Volvo Trucks

Lietuva

×
Techninės priežiūros sutartys, kad visada būtumėte kelyje

„Volvo“ techninės priežiūros sutartys

Nuo techninės priežiūros grafiko iki garantuotos šimtaprocentinės eksploatacinės parengties – „Volvo“ techninės priežiūros sutartis neleis jums sustoti. Ji padės sumažinti prastovas ir bendrąsias eksploatavimo sąnaudas, sykiu pagerinti veiklos kontrolę ir padidinti pelningumą.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

Geriausia pagalba verslui

Kai techninės priežiūros laikas ir kaina žinomi iš anksto, galite geriau kontroliuoti savo veiklą ir tiksliau prognozuoti verslo poreikius, sykiu sutaupydami administravimui reikalingo laiko ir pinigų. Gerai prižiūrėtas sunkvežimis yra patikimesnis ir efektyviau naudoja degalus. Visa tai sumažina bendrąsias eksploatavimo išlaidas ir jums tenkančią naštą, todėl galite sutelkti jėgas savo verslo plėtrai.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

Geriausia pagalba jūsų sunkvežimiui

Kad jūsų sunkvežimis būtų optimalios būklės ir neštų jums kuo didesnį pelną, jį prižiūrės sertifikuoti „Volvo“ technikai. Jie turi visus reikalingus „Volvo“ įrankius bei diagnostikos ir duomenų bazių sistemas. Naudoja tiktai originalias „Volvo“ dalis. Ir kad jums kiltų kuo mažiau nepatogumų, visada stengiasi dirbti jums patogiu laiku. 

Pasirinkite jums tinkamiausią sutartį

Jūsų reikalavimams pritaikyta techninė priežiūra

Pradėkite nuo priežiūros plano

Maksimali eksploatacinė parengtis prasideda nuo nemokamo priežiūros plano. Mes susipažinsime su jūsų sunkvežimiu ir jūsų verslu, tada kartu su jumis nustatysime reikiamą techninės priežiūros lygį. Paskui sutarsime dėl priežiūros plano, kuris užtikrins jums didžiausią naudą.

Kuri sutartis tinkamiausia jums?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas žino atsakymus. Užsukite pas juos arba paskambinkite ir priežiūros planas virs tikrove.