Volvo Trucks

Lietuva

×

Naujausias tolimųjų reisų sunkvežimis

VOLVO FH SU I-SAVE

„Volvo FH“ su „I-Save“ yra idealus sprendimas norint tolimuosiuose reisuose sumažinti degalų sąnaudas ir užtikrinti puikias važiavimo charakteristikas. Kuo didesni atstumai, tuo daugiau galite sutaupyti ir dirbti pelningiau.

„Volvo FH“ su „I-Save“ – tai mūsų D13TC variklių ir degalų paketo* derinys. Taip išlaidos degalams gali sumažėti iki 7 %**. Be to, „I-Save“ leidžia ilgesnį laiką važiuoti mažesniais sūkiais ir aukštesne pavara, todėl važiavimas yra sklandesnis ir tylesnis. Taip pat galite tikėtis greitesnio sukimo momento atsako iš jėgos agregatų. Tai puikus važiavimas.

Našumo padidinimas

D13TC variklis pasižymi 300 Nm didesniu sukimo momentu esant mažiems sūkiams. Važiuojant greitkeliu, pastovaus greičio užtikrinimui reikia mažiau akceleracijos ir mažiau degalų. Kartu su „I-See“ variklis leidžia įveikti kalvas ir nuolydžius aukštesne pavara, taupant degalus ir neprarandant greičio bei važiuojant tolygiau. Papildomas sukimo momentas taip pat leidžia išvystyti didesnį vidutinį greitį, ypač pastebimą važiuojant į kalną.

D13TC variklis – didesnis efektyvumas ir sukimo momentas

D13TC yra iki šiol efektyviausiai energiją naudojantis mūsų variklis. Variklyje su 460 arba 500 galių yra stūmokliai, pasižymintys patentuota bangos formos vidaus konstrukcija, lemiančia geresnį degimą ir didesnį efektyvumą. Įdiegus technologiją „Turbo Compound“, D13TC variklis kiekviename etape visapusiškai išnaudoja turimą energiją, užtikrindamas didesnį efektyvumą visame sūkių diapazone – geriausias rezultatas pasiekiamas 900–1 400 aps./min diapazone.

* Į degalų paketą įeina pagal topografinius žemėlapių duomenis veikianti priemonė „I-See“, „I-Shift“ su optimizuota tolimųjų gabenimų programine įranga, „I-Cruise“ su „I-Roll“, efektyviai energiją naudojančios galinės ašys, tuščiąja eiga veikiančio variklio išjungimas ir kintamo tūrio vairo stiprintuvo siurblys.

** „Euro 6“ D pakopos varikliai D13TC su degalų paketu („I-Save“) ir „Euro 6“ D pakopos D13 eSCR. Faktinis degalų taupymas gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, pvz., pastovaus greičio palaikymo sistemos, faktinės topografijos, vairuotojo vairavimo patirties ir oro sąlygų.

SIŪLOMA ŠIEMS SUNKVEŽIMIAMS

Gaukite didžiausią naudą iš kiekvieno degalų lašo

Padėsime išspausti viską iš kiekvieno degalų lašo.