Trucks

Pranešimai

Mėgaukitės ramybe, žinodami, kad jūsų vairuotojai visada pasiekiami. „Volvo Connect“ pranešimų paslauga leidžia jūsų biurui ir vairuotojams greitai, lengvai ir taupiai komunikuoti. Vairuotojai gali perskaityti pranešimus papildomame ekrane kabinoje arba naudoti teksto į kalbą funkciją, kad išklausytų pranešimą išlaikydami dėmesį į kelią. Atsakyti paprasta pasirinkus greitąjį atsakymą arba įvedus tekstą jutikliniame ekrane. Pridėkite PDF failų ar paveikslėlių prie savo pranešimų ir bendraukite tiek, kiek norite – nėra jokių apribojimų ar tarptinklinio ryšio mokesčių.

Pagrindiniai privalumai

Vairuotojai bendrauja per papildomą ekraną.

Vairuotojai gali išklausyti
tekstinius pranešimus.

Vairuotojai gali naudoti greitųjų atsakymų funkciją.

Pridėkite paveikslėlius ir PDF failus prie pranešimų.

Siųskite suplanuotą
maršrutą į sunkvežimio navigacijos sistemą.

Jokių netikėtų tarptinklinio ryšio mokesčių.

Sužinokite daugiau apie paslaugą „Pranešimai“ toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

Integruokite į kitas sistemas

Pranešimų paslaugą galima patogiai sujungti su užsakymų arba sąskaitų faktūrų išrašymo sistemomis, ir tada visa svarbi informacija pateikiama tame pačiame ekrane. Tai leidžia jums geriau valdyti padėtį ir palengvina darbą vairuotojams, nes visi nurodymai jiems aiškiai pateikiami sunkvežimio ekrane.

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.