Trucks

Padėties nustatymas

„Volvo Connect“ padėties nustatymo paslauga leidžia lengviau stebėti savo sunkvežimius ir planuoti transporto užduotis. Ji suteikia prieigą prie detalių žemėlapių su informacija apie jūsų sunkvežimius ir vairuotojus. Galite stebėti savo transporto priemonių padėtį realiuoju laiku. Matykite eismo ir kelių informaciją, degalų papildymo ir įkrovimo stoteles ir kt. Gaukite įspėjimus apie tokias problemas kaip greičio viršijimas ir padangų slėgis. Netgi galite sukurti geografinių teritorijų ribas ir stebėti transporto priemones, kai jos įvažiuoja į teritoriją arba iš jos išvažiuoja. Viskas tam, kad galėtumėte geriau kontroliuoti kiekvieną pristatymą.

Pagrindiniai privalumai

Stebėkite savo sunkvežimius
platformoje „Volvo Connect“.

Analizuokite keliones ir pagerinkite produktyvumą.

Planuokite individualizuotus
maršrutus.

Gaukite geografinės teritorijos įspėjimus.

Stebėkite eismo ir kelio sąlygas.

Peržiūrėkite akumuliatoriaus ir įkrovimo būseną.

Sužinokite daugiau apie padėties nustatymo paslaugą toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

„Unit Tracking“

Ar norite stebėti priekabas, paslaugų furgonus, konteinerius ir kitą judantį turtą? Funkcija „Unit Tracking“ pateikia išplėstinę išteklių buvimo vietos apžvalgą. Funkcija įtraukta į visas „Volvo Connect“ paslaugas, ji puikiai papildo paslaugą „Padėties nustatymas“.

Geografinės ribos

Reikia automatiškai informuoti savo kolegas, kai transporto priemonės įvažiuoja į teritoriją arba iš jos išvažiuoja? Nustatę geografines ribas, disponuosite labai svarbia ir laiką taupančia informacija, kuri bus rodoma kabinoje ir biure sunkvežimiui įvažiavus į tam tikrą geografinę teritoriją (pavyzdžiui, terminalą) arba iš jos išvažiavus.

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.