Trucks

„Trailer service“ (priekabų techninė priežiūra);

Pasirinkę priekabos techninę priežiūrą, priekabos ir sunkvežimio techninės priežiūros darbus galite atlikti tuo pačiu metu. Tai ne tik patogu, bet ir efektyvu. Ši išplėstinė ir aktyvi paslauga padeda palaikyti gerą transporto priemonės būklę, taupyti išlaidas ir maksimaliai pratęsti laiką kelyje.

Atlikite visos transporto priemonės priežiūrą vienu stabtelėjimu

Aukštos kokybės priežiūra

Mūsų dirbtuvėse transporto priemonėje bus sumontuotos originalios dalys, ja pasirūpins kompetentingi technikai, išmanantys apie „Volvo“ sunkvežimius ir jūsų priekabą.

Geresnė išlaidų kontrolė

Taps lengviau numatyti jūsų veiklos išlaidas. Jūs mokate fiksuotą kainą už kilometrą, o mūsų profilaktinė priežiūra sumažina nenumatytų remonto darbų riziką.

Patogu ir mažiau administracinio darbo

Kadangi reikalingas tik vienas apsilankymas dirbtuvėse, ryšys palaikomas tik su vienu kontaktiniu asmeniu ir ruošiama tik viena sąskaita faktūra, todėl priežiūra bus atlikta žymiai lengviau ir efektyviau.

Mažiau laiko dirbtuvėse

Sunkvežimio ir priekabos priežiūros darbus atliekant vienose dirbtuvėse sutaupoma vertingo laiko. Tuo pasirūpina mūsų efektyvi ir moderni techninės priežiūros procedūra.

Mažesnė nemalonių staigmenų rizika

Mūsų profilaktinė priežiūra leidžia pašalinti pavojus prieš jiems tampant problemomis. Tai sumažina prastovų, remonto ir netikėtų išlaidų riziką.

Užtikrinta likutinė vertė

Pasirinkus autentiškas „Volvo“ techninės priežiūros paslaugas ir jų priekabos atitikmenį, palaikoma puiki transporto priemonės būklė ir užtikrinama puiki vertė kitam savininkui.

Autentiškos „Volvo“ techninės priežiūros paslaugos

Autentiškos „Volvo“ techninės priežiūros paslaugos

Tegul sunkvežimį prižiūri kompetentingiausi technikai moderniose dirbtuvėse, naudodami tinkamiausius įrankius ir dalis.

Sužinokite daugiau apie priekabų techninės priežiūros paslaugas