Volvo Trucks

Lietuva

×

Sveiki atvykę į pagrindinį puslapį

Volvo Connect

Jūsų kasdienės veiklos supaprastinimas
 

Ar vairuojate savo sunkvežimį, ar valdote jų visą sunkvežimių parką – dabar galite sujungti svarbius savo veiklos aspektus visiškai nauju būdu. Vienoje vietoje, vienu prisijungimu ir viename rodinyje. „Volvo Connect“ – tai skaitmeninių paslaugų sąsaja. Galvokite apie ją kaip apie savo elektroninius namus pelningesnei krovinių gabenimo veiklai.

Jūsų eksploatacinė parengtis

Kontroliuokite ir būkite ramūs, žinodami, kad jūsų sunkvežimiai yra geros būklės ir jais galima dirbti. „Volvo Connect“ jums suteikia prieigą prie įvairių paslaugų, pagerinančių jūsų eksploatacinę parengtį. Pavyzdžiui: Gaukite viso turto apžvalgą, įskaitant įspėjimus ir perspėjimus. Peržiūrėkite visus suplanuotus ir užregistruotus apsilankymus serviso centre. Lengvai praneškite apie su turtu susijusias problemas. Ir dar daugiau.

Našumas

Gaukite jums reikalingos informacijos, kuri padės išlaikyti jūsų veiklą priekyje. „Volvo Connect“ apima sunkvežimių parko priežiūros paslaugas, pvz., „Dynafleet Positioning“, kuri suteikia galimybę realiuoju laiku apžvelgti kiekvieno sunkvežimio padėtį ir būseną – dėl to lengva stebėti savo sunkvežimius ir su transportu susijusį turtą.

Jūsų našumas

Pamatykite visą vaizdą išsamiai, kad galėtumėte sklandžiau, našiau vykdyti veiklą ir geriau ją koordinuoti. „Volvo Connect“ suteikia jums prieigą prie technines savybes pagerinančių paslaugų, pvz., „Dynafleet Fuel and Environment“, kuri leidžia lengvai stebėti degalų sąnaudas einant laikui, o autobusų vairuotojams – pagerinti degalų taupymo įgūdžius.

Viskas, kas svarbu – viename rodinyje
 

Jūsų sunkvežimiai, veikla ir netgi įžvalgos – viskas vienoje skaitmeninėje sąsajoje. „Volvo Connect“ apjungia jūsų veiklą, o tai padeda taupyti laiką, pašalina problemas ir leidžia aiškiai suprasti, kas yra svarbu. Padeda pasiruošti, planuoti ir tobulėti. Taip galite perkelti sunkvežimio eksploatacinę parengtį, efektyvumą ir našumą į naują lygį.

Pagalba jūsų visai veiklai
 

„Volvo Connect“ paskirtis – suteikti jums daugiau galimybių. Suteikiama prieiga prie pramonėje pažangiausių paslaugų, kada, kur ir kaip jums jų reikia. Tai juk taip paprasta.
 

Naudojant tvarkingą ir intuityvią sąsają paprasta naršyti. Vos prisijungę gaunate svarbiausios jums informacijos ir paslaugų apžvalgą. Vos vienu ar dviem spustelėjimais galite peržiūrėti išsamesnę informaciją. „Volvo Connect“ lankstus ir pritaikomas – galima pritaikyti pagal jūsų poreikius ir prioritetus. Viskas priklauso nuo jūsų.

Tai „Volvo Connect“

Klientų portalas

Apie „Volvo Connect“ galvokite kaip apie savo organizacijos valdymo centrą. Klientų portalas – tai darbo erdvė, kurioje galite išnaudoti visas paslaugų galimybes. Naudotojai gauna prieigą pagal vaidmenį, kad naudinga būtų visiems – nuo sunkvežimių savininkų iki sunkvežimių parkų vadovų, vairuotojų, dispečerių ir vairuotojų. Suasmenintame prietaisų skyde pateikiama kiekvienam asmeniui aktualiausios informacijos ir paslaugų apžvalga. Dėl to visiems kiekviena diena klasis lengviau, išmaniau ir sklandžiau.

„Volvo Connect“ programėlė

„Volvo Connect“ galia jūsų delne. Gaukite prieigą prie analizės įrankių, informacijos apie turtą ir vairuotojo laikus, valdykite sunkvežimių parkus ir siųskite tiesioginius pranešimus – viskas viename intuityviame ir lengvai naudojamame prietaisų skyde.

Parduotuvė

Per parduotuvę galima lengvai pasiekti skaitmeninių paslaugų parduotuvę, kurioje pateikiamos skaitmeninės paslaugos iš „Volvo Trucks“ ir rinktinių partnerių. Einant laikui galėsite užsisakyti ir aktyvinti dar daugiau paslaugų tiesiog čia.

Kūrėjo portalas

Kūrėjo portalas padės užtikrinti, kad „Volvo Connect“ vis tobulėtų ir tobulėtų, mums judant į priekį. Sveikintinos ir aktyvinamos atrinktų specialistų ir kitų partnerių sukurtos naujos ir inovatyvios paslaugos.

Dirbame dėl jūsų

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect“ – išbandyti ją patiems. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo atstovą.