Trucks

Draudimas

Nerizikuokite. Apsaugokite savo verslą nuo finansinės rizikos.

Apsauga jums ir jūsų sunkvežimiui
 

Užsitikrinkite ramybę ir apsaugokite savo verslą nuo finansinės rizikos. „Volvo Financial Services“ pažįsta transporto pramonę ir žino iššūkius, su kuriais susiduriate. Galime suteikti jums reikalingą apsaugą – nuo vieno naujo ar naudoto sunkvežimio iki viso transporto priemonių parko. Galite pasikliauti plačiu asortimentu puikių draudimo produktų, sukurtų atsižvelgiant į tikslius jūsų poreikius ir pritaikytų vietinėms sąlygoms. Iškilus problemai visapusiškos pagalbos sulauksite atlikę vos vieną skambutį.

Visapusiškas draudimas

Jauskitės saugūs

Neleiskite nesėkmėms pakenkti verslui. Galime suteikti pirmosios klasės apsaugą nuo sugadinimo, vagystės, gaisro ar vandalizmo.

Civilinės atsakomybės draudimas

Privalu turėti apsaugą

Avarijų, deja, pasitaiko. Tačiau kai jos nutinka, CA draudimas apsaugo Jus nuo kitų asmenų ieškinių. Šis draudimas būtinas pagal teisės aktus.

Garantuotos turto apsaugos draudimas

Ramybė

Blogiausia, kas gali nutikti: pavogus jūsų sunkvežimį ar jį laikant bendru nuostoliu, draudimo sutartis padengtų esamą sunkvežimio rinkos vertę. Dažniausiai ši išmoka yra mažesnė už neapmokėtą finansavimo sutarties sumą. Garantuotos turto apsaugos draudimas pasirūpina tuo, kad galėtumėte išmokėti neapmokėtą skolą. Siūloma mūsų finansavimo sutartyse.

Papildomas draudimas

Pritaikyta jūsų poreikiams

Turite ypatingų rūpesčių ar poreikių? Siūlome papildomų draudimo sprendimų asortimentą jūsų verslui.

VFS neteikia konsultacijų, susijusių su mokesčiais ar buhalterine apskaita. Klientai, norėdami gauti individualios situacijos įvertinimą, turi konsultuotis su savo mokesčių specialistu ar buhalteriu.

Gaukite reikiamą apsaugą

Viskas prasideda nuo draudimo specialistų. Jie pasirūpins, kad gautumėte tinkamą,
jūsų poreikiiams pritaikytą draudimo apsaugą.