Trucks

Aiški komunikacija

Pranešimai

Paslauga „Dynafleet Messaging“ leidžia jūsų biurui ir vairuotojams greitai, lengvai ir taupiai komunikuoti, kad būtų išvengta brangiai kainuojančių nesusipratimų. Komunikuoti galite tiek, kiek jums reikia – nėra jokių apribojimų ar tarptinklinio ryšio mokesčių.

Palaikomas kontaktas

Naudodamiesi pranešimų paslauga galite bet kuriuo metu garantuotai užmegzti ryšį su sunkvežimiu, nepriklausomai nuo to, kuris vairuotojas jį vairuoja. Biuras ir vairuotojai bendrauja tekstiniais pranešimais. Pranešimai lengvai sukuriami, jie rodomi sunkvežimio ekrane. Vairuotojai tekstines žinutes belaide klaviatūra gali rašyti sunkvežimiui stovint. O matyti gautus pranešimus jie gali ir vairuodami.

Integruokite į kitas sistemas

Pranešimų paslaugą galima patogiai sujungti su užsakymų arba sąskaitų faktūrų išrašymo sistemomis, ir tada visa svarbi informacija pateikiama tame pačiame ekrane. Tai leidžia jums geriau valdyti padėtį ir palengvina darbą vairuotojams, nes visi nurodymai jiems aiškiai pateikiami sunkvežimio ekrane.

Ekrano galimybės

Sunkvežimio ekranas tinka ne vien pranešimams, bet ir daugeliui kitų dalykų. Automatiniai perspėjimai apie vairavimo bei poilsio laiką, vairuotojo instruktavimas ir navigacija gali sumažinti vairuotojui įtampą bei padidinti jo darbo našumą.

Pagrindiniai privalumai

  • Ryšys su vairuotojais tekstiniais pranešimais sistemoje „Dynafleet“, trumposiomis žinutėmis (SMS) arba el. paštu
  • Spartus pranešimų siuntimas. Palengvina darbą vairuotojui ir padeda jam priimti informacija pagrįstus sprendimus
  • Ekonomiškas ryšys su visu sunkvežimių parku
  • Gaukite navigacijos sistemai skirtus pranešimus apie paskirties vietą. Apytikslis atvykimo laikas rodomas sunkvežimių parko vadovui sistemoje „Dynafleet“

Gaukite pranešimą

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti jums pradėti naudotis paslauga „Dynafleet Messaging“. Ir paaiškinti, kiek daug naudingų dalykų galima nuveikti naudojantis sunkvežimio ekranu.