Trucks

Dynafleet Energy & Environment

Elektriniams sunkvežimiams


„Dynafleet Energy & Environment“ yra svarbus „Volvo Connect“ įrankis, skirtas parkų vadovams, norintiems padidinti savo elektrinių sunkvežimių našumą ir energijos naudojimo efektyvumą. Ši paslauga teikiama tik naudojant „Dynafleet“ parko valdymo sistemą. Ji suteikia aiškią elektrinių transporto priemonių naudojimo apžvalgą, įskaitant jų energijos naudojimą, nuvažiuojamą atstumą ir daug daugiau. Individualizuotos ataskaitos leidžia lengvai stebėti elektrinių sunkvežimių našumą ir vairuotojų efektyvumą, taip pat greitai nustatyti tobulintinas sritis ir imtis tolesnių veiksmų. Funkcija „Driver Coaching“, kurią galima pasirinkti papildomai, teikia vairuotojams atsiliepimus realiuoju laiku apie jų efektyvumą važiuojant ir yra puikus būdas padėti tobulinti ir išlaikyti techniką.

Kodėl verta naudoti „Dynafleet Energy & Environment“

Kaip geriausiai išnaudoti elektrinio sunkvežimio galimybes? Svarbiausia yra maksimaliai padidinti laiką tarp įkrovimo sustojimų. Tačiau kai yra tiek daug įvairių veiksnių, turinčių įtakos energijos naudojimui – nuo maršrutų, kuriais važiuoja transporto priemonės, iki vairuotojų įgūdžių – gali būti sunku suprasti, kaip pagerinti padėtį. „Dynafleet Energy & Environment“ supranta šiuos duomenis ir suteikia parkų vadovams įžvalgų, kurių jiems reikia norint optimizuoti parko našumą.

• Gaukite aiškią apžvalgą apie elektrinius sunkvežimius ir vairuotojus energijos naudojimo, nuvažiuojamo atstumo ir kitų aspektų atžvilgiu.

• Gaukite išsamias ataskaitas apie energijos naudojimą, parodančias sritis, kuriose galima sumažinti sąnaudas, ir padedančias nuosekliai taupyti bėgant laikui.

• Reguliariai gaukite automatizuotas, individualizuotas ataskaitas el. paštu.

• Stebėkite vairuotojų ir parko našumą iš bet kokio išmaniojo įrenginio.

• Pasirinkite papildomą funkciją „Driver Coaching“, kad pagerintumėte ir išlaikytumėte vairuotojo našumą bei energijos naudojimo efektyvumą (reikia INFODF arba INFONDF).

Individualizuotos ataskaitos padidina parko našumą

„Dynafleet Energy & Environment“ pateikia daugiau kaip 100 parametrų apimančias individualizuotas ataskaitas, kurios pritaikytos elektriniams sunkvežimiams, įskaitant energijos, stabdžių naudojimą, sustojimus ir maršruto topografiją, todėl parkų vadovai gali būti vienu žingsniu priekyje. Užsisakykite el. paštu siunčiamas ataskaitas, kad galėtumėte patogiai reguliariai stebėti savo parko, transporto priemonių ir vairuotojų našumą. Eksportuokite rezultatus į PDF ir „Excel“ arba siųskite ataskaitą tiesiai iš „Volvo Connect“.

„Driver Coaching“ pagerina vairavimo techniką

„Driver Coaching“ padeda vairuotojams tobulinti savo techniką naudojant energijos naudojimo efektyvumo balą, kuris atnaujinamas realiuoju laiku vairuojant elektrinį sunkvežimį. Ekrane pateikiami patarimai ir pasiūlymai padeda vairuotojui nustatyti sritis, kuriose technikos pakoregavimas turės teigiamą poveikį. Šią paslaugą galima pasirinkti kaip papildomą „Dynafleet Energy & Environment“ funkciją, jai reikia INFODF arba INFONDF.

Kaip nustatomas energijos naudojimo efektyvumo balas?

Energijos naudojimo efektyvumo balas gali būti nuo 0 iki 100, jis parodo sunkvežimio ir vairuotojo našumą iš energijos naudojimo efektyvumo perspektyvos keturiose pagrindinėse srityse:

• veiksmų kelyje numatymas ir stabdymas;

• transmisijos naudojimas;

• greitis;

• variklio veikimas tuščiąja eiga.

Energijos naudojimo efektyvumo balas taip pat suteikia galimybę palyginti įvairias transporto priemonių užduotis (pvz., statybų ir krovinių išvežiojimo).

Energijos naudojimo efektyvumo ataskaita ir „Volvo Connect“ programa

Energijos naudojimo efektyvumo ataskaita yra interaktyvioji priemonė, skirta viso parko, atskirų transporto priemonių arba atskirų vairuotojų našumui analizuoti. Ataskaitos apžvalga iškart parodo tobulintinas sritis. Transporto priemonės ir vairuotojai reitinguojami pagal jų balus. Tendencijų ataskaitoje energijos naudojimo efektyvumo balas derinamas su energijos naudojimu iki 13 mėnesių laikotarpiu, kad būtų galima stebėti rezultatus laikui bėgant. Mobiliuosiuose įrenginiuose visada galima peržiūrėti supaprastintą „Energy & Environment“ paslaugos rodinį naudojant „Volvo Connect“ programą.

Kitos paslaugos elektriniams sunkvežimiams

Tobulas paketas

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti pasirinkti jums ir jūsų verslui tinkamiausią „Dynafleet“ paketą.