Trucks

Patikimos. Patvarios. Už gerą kainą.

Volvo Reman

Būkite visiškai užtikrinti naudodami originalias „Volvo“ dalis, tačiau už mažesnę kainą ir pasižyminčias mažesniu ekologiniu pėdsaku.

Patikimi. Patvarūs. Įperkami.

Tai „Volvo“, jei jis atitinka aukštus kokybės standartus, kurių tikitės iš mūsų. Kiekvienoje detalėje. Ne mažiau tikėkitės iš „Volvo Reman“. Kadangi jiems naudojamos originalios „Volvo“ dalys, kurios buvo perdirbtos taip, kad atitiktų originalias specifikacijas, ir siūlomos už konkurencingą kainą. Tiesą sakant, atnaujintoms dalims taikome lygiai tokius pačius kokybės standartus, kaip ir naujoms dalims. Ir joms suteikiama tokia pati garantija.

Savybės ir privalumai

  • Ekonomiškiau, nei naujos dalys
  • Visada atitinka naujausias technines specifikacijas
  • Tokios pačios garantijos sąlygos, kaip ir originalioms „Volvo“ dalims
  • Serviso centre sugaištama mažiau laiko, lyginant su remontu
  • Tokios pat aukštos kokybės ir našumo, kaip nauja dalis
  • Mažesnis poveikis aplinkai

Pažiūrėkite, kaip grąžinti mazgai tampa „Volvo Reman“ dalimis

Pamatykite, kaip atnaujinimo procesą praėję grąžinti mazgai pradedami iš naujo eksploatuoti kaip „Volvo Reman“ dalys. 

Tinkamas pasirinkimas galvojant apie aplinką

Palyginti su naujų dalių gamyba, renovuojant nusidėvėjusias dalis, galima sunaudoti iki 85 % mažiau medžiagų ir iki 80 % mažiau energijos. O tai reiškia, kad pasirinkdami „Volvo Reman“ ne tik tinkamai pasirinksite sunkvežimį, bet ir priimsite teisingą sprendimą, kuris yra naudingas aplinkai.

Jums reikalingos dalys

Mūsų „Volvo Reman“ dalių asortimentas – vienas iš didžiausių rinkoje. Už patrauklią kainą gausite viską nuo oro purkštukų, valdymo blokų ir sankabos komplektų iki variklių, pavarų dėžių, turbokompresorių ir dyzelino dalelių filtrų (DPF) – ir visa tai patikimos kokybės.

Išbandytos. Ir dar kartą patikrintos.

Kokybės užtikrinimas prasideda nuo nusidėvėjusios dalies grąžinimo akimirkos. Visus komponentus išardome, išvalome ir kruopščiai patikriname. Guoliai, sandarikliai, šepetėliai ir pan. yra pakeičiami naujomis originaliomis „Volvo“ dalimis. Komponentai ne tik atitinka techninius reikalavimus, bet ir patobulinami atsižvelgiant į naujausias technologijas. Visas „Volvo Reman“ dalis patikriname gamykloje, kurias „Volvo“ serviso centruose sumontuos „Volvo“ technikai.

Kreipkitės į mus

Jei Ieškote dalių ar norite suremontuoti sunkvežimį, „Volvo Trucks Lietuva“ komanda visada pasirengusi padėti.