Trucks

 

Positioning

„Positioning” („Padėties nustatymo”) paslauga suteiksianti galimybę matyti tikslią sunkvežimio buvimo vietą. Išsami informacija žemėlapyje leidžia efektyviai valdyti bei planuoti pervežimus. Paslauga taip pat leidžia klientams gauti informaciją apie krovinio pristatymą.

Paslauga „Positioning“

  • Žinokite tikslią sunkvežimio buvimo vietą. Su „Postitioning+” transporto priemonės buvimo vieta atnaujinama realiu laiku (kas minutę).
  • Raskite informaciją apie vairuotojo darbo ir poilsio laiką, greitį, krovinius ir sunkvežimių tipą
  • Matykite, kurie sunkvežimiai gali imtis naujos užduoties
  • Gaukite pranešimus, kai sunkvežimis atvyksta į tam tikrą geografinę teritoriją, kerta šalių sienas, ar išvyksta iš naudotojo nustatytų zonų.
  • Planuokite maršrutus ir raskite tiesiausią kelią į paskirties vietą
  • Per „Dynafleet Online“ siųskite kelionės tikslo atnaujinimus į sunkvežimio navigacijos sistemą
  • Suteikite klientams prisijungimo duomenis krovinių gabenimo stebėjimui

Žinokite ne tik sunkvežimio buvimo vietą

Realiu laiku matykite važiavimo greitį, vairuotojų laikus, numatomą atvykimo laiką į vietą ir kitus duomenis. Taip pat galite matyti mokamų kelių ir spusčių informaciją bei sunkvežimio padėties istoriją, kuri yra saugoma sistemos duomenų bazėje. Generuokite sekimo ataskaitą („Tracking report”) lengvesniai darbuotojų apskaitai.

Efektyvus planavimas

Efektyviau paskirstysite užduotis matydami sunkvežimio padėti realiu laiku.
„Positioning“ teikia minutės tikslumo duomenis, o nustačius Geo zonas, būsite informuojami, kai sunkvežimiai atvyksta arba nukrypsta nuo nustatyto maršruto. Patobulinta planavimo galimybė leidžia nustatyti, kas iš vairuotojų gali suspėti nugabenti krovinį per savo pamainą.

Unit Tracking
 

Stebėkite priekabas, konteinerius ir kitą judantį turtą. „Unit Tracking“ funkcija pateikia išplėstinę turto buvimo vietos apžvalgą. Šį funkcija puikiai papildo  „Positioning“ bei kitas „Dynafleet“ paslaugas.

Tobulai nustatyta padėtis

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect” - išbandyti patiems.