Trucks

Volvo Aero gama. Daugiau galimybių.

Pristatome efektyviausią mūsų sunkvežimį. Supaprastintas siluetas su pailginta priekine dalimi ir šoninių kamerų sistema ne tik suteikia jam drąsų estetinį įvaizdį, bet ir padeda sutaupyti daug energijos. Dešimtmečius tobulintos efektyvumo, komforto ir saugumo naujovės, kartu su išsamiais tyrimais, plėtra ir bandymais, atvedė mus čia: prie naujos „Volvo Aero“ gamos.

Iki 5 % mažesnės sąnaudos

Sužinokite, kiek galite sutaupyti su nauja „Aero“ gama.

Nauja, aerodinamiškai suprojektuota prailginta priekinė dalis ir šoninių kamerų sistema kartu su pažangiou dizainu, kuriuo patobulintas kabinos sandarumas, nauja ženklų zona ir viršutinio šoninio krašto pailginimas, žymiai sumažina pasipriešinimą  dėl to „Volvo FH Aero“ degalų sąnaudos sumažėja iki 5 %*.

Daugiau skaitykite mūsų pranešime žiniasklaidai

Pagerinkite energijos sąnaudas dar labiau

„Volvo FH Aero“ ir „Volvo FH16 Aero“ sukurti efektyviam vairavimui važiuojant dideliu greičiu, nesvarbu, ar pasirinksite elektrinį, dujinį ar dyzelinį jėgos agregatą. Be naujojo aerodinamiško pailginto priekio ir vaizdo kamerų stebėjimo sistemos, nauji diskiniai stabdžiai su sumažintais trinties nuostoliais, patobulintas „I-See“ ir jau žinomas „I-Save“ gali sutaupyti energijos ir dar labiau sumažinti anglies dioksido pėdsaką.

Pritaikyta jūsų maršrutams su I-See

„I-See“ optimizuoja greitį, pavarų perjungimą, riedėjimą ir variklio sustojimą konkrečiam maršrutui, kai važiuojama įjungus pastovaus greičio palaikymo sistemą. Patobulinta „I-See“ funkcija dabar taip pat atsižvelgia į būsimą topografiją, posūkius, žiedines sankryžas ir realiojo laiko eismo informaciją. Tai reiškia, kad galite naudoti pastovaus greičio palaikymo sistemą dar daugiau situacijų, kad padidintumėte degalų naudojimo efektyvumą išvažiavę į kelią.

Susipažinkite su I-See

Šoninių kamerų sistema

Kamerų sistema ne tik pagerina aerodinamiką, bet ir atveria matomumo lauką tiek geromis, tiek sudėtingomis sąlygomis. Naktinis režimas padeda vairuotojui tamsiu paros metu, o stebėjimo režimas suteikia galimybę vairuotojui matyti už sunkvežimio ribų net užtraukus užuolaidas.

Geresnis matomumas

Vaizdo kamerų sistema sudaryta iš trijų kamerų. Nuėmus veidrodžius pagerėja tiesioginis matomumas, nes veidrodžių gaubtai neužstoja matymo lauko . Šoninių kamerų sistema dar labiau pagerina galinio vaizdo matomumą lietingomis ir miglotomis sąlygomis ir sumažina tiesioginių saulės spindulių sukeliamus trikdžius. Visa tai užtikrina malonesnį vairavimą.

Susipažinkite su šoninių kamerų sistema

Geresnė patirtis vairuotojui

Laukite ilgų maršrutų ir mėgaukitės tikrai kokybišku laiku savo kabinoje. Intuityvi vairuotojo sąsaja, nauja „Infotainment“ sistema ir garso sistema užtikrina patogią vairavimo ir poilsio patirtį. Viskas, ko jums reikia, yra po ranka.

Volvo Aero gama. Daugiau galimybių.

„Volvo Aero“ gama sukurta taupyti energijai; ji turi skirtingus jėgos agregatus ir kabinų dizainą, kurie geriausiai tiktų jūsų verslui. Pasirinkite dyzelinį, elektrinį ar dujinį jėgos agregatą ir pritaikykite savo operacijoms, užtikrindami komfortą kelyje ir išmaniąsias funkcijas, didinančias našumą.

Nepraleiskite jokių svarbių naujienų  prenumeruokite naujienlaiškį. 

* Faktinės išlaidos degalams gali skirtis ir priklauso nuo daugelio veiksnių, kaip važiavimo greitis, pastovaus greičio palaikymo sistemos naudojimas, transporto priemonės komplektacija, apkrova, topografija, vairuotojo patirtis, transporto eksploatacinė parengtis ir oro sąlygos.

 

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Važiuokite su mažiau pasipriešinimo

Sužinokite apie naująją mūsų gamą su daugiau galimybių ir kokius pokyčius aerodinaminis dizainas gali atnešti jūsų verslui.