Trucks

Techninės priežiūros planavimas

Gedimai ir skubiai reikalingas remontas atima iš jūsų eksploatacinę parengtį ir pajamas. Iš anksto suplanuotos apžiūros ir profilaktinė techninė priežiūra padeda šių bėdų išvengti. Taigi planuoti apsimoka. Ir mes tai padarysime už jus. „Volvo“ priežiūros planas yra specialiai sukuriamas jūsų sunkvežimiui ir jūsų verslui. Sudaromas vizitų į dirbtuves grafikas, taip iki minimumo sumažinant prastovas ir optimizuojant eksploatacinę parengtį. Be to, planas nieko nekainuoja.

Pritaikytas jūsų sunkvežimiui

Esant sudėtingoms eksploatavimo sąlygoms įranga sparčiau dėvisi. Jeigu nuvažiuojama mažiau, priežiūros irgi reikia mažiau. Taigi, kas tinka vienam sunkvežimiui, nebūtinai tinka ir jūsiškiam. Prijungtiniu būdu planuodami techninę priežiūrą, naudojame jūsų sunkvežimio integruotąjį ryšį, kad nustatytume jo unikalius priežiūros poreikius. Tada aktyviai dirbame, kad optimizuotume jūsų sunkvežimio techninės priežiūros grafiką. Ir viskas tam, kad jūsų sunkvežimiui užtikrintumėme būtent tokią techninę priežiūrą, kokios jam reikia – nei daugiau, nei mažiau.

„Uptime Care“ sutartis
 

„Volvo Uptime Care“ sutartis – tai techninės priežiūros planas tikram pasauliui. Jis apima prijungtinį techninės priežiūros planavimą, kai naudodamiesi jūsų sunkvežimio integruotuoju ryšiu, nuotoliniu būdu patikriname tam tikrų komponentų susidėvėjimą. Tada aktyviai susisiekiame su jumis, naudodami jūsų sunkvežimio duomenis, kad optimizuotume jūsų techninės priežiūros grafiką. Tai reiškia, kad vizitai dirbtuvėse gali būti planuojami atsižvelgiant į tikrąjį sunkvežimio naudojimą ir būklę. Taip pat užtikrinama, kad patys vizitai bus efektyvesni ir kad dalys visada bus po ranka. Viskas, kad jūsų sunkvežimis būtų kelyje ir parengtas darbui.

Priežiūros planavimas – kaip mes tai darome

1 etapas: renkame informaciją

Nemokamas techninės priežiūros planavimas pradedamas nuo to, kad į savo sistemą įvedame tikslius jūsų sunkvežimio techninius duomenis, naudojimo specifiką, metinę ridą ir informaciją apie jūsų veiklą. 

2 etapas: Identifikuojame
Patikrinę, kokią įtaką įvairūs techninės priežiūros intervalai galėtų turėti jūsų sunkvežimio eksploatacinei parengčiai, nustatome idealų priežiūros lygį.

3 etapas: Suplanuojame
Remdamiesi surinktais duomenimis, sukuriame individualų techninės priežiūros planą, kuriame nurodome, kada reikia atlikti sunkvežimio techninės priežiūros darbus ir ką konkrečiai reikia daryti, taigi visada žinosite, ko tikėtis.

4 etapas: Mūsų techninės priežiūra
Atlikdami prijungtinį techninės priežiūros planavimą, nuotoliniu būdu patikriname faktinį jūsų sunkvežimio naudojimą ir priežiūros poreikius. Tada aktyviai su jumis susisiekiame, kad iš anksto suplanuotume jūsų sunkvežimio techninę priežiūrą.

5 etapas: Patiksliname
Kiekvieną kartą, kai jūsų sunkvežimis atvyks į serviso centrą, peržiūrėsime, ko jam reikia, ir patikslinsime jūsų planą, kad sunkvežimį arba visą parką naudotumėte kuo geriausiai.

Planuokime kartu

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas nemokamai parengs jums priežiūros planą ir atsakys į visus jūsų klausimus apie priežiūrą.