Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo“ keičiamosios stabdžių apkabos

Vos 10 cm gali pakeisti visą jūsų gyvenimą

„Volvo“ keičiamosios stabdžių apkabos

„Volvo“ keičiamosios stabdžių apkabos jus saugo ir suteikia našumą bei patikimumą, kurio tikitės iš „Volvo“ sunkvežimio. Leidžiamosios nuokrypos iki milimetro tiksliai suderintos ir tinka visoms transporto priemonėms, pagamintoms nuo 2006 m.

Dalis atnaujiname taip, kad jums niekada nereikėtų daryti kompromisų. Štai kodėl „Volvo“ keičiamosioms stabdžių apkaboms suteikiama 2 metų tarptautinė garantija.

 

Visas keičiamųjų stabdžių apkabų komplektas

Visas keičiamųjų stabdžių apkabų komplektas

Dabar sunkvežimiams, pagamintiems 2006 m. arba vėliau, galite įsigyti visą atnaujintų „Volvo“ keičiamųjų stabdžių apkabų komplektą. Rinkdamiesi keičiamąsias stabdžių apkabas užtikrinsite stabdžių sistemos vientisumą ir sumažinsite būsimos techninės priežiūros ir remonto išlaidas. Tiesą sakant, viskas veikia taip pat, kaip ir tada, kai jūsų sunkvežimis išriedėjo iš gamyklos.

 

2 metų garantija sumontuotoms dalims

Kai iš dalių renkatės visą atnaujintų „Volvo“ keičiamųjų stabdžių apkabų komplektą, kurį sumontuoja mūsų aukštos kvalifikacijos serviso technikai, mes suteikiame tokią pačią garantiją kaip ir naujai daliai. Be to, prieiga prie pasaulinio serviso centrų tinklo reiškia, kad jums suteikta tarptautinė garantija galios visur, nesvarbu, kokioje šalyje būtumėte.

2 metų garantija sumontuotoms dalims
Maksimali eksploatacinė parengtis

Maksimali eksploatacinė parengtis

Kam gaišti laiką remontuojant stabdžių apkabas, jei galima lengvai pakeisti visą bloką? „Volvo“ keičiamosios dalys atnaujinamos taip, kad atitiktų ar viršytų originalių dalių našumo, patikimumo ir kokybės lygį. Procesas yra gana paprastas. Grąžinate susidėvėjusią dalį ir mainais įsigyjate visą „Volvo“ keičiamąją dalį. Susidėvėjusi dalis patikrinama ir, jei patvirtinama, atnaujinama. Tada dalį saugome pasauliniame sandėlių tinkle, kol jos prireiks kitam klientui.

Konkurencingos kainos

Konkurencingos kainos

Atnaujintų dalių kainos yra konkurencingos, nes mums rūpi jūsų bendrosios eksploatavimo sąnaudos. Norime, kad jaustumėte, jog savo „Volvo“ sunkvežimį galite taupiai prižiūrėti nestatydami į pavojų kokybės, našumo ar patikimumo. Su atnaujintomis dalimis jūsų „Volvo“ išliks „Volvo“.

„Volvo“ sauga ir našumas

Kai kalbama apie avarijos išvengimą, saugą galima išmatuoti centimetrais. Štai kodėl „Volvo Trucks“ stabdžių technologija užtikrina labai aukštą saugos lygį. Tai neatsiejama „Volvo Trucks“ prekės ženklo dalis. Didesnį stabilumą, mažesnį stabdymo kelią ir geresnį sukibimą su keliu galima pasiekti tik tada, kai stabdžių sistema veikia nepriekaištingai. Atnaujintos dalys užtikrina, kad sistema tokia ir išliks, o prireikus dalį atnaujiname pasitelkdami naujausias technologijas, kad išlaikytume tokį saugos ir našumo lygį, kokio iš „Volvo Trucks“ tikitės.

„Volvo“ sauga ir našumas
Aplinkosauga

Aplinkosauga

Pakeisdama susidėvėjusias dalis, „Volvo“ ekonomiškai efektyviu būdu aprūpina aukštos kokybės atsarginėmis dalimis ir iki 85 % sumažina sunaudojamų žaliavų kiekį, o tai aplinkos apsaugos požiūriu naudinga mums visiems. Viskas atliekama remiantis „Volvo“ pagrindinėmis vertybėmis: kokybe, saugumu ir aplinkos apsauga.

Jokių kompromisų dėl saugumo

Susisiekite su vietiniu prekybos atstovu ir sužinokite sumontuotų originalių keičiamųjų stabdžių apkabų kainą.