Trucks

Degalai ir aplinka

„Volvo Connect“ paslauga „Degalai ir aplinka“ leidžia nesunkiai stebėti sunkvežimių veikimo parametrus ir vairuotojų darbo efektyvumą. Galėsite vos per kelias sekundes parengti įvairiais parametrais pagrįstas ataskaitas ir sužinoti, kodėl vienas vairuotojas sunaudoja daugiau degalų nei kitas. Ši greitai ir tiksliai veikianti paslauga padės jums atrasti, kur galima sutaupyti, ir taip padidinti pelną bei sumažinti poveikį aplinkai. 

Pagrindiniai privalumai

Stebėkite degalų naudojimą, nuvažiuotą atstumą ir emisiją.

Analizuokite kiekvieno vairuotojo degalų naudojimo efektyvumą. 

Išmokite taupyti degalus laikui einant. 

Gaukite įspėjimus apie galimą degalų vagystę.

Stebėkite savo ekologinį pėdsaką. 

Pagerinkite ir išlaikykite vairuotojo degalų naudojimo efektyvumą.

Sužinokite daugiau apie paslaugą „Degalai ir aplinka“ toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

Kas jūsų geriausias vairuotojas?

Degalų naudojimo efektyvumo balas leidžia jums įvertinti, kaip jūsų vairuotojai ir sunkvežimiai naudoja degalus. Šis balas svyruoja nuo 0 iki 100 ir parodo vairuotojo sugebėjimus keturiose svarbiose srityse: tinkamo greičio pasirinkimas, variklio galios ir pavarų panaudojimas, važiavimo planavimas ir stabdymas, stovėjimas vietoje.

Tendencijos ir mokymas

Žinodami degalų naudojimo efektyvumo balus, galėsite tiksliai palyginti vairuotojų našumo rodiklius. Ši informacija ir veiksmingas vairuotojų mokymas leis jums ilgainiui vis mažinti degalų sąnaudas.

 

Sužinokite apie vairuotojų tobulinimosi programos mokymo kursus.

Paslauga „Degalai ir aplinka“ suteikia galimybę vairuotojams valdyti ir keisti vairavimo techniką. Ji gali padėti sumažinti jų degalų sąnaudas iki 5 proc.

Plėtokite savo verslą

Gerindami degalų naudojimo efektyvumą sykiu mažinate savo poveikį aplinkai. Kruopščiai registruojami emisijos duomenys gali padėti pritraukti ekologiškai mąstančių klientų ir juos išlaikyti. Emisijos ataskaitos yra paprastai parengiamos, prireikus jas galima automatiškai siųsti klientams. Gali būti pateiktos dyzelinių ir dujomis varomų sunkvežimių ataskaitos apie degalus ir aplinką.

„Driver Coaching“

Duokite vairuotojams reikalingų patarimų, kad jie optimizuotų savo vairavimo techniką. Tai darykite jiems vairuojant. „Driver Coaching“ – tai kabinoje veikianti funkcija, kuri, važiuojant nepertraukiamai analizuoja vairavimą. Tai nepamainoma ir intuityvi priemonė, skirta padėti jums padidinti pelningumą.

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.