Volvo Trucks

Lietuva

×
„Dynafleet Vehicle Status“.

Kontrolė parko vadovo rankose

„Vehicle Status“

Visiškai kontroliuokite parko transporto priemonių būseną. Paslauga „Dynafleet Vehicle Status“ leidžia gauti apžvalgą ir išsamios informacijos apie sunkvežimių sąlygas, nepaisant jų buvimo vietos. Ji leidžia lengviau valdyti transporto priemonę trumpuoju ir ilguoju laikotarpiais bei kontroliuoti eksploatacinę parengtį.

Dynafleet collects and compiles warnings and alarms from your trucks.

Sunkvežimių parko apžvalga

„Dynafleet“ renka ir sudaro sunkvežimių prietaisų skyduose pateiktus įspėjimus ir pavojaus signalus. „Vehicle Status“ apžvalga pateikia įvairius sunkvežimių parko įspėjimus ir pavojaus signalus bei leidžia pažvelgti į individualias transporto priemones.

Get detailed information about the status on vehicle level.

Pažvelkite į prietaisų skydą

Atidžiau pažvelkite į individualių transporto priemonių prietaisų skyduose pateikiamus įspėjimus ir pavojaus signalus dėl veikimo duomenų. Čia galite gauti išsamios informacijos apie įspėjimus, tokius kaip nedideli gedimai, degalų lygis, stabdžių kaladėlių nusidėvėjimas ir alyvos slėgis. Registruojami visi įvykiai, įskaitant tokius parametrus, kaip įvykio laikas, padėtis, vairuotojo duomenys, variklio darbo valandos, kad būtų lengviau atlikti išsamesnę analizę.

Pagrindiniai privalumai

  • Įspėjimai ir pavojaus signalai iš parko transporto priemonių prietaisų skydų.
  • Prietaisų skydo informacija, tokia kaip lempučių triktys, alyvos slėgis, nusidėvėję stabdžių diskai ir daugiau.
  • Visi „Vehicle Status“ įvykiai apima įvykio laiką, padėtį, vairuotojo vardą, odometrą ir variklio darbo valandas.
  • Tikralaikiai pranešimai apie „Vehicle Status“ įvykius.

Paimkite kontrolę į savo rankas

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti valdyti sunkvežimius ir sužinoti visus paslaugos „Vehicle Status“ privalumus.