Volvo Trucks

Lietuva

×
Patikimi. Patvarūs. Įperkami.

Patikimos. Patvarios. Už gerą kainą.

Volvo Reman

Būkite visiškai užtikrinti naudodami originalias „Volvo“ dalis, tačiau už mažesnę kainą ir pasižyminčias mažesniu ekologiniu pėdsaku.

Užtikrinta kokybė

Tai „Volvo“, jei jis atitinka aukštus kokybės standartus, kurių tikitės iš mūsų. Kiekvienoje detalėje. Ne mažiau tikėkitės iš „Volvo Reman“. Kadangi jiems naudojamos originalios „Volvo“ dalys, kurios buvo perdirbtos taip, kad atitiktų originalias specifikacijas, ir siūlomos už konkurencingą kainą. Tiesą sakant, kokybė visiškai atitinka naujos dalies kokybę. Ir joms suteikiama lygiai tokia pati garantija.

Tinkamas pasirinkimas galvojant apie aplinką

Tinkamas pasirinkimas galvojant apie aplinką

Palyginti su naujų dalių gamyba, renovuojant nusidėvėjusias dalis, galima sunaudoti iki 85 % mažiau medžiagų ir iki 80 % mažiau energijos. O tai reiškia, kad pasirinkdami „Volvo Reman“ ne tik tinkamai pasirinksite sunkvežimį, bet ir priimsite teisingą sprendimą, kuris yra naudingas aplinkai.

Jums reikalingos dalys

Jums reikalingos dalys

Mūsų „Volvo Reman“ dalių asortimentas – vienas iš didžiausių rinkoje. Už patrauklią kainą gausite viską nuo purkštukų, valdymo blokų ir sankabos komplektų iki variklių, pavarų dėžių, turbokompresorių ir dyzelino dalelių filtrų (DPF) – ir visa tai aukštos kokybės.

Išbandytos. Ir dar kartą patikrintos.

Išbandytos. Ir dar kartą patikrintos.

Kokybės užtikrinimas prasideda nuo nusidėvėjusios dalies grąžinimo akimirkos. Visus komponentus išardome, išvalome ir kruopščiai patikriname. Guoliai, sandarikliai, šepetėliai ir pan. yra pakeičiami naujomis originaliomis „Volvo“ dalimis. Komponentai ne tik atitinka techninius reikalavimus, bet ir patobulinami atsižvelgiant į naujausias technologijas. Visas „Volvo Reman“ dalis patikriname gamykloje, kurias „Volvo“ serviso centruose sumontuos „Volvo“ technikai.

Kreipkitės į mus

Jei Ieškote dalių ar norite suremontuoti sunkvežimį, „Volvo Trucks Lietuva“ komanda visada pasirengusi padėti.