„Degalai ir aplinka“ padeda sutaupyti ir sumažinti CO2 emisiją

„Dynafleet Fuel and Environment“

Kuris jūsų vairuotojas efektyviausiai naudoja degalus? Kuriam reikia mokymo ir pagalbos? Paslauga „Dynafleet Fuel and Environment“ taupo jūsų laiką, reikalingą sunkvežimių ir vairuotojų duomenims analizuoti. Ji nurodo, ką galima optimizuoti, ir stebi CO2 emisiją.

Pradėkite taupyti su programa „Degalai ir aplinka“
Padeda išsirinkti užduočiai tinkamą vairuotoją

„Dynafleet Driver Times“

Pasirinkę „Dynafleet“ visuomet žinosite, ką veikia jūsų vairuotojai. Pamatykite, kuris vairuotojas tinkamiausias naujai užduočiai. Gaukite išankstinius įspėjimus, padėsiančius užtikrinti vairavimo ir poilsio laiko teisės aktų laikymąsi. Ir sumažinkite administravimui reikalingo laiko sąnaudas, atsisiųsdami tachografo duomenis automatiškai.

Sužinokite daugiau apie „Driver Times“
„Positioning“: suteikia visišką kontrolę

„Dynafleet Positioning“

Daugiau jokių skambučių. Jokio spėliojimo. Padėties nustatymo paslauga tiksliai suteikia jums reikalingą informaciją. Nuo sunkvežimio buvimo vietos nustatymo (gatvės lygmenyje) iki smulkios informacijos apie vairuotoją, sunkvežimio greitį, krovinį ir sunkvežimio tipą. Ji taip pat padeda jums planuoti, valdyti ir kontroliuoti savo verslą, kad dirbtumėte pelningiau.

Patyrinėkite „Positioning“ paslaugą
Greita, saugu ir ekonomiška

„Dynafleet Messaging“

Greita, saugi ir taupi pranešimų paslauga užtikrina, kad jūsų biuras visada galės susisiekti su sunkvežimiu. Ji neleidžia įvykti brangiai kainuojantiems nesusipratimams ir perduoda vairuotojams informaciją, padedančią priimti geresnius sprendimus kelyje. Galite neribotai komunikuoti su vairuotojais, kad ir kur sunkvežimis būtų.

Atraskite pranešimų paslaugą

Kaip tai veikia

Įdiegti lengva

„Dynafleet“ aparatinė įranga gali būti sumontuota gamykloje arba „Volvo“ prekybos atstovas gali sumontuoti ją papildomai. Nereikia jokios papildomos programinės įrangos – norėdami gauti informacijos apie savo sunkvežimių parką, tiesiog prisijunkite prie „Dynafleet“ internetinio portalo. Arba gaukite naujausią informaciją per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį iš bet kurios vietos.

Informacija ir jos saugojimas

Informacija apie sunkvežimį ir vairuotoją siunčiama į „Dynafleet“ duomenų bazę, kur ji išanalizuojama ir jums pateikiama lengvai suprantamų ataskaitų forma. Biuro darbuotojai ir vairuotojas gali bendrauti tekstiniais pranešimais. Taip pat „Dynafleet“ galite integruoti į užsakymų apdorojimo ir sąskaitų faktūrų išrašymo sistemas.

VT

Tobulas paketas

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti pasirinkti jums ir jūsų verslui tinkamiausią „Dynafleet“ paketą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška