Trucks

Vairuotojo laikai

Geriau išnaudokite vairuotojų darbo valandas. Paslauga „Vairuotojo laikai“ parodo, kuriam vairuotojui geriausia patikėti naują užduotį, kuris turėtų sustoti poilsio ir kuriam jau reikėtų baigti dienos darbą. Disponuodami tokia informacija platformoje „Volvo Connect“, galite padidinti savo pajamas netgi su tuo pačiu sunkvežimių skaičiumi. Paslauga „Vairuotojo laikai“ taip pat suteikia jums galimybę nuotoliniu būdu atsisiųsti duomenis iš vairuotojų kortelių ir tachografo atminties tiesiai į savo biurą, todėl tampa paprasčiau laikytis ES teisės aktų. 

Pagrindiniai privalumai

Supaprastina atitiktį ES teisės aktams.

Automatinis vairuotojo kortelės ir tachografo duomenų atsiuntimas.

Peržiūrėkite likusį vairavimo ir poilsio laiką.

Lengviau išrašyti sąskaitas faktūras ir tvarkyti atlyginimus.

Gaukite įspėjimus prieš įvykstant pažeidimams.

Vairuotojo laiko registravimas padeda vairuotojams laikytis reikalavimų.

Sužinokite daugiau apie paslaugą „Vairuotojo laikai“ toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

ES teisės aktų dėl vairavimo ir poilsio laiko laikymasis

Naudojantis paslauga „Vairuotojo laikai“ lengva laikytis kelių transporto darbo laiko direktyvos ir ES teisės aktų dėl vairavimo ir poilsio laiko. Paslauga vairuotojams ir transporto planuotojams parodo laiką, likusį iki pertraukos ar poilsio, ir praneša prieš įvykstant pažeidimui.
 

Nuotolinis tachografo duomenų atsisiuntimas

Sparčiai ir efektyviai veikianti paslauga „Vairuotojo laikai“ leidžia atsisiųsti tachografo duomenis į biurą – nepriklausomai nuo sunkvežimio ir vairuotojo buvimo vietos. Todėl galite nesunkiai disponuoti visa naujausia informacija. 20 minučių trunkančius rankinius atsisiuntimus jau galima pamiršti.

 

Kasdienis automatinis tachografo duomenų atsiuntimas nuotoliniu būdu gerokai sumažina parko administracinę naštą ir atsisiuntimo praleidimo riziką.

Greita prieiga „Volvo Connect“ programoje

Paslaugą „Vairuotojo laikai“ taip pat galima pasiekti naudojant „Volvo Connect“ programą. Tai tiek parko vadovams, tiek vairuotojams suteikia greitą ir paprastą būdą stebėti vairuotojo veiklą ir sužinoti, kiek laiko liko jų darbo dienai.

Paprasta. Aišku. Ir atitinka teisinius reikalavimus.

Vairuotojo laiko reguliavimas, darbo valandos, poilsio periodų valdymas ir kita. „Vairuotojo laikai“ stebi visą vairuotojo veiklą ir pateikia svarbiausią informaciją ekrane bei vairuotojo veiklos ataskaitose. Kabinoje veikianti funkcija „Vairuotojo laiko registravimas“ padeda vairuotojui laikytis vairavimo ir poilsio laiką reglamentuojančių teisės aktų.

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.