Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo Connect“ namai

Sveiki atvykę į pagrindinį puslapį

„Volvo Connect“ 

Jūsų kasdienės veiklos supaprastinimas

Ar vairuojate savo sunkvežimį, ar valdote jų visą parką, dabar galite sujungti svarbius savo veiklos aspektus kaip niekada anksčiau. Vienoje vietoje. Vienu prisijungimu, vienas rodinys. „Volvo Connect“ – tai nauja skaitmeninių paslaugų sąsaja. Galvokite apie ją kaip apie savo elektroninius namus pelningesnei krovinių gabenimo veiklai.

Dirbama su nešiojamuoju kompiuteriu „Volvo Connect“

Viskas, kas svarbu – viename rodinyje

Jūsų sunkvežimiai, veikla ir netgi įžvalgos – viskas vienoje skaitmeninėje sąsajoje. „Volvo Connect“ apjungia jūsų veiklą, o tai padeda taupyti laiką, pašalina problemas ir leidžia aiškiai suprasti, kas yra svarbu. Padeda pasiruošti, planuoti ir tobulėti. Taip galite perkelti sunkvežimio eksploatacinę parengtį, efektyvumą ir našumą į naują lygį.

Assets image Volvo Connect

Rūpinasi Jūsų parku

Kontroliuokite ir būkite ramūs, žinodami, kad jūsų sunkvežimiai yra geros būklės ir jais galima dirbti.

Activities image Volvo Connect

Padeda tobulinti Jūsų veiklą

Gaukite jums reikalingos informacijos, kuri padės išlaikyti jūsų veiklą priekyje.

Insights image Volvo Connect

Žinokite daugiau. Dirbkite geriau

Pamatykite visą vaizdą išsamiai, kad galėtumėte sklandžiau, našiau vykdyti veiklą ir geriau ją koordinuoti.

Pagalba visai jūsų veiklai

Atverkite naują paslaugų ir funkcijų pasaulį su mūsų moderniomis skaitmeninėmis priemonėmis. Šiuo metu galima rinktis. Ir tai dar tik pradžia.

Layers Volvo Connect

Sukurta, kad viskas būtų paprasčiau

„Volvo Connect“ yra aiški ir intuityvi sąsaja, todėl paprasta naršyti. Jums svarbiausios informacijos ir paslaugų apžvalgą gausite, kai tik prisijungsite. Jūs galite lengvai pasiekti ir naudoti „Volvo Connect“ iš įvairių išmaniųjų įrenginių ir ekranų dydžių.

 

Funkcionalumo sluoksniai

Duomenų ir funkcijų pridėjimas sluoksniais padeda lengviau priimti sprendimus ir pagerina efektyvumą.

Marketplace Volvo Connect

Jūsų parduotuvė

Lengvai pasiekiama „Volvo Connect“ ataskaitų sritis, „Marketplace“ pateikiamos skaitmeninės paslaugos iš „Volvo Trucks“ ir rinktinių partnerių. Einant laikui galėsite užsisakyti ir aktyvinti dar daugiau paslaugų tiesiog čia.

 

Kūrėjo portalas

Kūrėjo portalas padės užtikrinti, kad „Volvo Connect“ vis tobulėtų ir tobulėtų, mums judant į priekį. Sveikintinos ir aktyvinamos atrinktų specialistų ir kitų partnerių sukurtos naujos ir inovatyvios paslaugos.

Devices Volvo Connect

Lengva pradėti

„Volvo Connect“ prieinama nemokamai. Tačiau viskas priklauso nuo to, kaip ją pildysite ir naudosite. Jūs užsisakote norimas paslaugas, kurios prideda vertės jūsų veiklai. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo „Volvo“ prekybos atstovą.

 

Ji taip pat skirta mišriems parkams

„Volvo Connect“ galima integruoti duomenis iš išorinių sistemų ir panaudoti transportų priemonių duomenis, nepriklausomai nuo jų markės.

Man beside truck Volvo Connect

Auga kartu su jumis

Plėtokite savo verslą su dinamine sąsaja, augančia kartu su jumis. Šiandien „Volvo Connect“ suteikia jums svarbias paslaugas, padedančias veiksmingiau vykdyti ir plėtoti Jūsų verslą. Ir tai tik pradžia. Galite tikėtis naujų skaitmeninių paslaugų ateityje, kurios išlaikys jūsų verslą priešakinėse pozicijose.

MES DIRBAME JUMS

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect“ – išbandyti ją patiems. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į savo prekybos atstovą.