Volvo Trucks

Lietuva

×

Volvo SERVISO sutartys

Kuri jums labiausiai tinka?
 

Nesvarbu, ar norite gerai prižiūrėto sunkvežimio suteikiamo saugumo, ar maksimalios eksploatacinės parengties, visos „Volvo“ serviso sutartys yra sukurtos taip, kad sunkvežimiai nenustotų riedėti keliais ir padidintų pelningumą.

Dėl sunkvežimiuose integruotos junglumo technologijos galime planuoti jūsų apsilankymus dirbtuvėse atsižvelgdami į ridą ir pagrindinių komponentų nusidėvėjimą. Todėl problemų galite išvengti joms dar nekilus, tuo pačiu ilgiau išlikti kelyje, pagerinti išlaidų valdymą ir jaustis ramiau.

Tyrinėkite mūsų serviso sutartis bei raskite geriausią sprendimą sau ir savo veiklai. 

Geriausia pagalba jūsų sunkvežimiui

Pasitikėkite mūsų sertifikuotais „Volvo“ technikais, kad sunkvežimis būtų optimalios būklės, o apsilankymas dirbtuvėse būtų kuo efektyvesnis. Mes turime žinių, visą „Volvo“ įrankių asortimentą bei visas reikalingas diagnostikos ir duomenų bazių sistemas. Be to, visada naudojame originalias „Volvo“ dalis. 

Geriausia pagalba jūsų verslui

Geriausios sunkvežimio būklės palaikymo nauda yra akivaizdi. Kai techninės priežiūros laikas ir kaina žinomi iš anksto, sumažėja neplanuotų sustojimų rizika, užtikrinamas geresnis transporto parko valdymas ir galima tiksliau prognozuoti verslo poreikius, taupant laiką ir pinigus. Gerai prižiūrėtas sunkvežimis yra patikimesnis ir efektyviau naudoja degalus. Visa tai sumažina eksploatavimo išlaidas ir jums tenkančią administracinę naštą, todėl galite sutelkti dėmesį į savo verslą.

Stebėjimas realiuoju laiku
 

Šiandien kiekviename „Volvo“ sunkvežimyje įdiegtos pažangiausios pramonėje telematikos ir diagnostikos sistemos. Tai – kartu su naujausiomis junglumo technologijomis – leidžia „Volvo Trucks“ nuotoliniu būdu stebėti ir analizuoti svarbiausių komponentų duomenis realiuoju laiku ir numatyti gedimą. Duomenys perduodami „Volvo Trucks“ tarptautiniam eksploatacinės parengties centrui, kur yra apdorojami ir analizuojami. Jei gaunamas perspėjimas, apie jį pranešama vietos atstovui arba per nacionalinį eksploatacinės parengties centrą, kad būtų galima imtis prevencinių veiksmų prieš įvykstant gedimui. Šiuo metu stebėjimas realiuoju laiku galimas kaip pasirenkamas „Volvo Gold“ sutarties komponentas daugelyje Europos rinkų.

Sužinokite, kaip stebėjimo realiuoju laiku ir eksploatacinės parengties paslaugos palaiko jūsų sunkvežimį kelyje

Pasirinkite jums tinkamiausią sutartį

Jūsų sunkvežimiui pritaikytas techninės priežiūros planas

Geras techninės priežiūros planas rengiamas atsižvelgiant į faktinį sunkvežimio naudojimą ir jo būklę. Būtent to siekėme kurdami „Volvo Uptime Care“. Tai visų mūsų techninės priežiūros sutarčių pagrindas, tačiau prieinamas ir kaip atskiras techninės priežiūros planas. „Volvo Uptime Care“ sutartyje yra telematikos paslaugų planavimas, leidžiantis planuoti apsilankymą dirbtuvėse pagal faktinę nuvažiuotą ridą ir pagrindinių komponentų nusidėvėjimą. Tai puikus būdas išvengti didesnių išlaidų ir išlaikyti sunkvežimį kelyje.

Kuri sutartis tinkamiausia jums?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas žino atsakymus. Užsukite pas juos arba paskambinkite ir priežiūros planas virs tikrove.