Trucks

Vairuotojų mokymas

Norite perkelti savo įgūdžius į kitą lygį? Mūsų mokymo kursai padės tai padaryti. Nesvarbu, ar tai būtų kuro taupymas, našumo didinimas ar atsinaujinimas keičiantis pramonei, suteiksime jums realių žinių ir pasitikėjimo savimi, kurie jums leis geriausiai išnaudoti potencialą.
 

Mokykitės iš geriausiųjų
 

Mokydamiesi pas mus, apie savo sunkvežimį sužinosite iš tų, kurie jį pažįsta geriausiai – jo kūrėjų. Be to, dėl mūsų glaudaus bendradarbiavimo su transporto įmonėmis, valdžios institucijomis ir logistikos pramone užtikrinama, kad visada gausite naujausią informaciją apie pramonės pokyčius ir tendencijas. Lygiai taip pat svarbu, kad nuolat tobuliname ir mokome savo instruktorius, todėl galite būti tikri, kad jie visi yra aukštos kvalifikacijos ir turi sertifikatus. Visa tai tam, kad išnaudotumėte visas savo sunkvežimio galimybes.

Kodėl verta riktis „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programą

  • Gaukite didžiausią naudą iš savo sunkvežimio
  •  Taupyti degalus
  • Padidinkite našumą
  • Gilinkite žinias apie pramonę
  • Gerinkite vairuotojų saugumą

Padidinkite pelningumą

Greičiausias ir paprasčiausias būdas padidinti grynąjį pelną yra pakeisti vairavimo įpročius. Tinkamiau greitėdami ir stabdydami bei visapusiškai išnaudodami sunkvežimio funkcijas, galite akimirksniu net 10 % sumažinti degalų sąnaudas. Pagerinę saugą ir sumažinę nusidėvėjimą sutaupysite dar daugiau pinigų ir laiko.

Mūsų kursuose vairuotojus mokomi, kaip geriausiai naudotis sunkvežimio funkcijomis ir paslaugomis, taip pat tobulina savo pramonės srities žinias. Visa tai tam, kad jie galėtų vairuoti ekonomiškiau, saugiau ir sumaniau – tai taip pat padidins našumą.

Atsiperkantis patarimas

Mūsų mokymo kursai yra paremti ilgamečiais „Volvo“ tyrimais bei patirtimi, juos veda profesionalūs instruktoriai, o teorija juose yra derinama su praktika. Mūsų mokomieji sunkvežimiai aprūpinti naujausiomis degalų taupymo ir saugos technologijomis. Be to, kiekvienus kursus galima priderinti prie jūsų – arba jūsų bendrovės – reikmių.

Kursų privalumai
 

  • Iš karto pajusite, kad taupiau naudojate degalus, pagerėjo sauga ir sulėtėjo dėvėjimasis
  • Kursai atitinka ES teisės aktų reikalavimus (kad gautumėte CPC)
  • Instruktoriai yra patyrę „Volvo Trucks“ specialistai
  • Kursai nuolatos atnaujinami, tad visada išliksite konkurencingi.
  • Mūsų kursai parengti remiantis dešimtmečių moksliniais tyrimais ir patirtimi

Kursų rinkinys

„Volvo Trucks“ vairuotojo vadovas    

Viską, ką jums reikia žinoti apie sunkvežimį, jo unikalią konfigūraciją ir valdymą, rasite pritaikytame vairuotojo vadove. Jis prieinamas daugeliu skirtingų formatų. Jį peržiūrėkite internete, gaukite programą, skaitykite spausdintą knygą arba ją atsisiųskite PDF formatu.

Skaitykite daugiau apie „Volvo Trucks“ vairuotojo vadovą

Užsisakykite kursus

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti jums pasirinkti ir užsisakyti tinkamiausius kursus.