Trucks

 

Fuel and environment

 

„Dynafleet Fuel and Environment“ („Degalai ir aplinka”) paslauga leidžianti per kelias sekundes generuoti išsamias įvairių parametrų ataskaitas ir palyginti vairuotojų degalų sąnaudas bei efektyvaus važiavimo vertinimus balais.

 

Pagrindiniai privalumai

  • Stebėkite degalų sąnaudas, nuvažiuotą atstumą ir emisijos lygį
  • Analizuokite kiekvieno vairuotojo degalų sąnaudas
  • Lengvai suprantamos ataskaitos parodo sritis, kuriose galima sutaupyti
  • Sistema įspėja apie didelius degalų kiekio pokyčius
  • Automatiškai siunčiamos emisijos lygio ataskaitos
  • Ataiskaitos pateikiamos dyzeliniams ir SGD varomiems sunkvežimiams.

Efektyvaus važiavimo vertinimas balais

 „Efektyvaus važiavimo vertinimas balais” leidžia įvertinti vairuotojų vairavimo būdą ir sunkvežimių našumą. Šis balas svyruoja nuo 0 iki 100 ir vertina vairuotoją keturiose svarbiose srityse: greičio pritaikymas, variklio ir pavarų panaudojimas, kelio įvykių numatymas ir stabdymas bei variklio veikimas tuščiąja eiga.

Paslauga „Fuel and Environment“ suteikia galimybę vairuotojui prietaisų skydelyje matyti ir keisti vairavimo būdą ir taip padėti sumažinti degalų sąnaudas iki 5 proc.

Efektyvaus vairavimo seminarai

Specializuoti pagal kliento poreikius „Volvo Trucks” informaciniai seminarai - efeketyvus būdas pagerinti vairuotojų efektyvaus vairavimo įgūdžius bei sumažinti degalų sąnaudas ir anglies dvideginio emisiją. 

Plėtokite savo verslą

Gerindami degalų naudojimo efektyvumą taip pat mažinate poveikį aplinkai. Kruopščiai registruojami emisijos duomenys greitai parengiamose ataskaitose gali padėti pritraukti ir išlaikyti tvarumo siekiančius klientus. 

Driver Coaching

„Driver Coaching“ –  funkcija, kuri leidžia vairuotojui analizuoti savo važiavimo būdą bei gauti patarimų našesniam vairavimui. Tai nepamainoma priemonė, skirta skatinti vairuotojų norą tobulinti važiavimo įgūdžius.

Mes pasirengę padėti

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect” - išbandyti patiems.