Volvo Trucks

Lietuva

×

Dynafleet

Sunkvežimių parko valdymas

Tikslūs sprendimai. Šis žodis taikliai apibūdina „Dynafleet“. Galite bet kuriuo metu sužinoti tikslią vairuotojų, sunkvežimių ir turto buvimo vietą ir būseną, taip pat gauti kokybiškų duomenų, kad galėtumėte iš anksto planuoti ir analizuoti veiklą. Negana to, „Dynafleet“ parodo sritis, į kurias derėtų atkreipti dėmesį. Esate pasiruošę pradėti?

„Dynafleet” paslaugos
 

Galima suaktyvinti įvairių „Dynafleet“ paslaugų derinį. Kiekviena iš jų teikiama už fiksuoto dydžio mėnesinį mokestį, į kurį įskaičiuotas tarptautinio tarptinklinio ryšio mokestis. Prieigą galima gauti bet kuriame įrenginyje, naudojant „Volvo Connect“ – visoms jūsų skaitmeninėms paslaugoms skirtą sąsają.

Integravimas į sistemą

Norėdami daugiau lankstumo, galite integruoti „Volvo Connect“ ir „Dynafleet“ paslaugas į esamą IT infrastruktūrą. Tai reiškia, kad naudojant jūsų sunkvežimių parko duomenis galima tobulinti kitas trečiųjų šalių programas, nuo planavimo iki atlyginimų – sunkvežimių parko valdymas perkeliamas į kitą efektyvumo lygį.

Įmonės kortelių talpinimas

Paprašykite vietinio atstovo, kad patalpintų jūsų įmonės kortelę internete. Tai saugus būdas saugoti ir nuotoliniu būdu atsisiųsti tachografo duomenis, todėl galite patogiai stebėti vairuotojo veiklą, kaip to reikalaujama pagal teisės aktus.

Latest Press Release

collage.pressReleaseTitle

Tobulas paketas

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti pasirinkti jums ir jūsų verslui tinkamiausią „Dynafleet“ paketą.