Trucks

Galimas nuvažiuoti atstumas ir maršrutas

„Galimas nuvažiuoti atstumas ir maršrutas“ yra efektyvus elektrinių sunkvežimių maršrutų planavimo ir nuvažiuojamo atstumo modeliavimo įrankis. Ši „Volvo Connect“ paslauga leidžia modeliuoti sunkvežimio maršrutą ir numatyti jo galimą nuvažiuoti atstumą bei energijos naudojimą. Tai leidžia užtikrinti, kad sunkvežimis turės pakankamai elektros energijos darbui atlikti, todėl galite drąsiai planuoti transportavimo užduotis. 

Elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamam atstumui įtakos turi daug veiksnių. Tai apima sunkvežimio specifikaciją, krovinį, temperatūrą lauke, maršruto topografiją ir tai, ar sunkvežimyje yra speciali energiją naudojanti įranga, pavyzdžiui, šiukšlių presas. Suprasti bendrą šių veiksnių įtaką sunkvežimio galimam nuvažiuoti atstumui gali būti sudėtinga, bet „Galimas nuvažiuoti atstumas ir maršrutas“ atlieka skaičiavimus automatiškai už jus. Tai palengvina parko valdymą ir galite maksimaliai padidinti savo elektrinių sunkvežimių efektyvumą.

Pagrindiniai privalumai

Modeliuokite sunkvežimio maršrutą.

Numatykite energijos naudojimą ir galimą nuvažiuoti atstumą.

Pridėkite įkrovimo stoteles.

Siųskite maršrutą į sunkvežimio navigaciją.

Įsitikinkite, kad laikomasi plano.

Visų elektrinių sunkvežimių palaikymas.

Sužinokite daugiau apie „Galimas nuvažiuoti atstumas ir maršrutas“ toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

Kitos paslaugos elektriniams sunkvežimiams

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.