Volvo Trucks

Lietuva

×
Padangų valdymo paslauga

Tegul padangos pagerina eksploatacinę parengtį 

Padangų valdymo paslauga

Padangų valdymo paslauga leidžia kuo labiau išnaudoti padangas ir ilgiau likti kelyje. Ši pažangi tikralaikio stebėjimo galimybė leidžia numatyti ir išvengti bet kokių su padangomis susijusių įvykių. Moderni paslaugos procedūra užtikrina puikią sunkvežimio ir padangų būklę bei sutrumpina dirbtuvėse praleidžiamą laiką. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, ši paslauga užtikrins optimalią padangų eksploatavimo ekonomiją.

Tikralaikis padangų stebėjimas

Ši jungiamumo pagrindu veikianti technologija leidžia nuolat stebėti sunkvežimio ir priekabos padangas. Ratuose sumontuoti jutikliai nuolat stebi slėgį ir temperatūrą, o duomenis perduoda tiek vairuotojui, tiek į pagrindinį biurą.

Techninės priežiūros vienu stabtelėjimu srautas

Atliekant greitą procedūrą, mūsų techninės priežiūros vienu stabtelėjimu srautas leidžia išsamiai patikrinti sunkvežimį ir padangas. Jums bus suteikta ne tik aukštos kokybės priežiūra, bet ir sutaupysite laiko dirbtuvėse, o apsilankymai taps retesni.

7 sekundžių protektoriaus nuskaitymas

Ši unikali lazerinė technologija iš karto pateikia tikslius visų padangų protektoriaus duomenis. Vos per septynias sekundes ji nuskaito ratus – stebina matavimų tikslumas, kuris siekia vieną dešimtąją milimetro.

Pagalba dėl padangų

Padėsime pasirinkti padangas, optimizuojančias padangų eksploatavimo ekonomiją ir sumažinančias degalų sąnaudas, konkrečiam sunkvežimiui ir veiklai. Be to, galime padėti sutaupyti laiko ir vietos – atitinkamai pasaugosime jūsų padangas vasarą ir žiemą.

Pagalba dėl padangų

Taupykite laiką, padangas ir pinigus

Service procedure

Techninė priežiūra, padedanti taupyti laiką

Visus priežiūros darbus atliekant vienoje vietoje sumažėja apsilankymų dirbtuvėse skaičius ir sutaupoma vertingo laiko. Tuo pasirūpina mūsų efektyvi ir moderni techninės priežiūros procedūra.

Truck service

Geriausios būklės sunkvežimis

Mūsų itin kokybiški priežiūros darbai užtikrina sunkvežimio našumą ir vertę. Tai pagerina eksploatacinę parengtį ir leidžia saugiau vykdyti veiklą.

Secured functionality

Mažesnės išlaidos padangoms ir degalams

Tinkamos padangos ir profilaktinė priežiūra, įskaitant tinkamą ratų nustatymą, leidžia pagerinti degalų vartojimo efektyvumą ir pailginti protektoriaus eksploatavimo trukmę.

Driver

Patogu ir mažiau administracinio darbo

Kadangi reikalingas tik vienas apsilankymas dirbtuvėse, ryšys palaikomas tik su vienu kontaktiniu asmeniu ir ruošiama tik viena sąskaita faktūra, todėl priežiūra bus atlikta žymiai lengviau ir efektyviau.

Optimised uptime

Mažesnė nemalonių staigmenų rizika

Mūsų profilaktinė priežiūra leidžia pašalinti pavojus prieš jiems tampant problemomis. Tai sumažina prastovų, remonto ir netikėtų išlaidų riziką.

Cost control

Geresnė išlaidų kontrolė

Taps lengviau numatyti jūsų veiklos išlaidas. Jūs mokate fiksuotą kainą už kilometrą, o mūsų profilaktinė priežiūra sumažina nenumatytų remonto darbų riziką.

Tyre Gold Contract

„Auksinė“ padangų sutartis

„Auksinė“ padangų sutartis apima viską: užtikrina tikralaikį padangų stebėjimą, efektyvų techninės priežiūros vienu stabtelėjimu srautą ir mėgstamiausią pagalbą dėl padangų. Viskas už fiksuotą kainą vienam kilometrui, užtikrinant išlaidų kontrolę ir mažiau administracinio darbo.

Genuine Volvo Service

Autentiškos „Volvo“ techninės priežiūros paslaugos

Tegul sunkvežimį prižiūri kompetentingiausi technikai moderniose dirbtuvėse, naudodami tinkamiausius įrankius ir dalis.

Sužinokite daugiau apie padangų valdymo paslaugą