Nenuostabu, kad visame pasaulyje trūksta profesionalių vairuotojų. Vairuotojų pritraukimas ir išlaikymas yra iššūkis, su kuriuo susiduria daugelis operatorių. Tačiau dėl to stengtis verta. Nustatyta, kad įgudę ir darbui atsidavę vairuotojai našiau dirba ir ekonomiškiau bei saugiau vairuoja. Paprasčiau tariant, nuo jų labai priklauso galutinis rezultatas.

Dėl saugumo, valdomumo ir patogumo vairuojant bei ilsintis „Volvo“ sunkvežimiai jau dabar vairuotojams siūlo pasaulinės klasės patirtį. Todėl jei investavote į tinkamą sunkvežimį, svarbu investuoti ir į vairuotoją – tai padės užtikrinti, kad bus išnaudoti visi sunkvežimio privalumai. Mūsų vairuotojų tobulinimo programos mokymo kursai jums gali padėti pasiekti tai ir dar daugiau. Kursuose vairuotojai įgyja saugesnio ir efektyvesnio darbo įgūdžių, taip pat daugiau žinių. Todėl jų vairuojamas sunkvežimis mažiau nusidėvi, sumažėja degalų sąnaudos, vairuotojai yra laimingesni ir sveikesni, be to, padidėja ir galutinis pelnas.

Vairuotojų tobulinimosi programa – Pagalba vairuotojui – „Volvo Trucks“ paslaugos

Vairuotojų mokymas

„Volvo“ mokymo kursai vairuotojams padeda sunkvežimį kuo geriau išnaudoti ir jį saugiau, racionaliau ir taupiau vairuoti.
 

Skaitykite daugiau apie vairuotojų tobulinimosi programą >

Programa „My Truck“ – Pagalba vairuotojui – „Volvo Trucks“ paslaugos

Programa „My Truck“

Transporto priemonės prijungimas prie išmaniojo telefono programos. Ši funkcija vairuotojui suteikia tikralaikės informacijos apie būseną ir leidžia valdyti transporto priemonę per atstumą.
 

Skaitykite daugiau apie programą „My Truck“ >

„Volvo Trucks Driver Challenge“ – Pagalba vairuotojui – „Volvo Trucks“ paslaugos

„Volvo Trucks Driver Challenge“

„Volvo Trucks Driver Challenge“ yra pasaulinės vairuotojų varžybos, kurių tikslas – pabrėžti ekonomiško vairavimo įgūdžių svarbą.

Aktualios naujienos ir istorijos

Miško meistras

Šiemet pasauliniame „Volvo Driver Challenge“ finale jis užėmė antrąją vietą, be to, jis yra tikras degalų naudojimo efektyvumo meistras. Miškovežio vairuotojas ir savininkas Bertas „Knatte“ Johanssonas žino, kaip kuo geriau išnaudoti kiekvieną degalų ...

Tiesioginis vairuotojų trūkumo problemos sprendimas

Šiuo metu sunkvežimių sektorių neramina vairuotojų trūkumas. Australijoje, kur ši problema ypač aštri, „Volvo Group Australia“ vadovas ir generalinis direktorius Peteris Voorhoeve'as ir jo kolegos nusprendė spręsti šią problemą aktyviai....

Padidinkite darbo našumą mokydami vairuotojus

„Volvo Trucks“ vairuotojų mokymo kursai suteikia specializuotų techninių žinių ir praktinių įgūdžių, padėsiančių maksimaliai padidinti transporto priemonės našumą....

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti. Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.

Artimiausio prekybos atstovo paieška