Trucks

Programinės įrangos atnaujinimas

Padidinkite sunkvežimio galią, efektyvumą ir našumą. Mūsų programinės įrangos naujiniai, pradedant emisijos mažinimu ir degalų taupymu bei baigiant vairuotojo saugumo didinimu ir junglumo gerinimu, atveria tikras jūsų sunkvežimio galimybes. 

Nuotolinis programinės įrangos atsisiuntimas

Patobulintas junglumas leidžia lengviau atsisiųsti programinę įrangą nuotoliniu būdu, todėl sumažėja poreikis apsilankyti serviso centre. Nauja programinė įranga atsisiunčiama ir saugoma sunkvežimyje, kol vairuotojas randa tinkamą laiką jai įdiegti. Pasirinktus „Volvo“ programinės įrangos priedus taip pat galima atsisiųsti nuotoliniu būdu ir lengvai juos atnaujinti. 

Programinės įrangos naujiniai

Atnaujinkite savo „I-Shift“
 

Tolygiau perjungiamų pavarų sistema. Mažesnės priežiūros sąnaudos. Efektyvesnis degalų vartojimas. Didesnis našumas. Kalbant apie automatinę pavarų dėžę, pastaraisiais metais „Volvo I-Shift“ tapo pramonės etalonu.

Be to, „I-Shift“ programinę įrangą galima atnaujinti ją pritaikant transporto sektoriaus užduotims. Čia pažvelkite į įvairias pasirinkimo galimybes, skirtas verslui efektyvinti.

Išmanieji jėgos agregatai tapo dar išmanesni
 

Projektuodami sunkvežimį, optimizavome „I-Shift“ programinę įrangą konkrečiai transporto sektoriaus užduočiai. Ar nuo to laiko pasikeitė jūsų transporto sektoriaus užduotys? O galbūt radote naudotą sunkvežimį, kurio ne tik „I-Shift“ programinė įranga, bet ir jo techniniai duomenys puikiai tenkina jūsų poreikius.

Jokių rūpesčių. Norėdami patenkinti jūsų poreikius, galime paprasčiausiai atnaujinti „I-Shift“ programinę įrangą. Pagerinsite savo našumą, sutaupysite degalų ir sumažinsite jėgos agregatų sudedamųjų dalių dėvėjimąsi.

Kaip atnaujinti?

Vienintelis dalykas, kurio reikia „I-Shift“ optimizuoti, – apsilankyti pas „Volvo“ prekybos atstovą. Čia mes atnaujinsime „I-Shift“ programinę įrangą, kad tiktų transporto užduotims vykdyti. Programinė įranga atitinka variklio emisijos standartą ir pritaikyta sumontuotai „I-Shift“ dėžei.

Keletas atnaujinimo privalumų:

  • Geresni veiklos rezultatai
  • Mažesnės degalų sąnaudos
  • Žymiai patogiau važiuoti
  • Mažesnis jėgos agregatų sudedamųjų dalių dėvėjimasis

Kokią programinę įrangą turėčiau rinktis?

Kuris programinės įrangos paketas tinka jūsų transportavimo užduočiai? Štai čia pateikiama galimų paketų apžvalga. Atkreipkite dėmesį, kad naudojant senesnių versijų „I-Shift“ kai kurie programinės įrangos paketai yra apjungti.

Pritaikyta efektyvumui

Važinėti po miestą kur kas lengviau su „I-Shift“ – mūsų sukurta išradinga transmisijos sistema. Sparčiai, lygiai, tyliai ir maloniai veikianti „I-Shift“ optimizuoja visus pavarų perjungimus ir gerina degalų naudojimo efektyvumą bei vairuotojo darbo našumą.

Susisiekime

Susisiekite su vietine „Volvo Trucks“ prekybos atstovybe ir patyrinėkite visas specifikacijas bei visą pasiūlymo informaciją.