PRAMONĖS EKSPERTAI

Pažįstame transporto pramonę. Pažįstame jūsų verslą. Todėl siūlome jums asmeniškai pritaikytą sprendimą. Nuo vieno sunkvežimio iki viso transporto priemonių parko. Nauji ar naudoti.

ILGALAIKĖ PAGALBA

Mūsų finansų specialistai ras sprendimą, kuriuo galėsite pasikliauti. Esame čia, kad jums padėtume geru ir sunkiu metu.

IŠSAUGOKITE SAVO KREDITO LINIJAS

„Volvo“ finansavimo sprendimas – tai antrasis jūsų finansavimo poreikių šaltinis. Todėl galite išsaugoti kredito linijas kitose finansinėse įstaigose. Be to, jį galite panaudoti kitu tikslu.

Jums tinkantys išperkamosios nuomos sprendimai

Finance lease

LAISVĖ PIRKTI

Sumažina mokestinius įsipareigojimus: sunkvežimis įtraukiamas į įmonės balansą. Pasibaigus sutarčiai, turite dvi galimybes: grąžinti sunkvežimį arba įsigyti jį.

Veiklos nuoma

Veiklos nuoma

MAKSIMALUS LANKSTUMAS

Nuomos sprendimas, suteikiantis visas galimybes. Pasibaigus sutarčiai, galite grąžinti sunkvežimį, įsigyti jį iš mūsų arba pratęsti nuomą. Tam, kad galėtumėte būti visiškai ramūs, į sutartį įtrauktas draudimas, remontas ir techninė priežiūra.

Nuoma be rūpesčių

Veiklos nuoma

NUO RŪPESČIŲ APSAUGANTIS SPRENDIMAS

Jokio pavojaus dėl nusidėvėjimo. Jokio pavojaus dėl utilizavimo. Jokių rūpesčių. Nes Jūs sunkvežimį nuomojatės. Mėnesinės įmokos į apskaitą įtraukiamos kaip išlaidos. Pasibaigus sutarčiai, sunkvežimį tiesiog grąžinate mums. Visais kitais dalykais pasirūpinsime mes.

Nuoma pagal sutartį

Veiklos nuoma

NUO RŪPESČIŲ APSAUGANTIS SPRENDIMAS

Jokio pavojaus dėl nusidėvėjimo. Jokio pavojaus dėl utilizavimo. Jokių rūpesčių. Nes Jūs sunkvežimį nuomojatės. Tam, kad galėtumėte būti visiškai ramūs, į sutartį įtrauktas draudimas, remontas ir techninė priežiūra. Visa tai suteikiama už vieną fiksuotą mėnesinę įmoką, kuria sumažinama Jūsų apmokestinamoji pajamų suma. Pasibaigus sutarčiai, sunkvežimį tiesiog grąžinate mums. Visais kitais dalykais pasirūpinsime mes.

VFS neteikia konsultacijų, susijusių su mokesčiais ar buhalterine apskaita.
Klientai, norėdami gauti individualios situacijos įvertinimą, turi konsultuotis su savo buhalteriu ar mokesčių specialistu.

Finansinių paslaugų tarnyba – kreipkitės į mus

Ar norite sužinoti daugiau?

Mūsų finansų specialistai padės pasirinkti jums pritaikytą sprendimą.
Paskambinkite arba užsukite pas juos – jie pasiūlys jums tinkamiausią paketą.

Kreipkitės į „Volvo“ finansinių paslaugų tarnybą