Volvo Trucks

Lietuva

×
Naujasis „Volvo FE CNG“

Mūsų kelionė link nulinės emisijos

„Volvo FE CNG“

Galingi. Našus. Švarus. „Volvo FE“ su dujiniu varikliu – idealus atliekų gabenimui ir miesto distribucijai. 

Puikiai tinka gabenti atliekas ir išvežioti prekes po miestą

Varomas dujomis

Iš išorės jis atrodo panašiai kaip įprastas „Volvo FE“. Tačiau po naujojo „Volvo FE CNG“ gaubtu slypi „Euro 6“ variklis, varomas tik suslėgtosiomis gamtinėmis dujomis arba suslėgtosiomis biodujomis. Jame naudojama uždegimo žvakių technologija, jis išvysto 320 AG ir 1356 Nm sukimo momentą.

Sunkvežimyje įrengta automatinė transmisija. Taigi, galite tikėtis tokių pačių našumo ir vairavimo charakteristikų, kuriomis pasižymi įprastas „Volvo FE“. Tačiau šis sunkvežimis idealiai pritaikytas trumpoms kelionėms, kai tenka dažnai sustoti ir vėl pradėti važiuoti – taip būna vežant atliekas ir išvežiojant prekes po miestą.

Daugelyje viso pasaulio miestų ieškoma alternatyvų dyzeliniams sunkvežimiams. Norint laimėti konkursus – ypač atliekų tvarkymo srityje, dažnai reikalaujama naudoti degalus iš atsinaujinančių šaltinių. Sukūrę „Volvo FE CNG“, dabar miesto aplinkoje dirbančioms bendrovėms galime pasiūlyti sunkvežimį, kurio poveikis aplinkai gerokai mažesnis.
Derinkite su žemo įlipimo kabina

Derinkite su žemo įlipimo kabina

Mažataršį variklį derinkite su žemo įlipimo kabina, kuri užtikrina didesnį saugumą mieste ir palengvina vairuotojų darbą.

Mažesnė emisija

Metano dujų degimas yra visiškai bekvapis. Be to, išsiskiria labai mažai žalingų dalelių. Kai metanas gaunamas iš biodujų (t. y. iš organinių medžiagų), išmetamo anglies dioksido kiekis, palyginti su dyzeliniu sunkvežimiu, sumažinamas iki 100 procentų*.

Iš tiesų kietųjų dalelių išsiskiria tiek mažai, kad reikia tik trigubo katalizatoriaus. Dalelių filtro nereikia. Taip pat nereikia pridėti „AdBlue“.

*Tai apima eksploatuojamos transporto priemonės išmetamuosius teršalus, vadinamus „nuo bako iki rato“ poveikiu.

Sumažinkite savo pėdsaką
FE CNG skirtas „Euro 6“ variklis

Patikimas, produktyvus sprendimas

Variklyje naudojama kibirkštinio uždegimo technologija, o teršalų išmetimui kontroliuoti reikalingas tik vertikalus arba horizontalus trijų pakopų katalizatorius. Veiksmingas ir patikimas sprendimas.

„Volvo FE CNG“ galima rinktis su 2×4 arba 2×3 dujų bakais. Suslėgtųjų dujų bakai montuojami abiejose važiuoklės pusėse. Kai vairuojama optimaliai, atliekant nesudėtingas distribucijos užduotis galima nuvažiuoti net 400 kilometrų, o renkant atliekas – iki 250 kilometrų.

„Volvo FE CNG“ turi ne tik naująjį dujinį variklį, bet ir automatinę transmisiją. Dėl to jis pasižymi tokiu pat produktyvumo ir našumo lygiu kaip ir įprastas „Volvo FE“.

Metano dujos yra degalai, kurie ilgalaikėje perspektyvoje taps tvaria dyzelino alternatyva. Dabar laikas veikti skirtingiems visuomenės veikėjams ir sukurti taisykles bei tinkamas sąlygas teigiamai plėtrai.

Išbandykite patys

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas yra pasirengęs su jumis aptarti „Volvo FE CNG“ funkcijas ir pranašumus.