Trucks

Volvo Connect

Skaitmeniniai namai transporto įmonėms 

 

Atverkite duris į efektyvesnį ir paprastesnį sunkvežimių parko valdymą su išmaniosiomis „Volvo Connect” funkcijomis.

Atraskite skaitmenines paslaugas ir visą informaciją vienoje sąsajoje.

Parengtis darbui

„Volvo Connect” suteiks sklandų ir ramų parko valdymą, žinant, kad jūsų sunkvežimiai visada tinkamai paruošti darbui. Vienu paspaudimu matykite svarbiausią parko informaciją, kad ir kur bebūtumėte. Programėlės pranešimai ir įspėjimai suteiks galimybę numatyti gedimus ir planuoti tolimesnius veiksmus. Peržiūrėkite registruotus apsilankymus serviso centre bei remonto istoriją.

Našumas

Gaukite ir analizuokite duomenis sėkmingam veiklos planavimui. Aiškiai pateikiamose ataskaitose matykite tiek vieno sunkvežimio ir vairuotojo, tiek viso parko bei visų vairuotojų našumo rodiklius. Stebėkite degalų sąnaudas, ekologinio pėdsako įvertinimą ir vairuotojo vairavimo būdą. Tai suteiks svarbias įžvalgas, leisiančias tobulinti reikiamas jūsų verslo sritis. 

Produktyvumas

Produktyviau koordinuokite savo parko veiklą planuodami kelionių maršrutus bei darbo ir poilsio laikus. Tikslią sunkvežimio buvimo vietą galite stebėti realiu laiku. Jūsų transporto vadybininkai ir vairuotojai gali bendrauti ir dalintis informacija, pavyzdžiui, apie situaciją kelyje. Taip galite optimizuoti savo ir kolegų darbo laiką sukuriant dar daugiau pridėtinės vertės.

Našumas slypi paprastume
 

Vienoje vietoje. Vienu prisijungimu. Viename rodinyje. Tai juk taip paprasta.

Mes pasirengę padėti

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect“ – išbandyti patiems.