Volvo Trucks

Lietuva

×
Patikimi. Patvarūs. Įperkami.

Patikimi. Patvarūs. Įperkami.

„Volvo Reman“

Būkite visiškai užtikrinti naudodami originalias „Volvo“ dalis, tačiau už mažesnę kainą ir darant mažesnį poveikį aplinkai.

Užtikrinta kokybė

Tai „Volvo“, jei jis atitinka aukštus kokybės standartus, kurių tikitės iš mūsų. Kiekvienoje detalėje. Ne mažiau tikėkitės iš „Volvo Reman“. Kadangi jiems naudojamos originalios „Volvo“ dalys, kurios buvo perdirbtos taip, kad atitiktų originalias specifikacijas, ir siūlomos už konkurencingą kainą. Tiesą sakant, kokybė visiškai atitinka naujos dalies kokybę. Ir joms suteikiama lygiai tokia pati garantija.

Tinkamas pasirinkimas galvojant apie aplinką

Tinkamas pasirinkimas galvojant apie aplinką

Palyginti su naujų dalių gamyba, atnaujinant nusidėvėjusias dalis, galima sunaudoti iki 85 % mažiau medžiagų ir iki 80 % mažiau energijos. O tai reiškia, kad pasirinkdami „Volvo Reman“ ne tik tinkamai pasirinksite sunkvežimį, bet ir priimsite teisingą sprendimą, kuris yra naudingas aplinkai.

Jums reikalingos dalys

Jums reikalingos dalys

Mūsų „Volvo Reman“ dalių asortimentas – vienas iš didžiausių rinkoje. Už patrauklią kainą gausite viską nuo oro purkštukų, valdymo blokų ir sankabos komplektų iki variklių, pavarų dėžių, turbokompresorių ir dyzelino dalelių filtrų (DPF) – ir visa tai patikimos kokybės.

Išbandytos. Ir dar kartą patikrintos.

Išbandytos. Ir dar kartą patikrintos.

Kokybės užtikrinimas prasideda nuo nusidėvėjusios dalies grąžinimo mums akimirkos. Pirmiausia visus komponentus išardome, išvalome ir kruopščiai patikriname. Guoliai, sandarikliai, šepečiai ir pan. yra pakeičiami visiškai naujomis originaliomis „Volvo“ dalimis. Komponentai yra apdirbti, kad atitiktų techninius reikalavimus, ir bus tobulinami atsižvelgiant į naujausias turimas specifikacijas. Tada, prieš „Volvo Reman“ dalims paliekant gamyklą, jas visas dar kartą patikriname. Galiausiai dalis „Volvo“ dirbtuvėse montuoja „Volvo“ technikai.

Kreipkitės į mus

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti. Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.