Trucks

Auksinė elektrinių
sunkvežimių serviso sutartis

Su Auksine elektrinių sunkvežimių serviso sutartimi galite be rūpesčių pereiti prie elektrinio transporto. Auksinė elektrinių sunkvežimių serviso sutartis apima visos transporto priemonės priežiūrą ir suteikia viską, ko reikia, kad iki minimumo sumažintumėte neplanuotų sustojimų riziką. Tai apima profilaktinę techninę priežiūrą, remontą, baterijų keitimą* bei baterijų būklės stebėseną.


*„Volvo Trucks“ tai vadiname minimalia naudojama energija (MNE). Tai užtikrina, kad visada turėsite sutartą minimalią baterijų talpą vienam įkrovimui, vienai transporto priemonei pagal specifikacijų parametrus.

 

10 pagrindinių Auksinės elektrinių transporto priemonių serviso sutarties privalumų

  • Visapusiška sunkvežimio priežiūra užtikrina puikią jūsų sunkvežimio būklę
  • Eksploatavimas be rūpesčių
  • Profilaktinė techninė priežiūra, pritaikyta pagal faktinį jūsų sunkvežimio naudojimą
  • Gedimus galima nuspėti naudojant realiojo laiko kritinių sistemų stebėjimą ir planuoti apsilankymą servise
  • Integruotas ryšys užtikrina reikiamus techninės priežiūros darbus tinkamu laiku
  • Jokių kompromisų dėl kokybės, nes naudojamos originalios „Volvo” dalys ir techninė priežiūra
  • „Volvo Action Service On-Call“
  • Geresnė eksploatacinė parengtis
  • Fiksuotas mėnesinis mokestis ir patobulinta išlaidų kontrolė
  • Auksinę serviso sutartį galima papildyti papildomomis paslaugomis, pvz., vilkimo garantija ir 4 valandų įsipareigojimu. Su 4 valandų įsipareigojimu kompensuosime išlaidas, jei neplanuotas sustojimas užtruks ilgiau nei 4 valandas 

Originali priežiūra

Mūsų sertifikuoti technikai naudoja tik originalias „Volvo“ dalis ir turi prieigą prie visos specializuotos įrangos, diagnostikos įrankių bei duomenų bazių sistemų, reikalingų, kad jūsų sunkvežimis veiktų patikimai. Su elektrinių sunkvežimių Aukso serviso sutartimi galite mėgautis visiška išlaidų kontrole ir ramybe. Atliekame visus praktinius darbus, o jūs galite mėgautis patikimu ir aukščiausios kokybės sunkvežimiu sumažindami bendras eksploatavimo sąnaudas.

Papildomos eksploatacinės parengties paslaugos

Papildomai gaukite ekspertų pagalbą, nesvarbu, kada ir kur jums jos prireiktų.

„Volvo“ vilkimo garantija

Jei įvyksta neplanuotas sustojimas, pagalba teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę visoje Europoje. Vairuotojas gali tiesiog paskambinti arba paspausti VAS mygtuką kabinoje, kad būtų akimirksniu sujungtas su operatoriumi, kalbančiu ta pačia kalba. Dėl mūsų didžiulio vilkimo partnerių ir įgaliotųjų serviso centrų tinklo kuo greičiau sugrąžinsime sunkvežimį į kelią.

Išplėstinė „Volvo“ vilkimo garantija

Kad būtų dar ramiau, „Volvo“ išplėstinės vilkimo garantijos paslauga suteikia papildomą apsaugą, apimančią sunkvežimio užvedimą nuo išorinio šaltinio, degalų tiekimą, transporto priemonės ir krovinio stebėjimą, taip pat krovinio iškrovimą ir perkrovimą bei vairuotojo pervežimą, apgyvendinimą viešbutyje ir net pargabenimą į jo šalį.

4 valandų įsipareigojimas

Jei neplanuotai sustosite, pažadame jus kuo greičiau sugrąžinti į kelią. Nuo tos akimirkos, kai užregistruojate sustojimą naudodami „Volvo Action Service“, laikrodis pradeda tiksėti. Jei tai užtruks ilgiau nei 4 valandas, jums skirsime kompensaciją. Galite rinktis pakaitinį sunkvežimį (jei prieinamas) arba finansinę kompensaciją.

Reikia daugiau lankstumo? Rinkitės „Flexi-Gold“.

„Volvo Flexi-Gold“ sutartis sukurta taip, kad atitiktų jūsų verslo ritmą. Ji siūlo tą pačią aprėptį kaip ir „Volvo Gold“ sutartis, tačiau naudojimu pagrįstas mokėjimo modelis leidžia suderinti išlaidas su pajamomis, nes kiekviena sąskaita faktūra pagrįsta faktine nuvažiuota rida. Be to, sutartis numato +/–20 % prognozuojamos metinės ridos lankstumo intervalą. Ir galite būti tikri, kad metų pabaigoje nebus atliekama ridos peržiūra.

Kuri sutartis tinkamiausia jums?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas žino atsakymus. Užsukite pas juos arba paskambinkite ir priežiūros planas virs tikrove.