Trucks

Finansavimas

Savo sunkvežimiui svarbu turėti tinkamą finansų partnerį. Tokį, kuris supranta jūsų verslą ir būna su jumis tiek gerais, ir sunkiais laikais. Štai penkios priežastys, kodėl „Volvo Financial Services“ – idealus partneris perkant sunkvežimį.

Greita ir paprasta bendradarbiauti
 

„Volvo Financial Services“ jau daugiau nei 20 metų yra „Volvo Group“ finansinių paslaugų teikėjas. Su mumis lengva bendrauti, mus pažįstate iš „Volvo Trucks Lietuva” ir, kai jums prireikia pagalbos, veikiame greitai.

Ta pati kabina tinka ne visiems
 

Kaip ir kiekvienas iš mūsų, jūsų verslas taip yra unikalus. „Volvo Financial Services“ tai supranta. Norite, kad pritaikytume jūsų mokėjimus pagal jūsų pinigų srautus? Norite atlikti didesnę pradinę įmoką, kad jūsų mėnesinės sąskaitos būtų mažesnės? Esame pasirengę padėti. Pažindami jus ir suprasdami jūsų verslą bei jo kryptį, galime pasiūlyti geriausią pritaikytą sprendimą. Toks, kuris šiandien atitinka jūsų poreikius ir yra pakankamai lankstus, kad užtikrintų jūsų ateitį.

Partneris, kurio jums reikia
 

Nesvarbu, ar norite vieno sunkvežimio, ar viso parko, naujo ar naudoto, „Volvo Financial Services“ padės tai padaryti. Ir ne tik transporto priemonės atžvilgiu – taip pat galime pateikti visas dalis ir paslaugų sutartis, kad jos tiktų tiek jums, tiek jūsų klientams. Taip pat parūpinsime jus apsaugantį draudimą. Visus šiuos privalumus rasite pas savo vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Su jumis kiekviename žingsnyje
 

Ar nebūtų malonu, jei verslas visada klotųsi gerai? Deja, verslo ciklai kyla aukštyn ir žemyn, o jį vykdant iškyla ir kitokių kliūčių. Jus suprantame ir palaikome tiek sunkiais, tiek gerais laikais. Kai kažkas atsitinka, jums iš partnerio reikia pagal ir lankstumo – to iš mūsų galite tikėtis.

Antrasis finansavimo šaltinis
 

Jūsų banko kredito linija geriausiai naudojama kaip pinigų srauto atsarga jūsų kasdienei veiklai, o ne pirkti sunkvežimius ir aptarnavimo paslaugas. Štai kodėl „Volvo Financial Services“ antroji kredito linija yra daug geresnis būdas finansuoti sunkvežimio pirkimą.

Lizingas su papildomomis paslaugomis

Nuo rūpesčių apsaugantis sprendimas

Jokio pavojaus dėl nusidėvėjimo. Jokio pavojaus dėl utilizavimo. Jokių rūpesčių. Nes Jūs sunkvežimį nuomojatės. Tam, kad galėtumėte būti visiškai ramūs, į sutartį įtrauktas draudimas, remontas ir techninė priežiūra. Visa tai suteikiama už vieną fiksuotą mėnesinę įmoką. Pasibaigus sutarčiai, sunkvežimį tiesiog grąžinate mums. Visais kitais dalykais pasirūpinsime mes.

Dalinės kredito įmokos

Nuosavybės teisės nuo pirmosios dienos

Turėkite nuosavą sunkvežimį. Valdykite mokėjimus. Mokesčių lengvatų nauda. Štai ką suteikia mūsų dalimis išmokėtinas kreditas. Į įmonės balansą bus įtraukta tiek paskola, tiek sunkvežimis. Žinote, kas yra geriausia? Pasibaigus sutarčiai, Jums priklausys apmokėtas sunkvežimis.

Lizingas

Paprastas būdas tapti savininku

Ar norite įsigyti sunkvežimį, atsiskaitydami reguliariomis ir nuspėjamomis įmokomis? Atsakymas – lizingas. Sunkvežimis įtraukiamas į įmonės balansą. Sumokėjus paskutinę įmoką – sunkvežimis jūsų.

Veiklos nuoma

Maksimalus lankstumas

Nuomos sprendimas, suteikiantis visas galimybes. Pasibaigus sutarčiai, galite grąžinti sunkvežimį, įsigyti jį iš mūsų arba pratęsti nuomą. Tam, kad galėtumėte būti visiškai ramūs, į sutartį įtrauktas draudimas, remontas ir techninė priežiūra.

VFS neteikia konsultacijų, susijusių su mokesčiais ar buhalterine apskaita. Klientai, norėdami gauti individualios situacijos įvertinimą, turi konsultuotis su savo mokesčių specialistu ar buhalteriu.

Norite sužinoti daugiau?

Mūsų finansų specialistai patars ir padės pasirinkti jums pritaikytą sprendimą. 
Paskambinkite arba užsukite - pateiksime geriausiai jums tinkantį pasiūlymą.