Trucks

Dynafleet Range & Route

Elektriniams sunkvežimiams


„Dynafleet Range & Route“ yra efektyvus maršrutų planavimo ir nuvažiuojamo atstumo modeliavimo įrankis platformoje „Volvo Connect“, sukurtas specialiai elektriniams sunkvežimiams. Ši paslauga teikiama tik naudojant parko valdymo sistemą „Dynafleet“. Ji padeda įvairiais būdais užtikrinti, kad jūsų transporto priemonėse užtektų elektros energijos reikiamoms transporto užduotims atlikti. Naudodami „Dynafleet Range & Route“ galite modeliuoti elektrinio sunkvežimio maršrutą ir apibrėžti pagrindinius veiksnius, turinčius įtakos jo nuvažiuojamam atstumui, pvz., pagalbinius elektros prietaisus, krovinio svorį ir maršruto topografiją. Tada paslauga pateiks prognozę apie sunkvežimio nuvažiuojamą atstumą ir energijos naudojimą. Galite pridėti tarpinių taškų, suplanuoti įkrovimo sustojimus, jei jų reikia, nusiųsti maršrutą tiesiai į sunkvežimio navigacijos sistemą ir realiuoju laiku stebėti, ar maršrutas vyksta pagal planą. Naudodami „Dynafleet Range & Route“ galite užtikrintai planuoti transporto užduotis, žinodami, kad galėsite tesėti pažadus – kiekvieną kartą.

Kodėl verta naudoti „Dynafleet Range & Route“

Elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamam atstumui įtakos turi daug veiksnių. Tai apima sunkvežimio specifikaciją, krovinį, maršruto lygumą ir tai, ar sunkvežimyje yra speciali energiją naudojanti įranga, pavyzdžiui, šiukšlių presas. Suprasti bendrą šių veiksnių įtaką sunkvežimio nuvažiuojamam atstumui gali būti sudėtinga, bet „Dynafleet Range & Route“ atlieka skaičiavimus automatiškai už jus. Tai palengvina parko valdymą ir galite maksimaliai padidinti savo elektrinių sunkvežimių efektyvumą.

  • Modeliuokite elektrinio sunkvežimio maršrutą platformoje „Volvo Connect“
  • Gaukite prognozes apie sunkvežimio energijos naudojimą ir nuvažiuojamą atstumą, įskaitant tokius veiksnius kaip pagalbiniai elektros prietaisai, krovinio svoris ir maršruto topografija
  • Jei reikia, pridėkite įkrovimo sustojimus
  • Nusiųskite maršrutą tiesiai į sunkvežimio navigacijos sistemą
  • Stebėkite realiuoju laiku, ar transporto priemonės užduotis vykdoma pagal planą

Numatykite elektrinių sunkvežimių nuvažiuojamą atstumą

Naudojant „Dynafleet Range & Route“, elektrinius sunkvežimius įtraukti į parką yra lengviau nei kada nors anksčiau. Paslauga prognozuoja kiekvienos unikalios transporto priemonės nuvažiuojamą atstumą pagal naudotojo nustatytą maršrutą su tarpinių taškų rinkiniu. Prognozuojant atsižvelgiama į tokius veiksnius kaip krovinio svorio pokyčiai maršrute, taip pat į pagalbinius elektros prietaisus, tokius kaip šiukšlių presas arba betono maišyklė. Jei reikia, į planą galima įtraukti įkrovimo sustojimus. „Dynafleet Range & Route“ palaiko visas elektrines transporto priemones.

Nusiųskite maršrutus tiesiai į sunkvežimį

„Dynafleet Range & Route“ yra integruota į sunkvežimio navigacijos sistemą, kad galėtumėte nusiųsti maršrutą tiesiai vairuotojui. Vairuotojas informuojamas apie kiekvieno tarpinio taško vietą ir kada reikia įkrauti. „Volvo Connect“ rodo esamą transporto priemonės padėtį ir įvertina atvykimo į kitą tarpinį tašką laiką.

Kitos paslaugos elektriniams sunkvežimiams

Tobulas paketas

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti pasirinkti jums ir jūsų verslui tinkamiausią „Dynafleet“ paketą.