Trucks

Naujausias tolimųjų reisų sunkvežimis

VOLVO FH SU I-SAVE

„Volvo FH“ su „I-Save“ yra idealus sprendimas norint tolimuosiuose reisuose sumažinti degalų sąnaudas ir užtikrinti puikias važiavimo charakteristikas. Kuo didesni atstumai, tuo daugiau galite sutaupyti ir dirbti pelningiau.

„Volvo FH“ su „I-Save“ – tai mūsų D13TC variklių ir degalų paketo* derinys. Šitaip išlaidos degalams gali sumažėti iki 10 %**. Be to, „I-Save“ leidžia ilgesnį laiką važiuoti mažesniais sūkiais ir aukštesne pavara, todėl važiavimas yra sklandesnis ir tylesnis. Taip pat galite tikėtis greitesnio sukimo momento atsako iš jėgos agregatų. Tai puikus važiavimas.

Našumo padidinimas

D13TC variklis pasižymi 300 Nm didesniu sukimo momentu esant mažiems sūkiams. Važiuojant greitkeliu, pastovaus greičio užtikrinimui reikia mažiau akceleracijos ir mažiau degalų. Kartu su „I-See“ variklis leidžia įveikti kalvas ir nuolydžius aukštesne pavara, taupant degalus ir neprarandant greičio bei važiuojant tolygiau. Papildomas sukimo momentas taip pat leidžia išvystyti didesnį vidutinį greitį, ypač pastebimą važiuojant į kalną.

D13TC variklis – didesnis efektyvumas ir sukimo momentas

D13TC yra mūsų visų laikų ekonomiškiausias variklis, kurio galingumas yra 420, 460 ir 500 AG. Įdiegus technologiją „Turbo Compound“, D13TC variklis kiekviename etape visapusiškai išnaudoja turimą energiją, užtikrindamas didesnį efektyvumą visame sūkių diapazone – geriausias rezultatas pasiekiamas 900–1300 aps./min. diapazone.

* Į degalų paketą įeina žemėlapių pagrindu veikianti „I-See“, „I-Cruise“ su „I-Roll“, efektyviai energiją naudojančios galinės ašys, tuščiąja eiga veikiančio variklio išjungimas ir kintamo tūrio vairo stiprintuvo siurblys.

** Teiginys apie degalų sąnaudų sumažinimą apskaičiuotas lyginant išlaidas dyzelinui ir „AdBlue“ naudojant Euro 6 (D pakopos) standarto naujos sunkvežimių gamos „I-Save D13TC“ variklius su FUELECO+ paketu ir Euro 6 (D pakopos) standarto „Classic D13 eSCR“ variklius, kuriuose nėra į degalų paketą įtrauktų funkcijų. Faktinės išlaidos degalams gali skirtis ir priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, važiavimo greičio, pastovaus greičio palaikymo sistemos naudojimo, transporto priemonės komplektacijos, apkrovos, topografijos, vairuotojo patirties, transporto priemonės techninės priežiūros ir oro sąlygų.

Siūloma šiems sunkvežimiams

Gaukite didžiausią naudą iš kiekvieno degalų lašo

Padėsime išspausti viską iš kiekvieno degalų lašo.