Volvo Trucks

Lietuva

×
Specialiai sukurta jūsų sunkvežimiui ir jūsų verslui

„Volvo“ techninės priežiūros planavimas

Gedimai ir skubiai reikalingas remontas atima iš jūsų eksploatacinę parengtį ir pajamas. Iš anksto suplanuotos apžiūros ir profilaktinė techninė priežiūra padeda šių bėdų išvengti. Taigi planuoti apsimoka. O gera žinia ta, kad mes padarysime tai už jus. „Volvo“ priežiūros planas yra specialiai sukuriamas jūsų sunkvežimiui ir jūsų verslui. Sudaromas vizitų į servisą grafikas, ir taip prastovos sumažinamos iki minimumo, optimizuojama eksploatacinė parengtis. Be to, planas nieko nekainuoja.

Volvo trucks services servicing planning man black shirt

Pritaikytas jūsų sunkvežimiui

Sudėtingomis eksploatavimo sąlygomis įranga sparčiau dėvisi. Jeigu nuvažiuojama mažiau, priežiūros irgi reikia mažiau. Taigi, kas tinka vienam sunkvežimiui, nebūtinai tinka ir jūsiškiam. Susipažinę su jūsų reikmėmis, naudojimo ypatumais ir verslu, sukursime individualų techninės priežiūros tvarkaraštį; laikantis jo bus užtikrinta jūsų sunkvežimiui reikiamo lygio priežiūra – nei mažiau, nei daugiau.

Priežiūros planavimas – kaip mes tai darome

1 etapas: renkame informaciją

Nemokamas techninės priežiūros planavimas pradedamas nuo to, kad į savo sistemą įvedame tikslius jūsų sunkvežimio techninius duomenis, naudojimo specifiką, metinę ridą ir informaciją apie jūsų veiklą. 

2 etapas: Identifikuojame
Patikrinę, kokią įtaką įvairūs techninės priežiūros intervalai galėtų turėti jūsų sunkvežimio eksploatacinei parengčiai, nustatome idealų priežiūros lygį.

3 etapas: Suplanuojame
Remdamiesi surinktais duomenimis, sukuriame individualų techninės priežiūros planą, kuriame nurodome, kada reikia atlikti sunkvežimio techninės priežiūros darbus ir ką konkrečiai reikia daryti, taigi visada žinosite, ko tikėtis.

4 etapas: teikiame priežiūrą

Artėjant suplanuotam techninės priežiūros darbui, gerokai iš anksto su jumis susisieksime, kad jums būtų lengva organizuoti savo parko darbą. 

5 etapas: Patiksliname
Kiekvieną kartą, kai jūsų sunkvežimis atvyks į serviso centrą, peržiūrėsime, ko jam reikia, ir patikslinsime jūsų planą, kad sunkvežimį arba visą parką naudotumėte kuo geriausiai.

Planuokime kartu

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas nemokamai parengs jums priežiūros planą ir atsakys į visus jūsų klausimus apie priežiūrą.