Volvo Trucks

Lietuva

×
Stebėkite našumo rodiklius ir efektyvumą, naudodami paslaugą „Degalai ir aplinka“

Išlaidos ir poveikis aplinkai

Fuel and environment (degalai ir aplinka);

Paslauga „Dynafleet Fuel and Environment“ leidžia nesunkiai stebėti sunkvežimių veikimo parametrus ir vairuotojų darbo efektyvumą. Galėsite vos per kelias sekundes parengti įvairiais parametrais pagrįstas ataskaitas ir sužinoti, kodėl vienas vairuotojas sunaudoja daugiau degalų nei kitas. Ši greitai ir tiksliai veikianti paslauga padės jums atrasti, kur galima sutaupyti, ir taip padidinti pelną bei sumažinti poveikį aplinkai.

Kas jūsų geriausias vairuotojas?

Degalų naudojimo efektyvumo balas leidžia jums įvertinti, kaip jūsų vairuotojai ir sunkvežimiai naudoja degalus. Šis balas svyruoja nuo 0 iki 100 ir parodo vairuotojo sugebėjimus keturiose svarbiose srityse: greičio pritaikymas, variklio ir pavarų panaudojimas, kelio įvykių numatymas ir stabdymas bei variklio veikimas tuščiąja eiga.

Paslauga „Fuel and Environment“ suteikia galimybę vairuotojams kelyje valdyti ir keisti vairavimo techniką. Ji gali padėti sumažinti jų degalų sąnaudas iki 5 proc.
Volvo trucks managing dynafleet fuel environment open door sunny

TENDENCIJOS IR MOKYMAS

Žinodami degalų naudojimo efektyvumo balus, galėsite tiksliai palyginti vairuotojų našumo rodiklius. Ši informacija ir veiksmingas vairuotojų mokymas leis jums ilgainiui vis mažinti degalų sąnaudas.

Volvo trucks managing dynafleet fuel environment green truck

Plėtokite savo verslą

Gerindami degalų naudojimo efektyvumą sykiu mažinate savo poveikį aplinkai. Kruopščiai registruojami emisijos duomenys gali padėti pritraukti ekologiškai mąstančių klientų ir juos išlaikyti. Emisijos ataskaitos yra paprastai parengiamos, prireikus jas galima automatiškai siųsti klientams. Gali būti pateiktos dyzelinių ir suskystintosiomis gamtinėmis dujomis (SGD) varomų sunkvežimių ataskaitos apie degalus ir aplinką.

Dynafleet Fuel and Environment makes it easier to monitor the performance of trucks and drivers.

Driver Coaching

Duokite vairuotojams reikalingų patarimų, kad jie optimizuotų savo vairavimo techniką. Tai darykite jiems vairuojant. „Driver Coaching“ – tai kabinoje veikianti funkcija, kuri, važiuojant nepertraukiamai, analizuoja vairavimą. Tai nepamainoma ir sąveiki priemonė, skirta padėti jums padidinti pelningumą. 

Pagrindiniai privalumai

  • Stebėkite degalų sąnaudas, nuvažiuotą atstumą, emisijos lygį ir kitus rodiklius
  • Analizuokite kiekvieno vairuotojo degalų naudojimo efektyvumą
  • Lengvai suprantamos ataskaitos parodo sritis, kuriose galima sutaupyti, ir padeda diegti taupias darbo praktikas
  • Įspėjimo sistema įspėja apie didelius degalų kiekio pokyčius ir galimą degalų vagystę
  • Emisijos lygio ataskaitos gali būti automatiškai siunčiamos ekologiškai mąstantiems klientams
  • Gali būti pateiktos dyzelinių ir suskystintosiomis gamtinėmis dujomis (SGD) varomų sunkvežimių ataskaitos.

Norite sužinoti daugiau?

Mūsų atstovai yra „Dynafleet“ ekspertai atsakys į jūsų klausimus.