pavarų dėžėmis su įdiegtu „Fuel and Economy" programinės įrangos paketu. Sunkvežimiuose tai pat įdiegtos vairuotojų budrumą užtikrinančios „Driver Alert" ir „I-See" - prediktyviosios nuolatinio greičio palaikymo sistemos. Visi 2.000 „Volvo FH" vilkikų bus pristatyti iki 2017 m. pabaigos.

„Tai, kad viena iš didžiausių transporto kompanijų Europoje renkasi „Volvo" sunkvežimius, yra reikšmingas įvertinimas, sakė Rogeris Alm, „Volvo Trucks" prezidentas Europai. - Šis perdavimas dar kartą sustiprina mūsų ilgalaikį bendradarbiavimą. Didžiuojamės tiekdami savo gaminamus sunkvežimius „Girteka Logistic" kompanijai, nuolat gerinančiai savo operacijų efektyvumą, klientų aptarnavimo kokybę ir tuo pat metu skatinančia mus daryti tą patį".

„Šiandieninė ceremonija simbolizuoja partnerystę, besitęsiančią nuo pat mūsų bendradarbiavimo pradžios, todėl džiaugiuosi būdamas šio įvykio liudininku, - sakė „Volvo Trucks Lietuva" generalinis direktorius Jarkko Aine. - Šis svarbus įvykis dar kartą patvirtina, kad „Girteka Logistics" pasitiki kokybe, saugumu, degalų sąnaudų efektyvumu ir puikiu aptarnavimu, kurį suteikia partnerystė su „Volvo Trucks". 

Gallery