Trucks

Naujame klipe – du „Volvo“ sunkvežimiai netikėtame amplua

Gražus dviejų sunkvežimių meilės romanas: tokį neįprastą scenarijų bendrovė „Volvo Trucks“ pasirinko siekdama pabrėžti savo populiariausio modelio „Volvo FH“ vairavimo kokybę ir degalų energijos naudojimo efektyvumą.
Naujame  filme du „Volvo” sunkvežimiai pametė galvas dėl vienas kito
Naujajame „Volvo Trucks“ filme dviejų sunkvežimių meilės istorija pabrėžiamas „Volvo FH“ su „I-Save“ vairavimo lengvumas ir degalų efektyvumas

Ekonomiškumas ir vairavimo malonumas sunkvežimių vairuotojų dažnai priešpastatomi, kaip dvi priešingybės. Kitaip tariant – esą neįmanoma vienu metu džiaugtis abiem privalumais.

 

Tačiau „Volvo“ siekia pakeisti šį požiūrį. Diegdama degalų taupymo naujoves švedų įmonė įrodinėja, kad vairavimo smagumas ir našumas gali būti suderinami. Tai iliustruoja ir naujausias bendrovės animuotas trumpo metražo filmas, kurio pagrindine ašimi tapo dviejų „Volvo FH“ sunkvežimių meilės istorija.

 

Trumpame filme pabrėžiami vilkiko privalumai, apimantys degalus taupantį „I-Save“ paketą, įskaitant variklį su turbojunginiu, pavarų dėžę „I-Shift“, „I-See“ ir „I-Torque“ sistemas, taip pat patobulintą aerodinaminį kabinos dizainą – parodytą taip, kaip dar niekam neteko matyti.

 

„I-Save“ technologija buvo pristatyta 2019 m. ir tapo itin sėkmingai parduodamu „Volvo Trucks“ produktu. Jos funkcijos leidžia kartu sudėjus degalų sąnaudas sumažinti iki 13 proc., palyginus su skaičiais, kurie būdavo pasiekiami prieš įdiegiant „I-Save“.

 

„Labai didžiuojamės „I-Save“ funkcijomis ir šia meilės istorija norime skirti joms daugiau pelnyto dėmesio. Mūsų klientams „I-Save“ reiškia išskirtinę degalų ekonomiją ir puikų vairavimą, o dauguma šiandien parduodamų „Volvo FH“ sunkvežimių yra aprūpinti „I-Save“, – sako „Volvo Trucks“ variklių produktų vadovas Peteris Franzenas.

 

Vaizdo klipas buvo nufilmuotas Kroatijoje, o visas realus vairavimas vyko saugiomis sąlygomis uždaroje zonoje.

 

Norėdami peržiūrėti klipą, paspauskite šią NUORODĄ

 

NUORODA į aukštos kokybės nuotraukas

Daugiau informacijos:

Laurynas Bričkus, „Volvo Lietuva“ rinkodaros vadovas
Mob. +370 698 75977, el. p. laurynas.brickus@volvo.com

Daugiau nuotraukų ir vaizdo medžiagos galite rasti „Volvo Trucks Media Hub“: https://media.volvogroup.com/dam

 

„Volvo Trucks“ teikia kompleksinius transporto sprendimus reikliems profesionaliems klientams. Bendrovė siūlo plačią vidutinio svorio ir sunkiasvorių sunkvežimių gamą. Klientus aptarnauja pasaulinis prekybos atstovų tinklas, kurį sudaro 2 200 serviso centrų beveik 130 šalių. „Volvo“ sunkvežimiai surenkami 12 šalių. 2023 m. visame pasaulyje pristatyta maždaug 145 000 „Volvo“ sunkvežimių.  „Volvo Trucks“ priklauso „Volvo Group“, kuri yra viena iš pirmaujančių pasaulyje sunkvežimių, autobusų, statybinės technikos ir jūrinių bei pramoninių variklių gamintojų. Ši grupė taip pat teikia finansavimo ir techninės priežiūros sprendimus. „Volvo Trucks“ veikla paremta kokybės, saugumo ir aplinkos apsaugos vertybėmis.