Trucks

Volvo FE CNG. Su dujiniu varikliu nulinės emisijos link

Galingas, produktyvus ir netaršus. „Volvo FE CNG“ su dujomis varomu varikliu puikiai tinka atliekų surinkimui ir pristatymui bei kitoms užduotims, kurias atliekant mažas triukšmas ir mažesnis aplinkai daromas poveikis suteikia konkurencinį pranašumą.

Paprasta naudoti

Sunkvežimis atrodo kaip įprastas „Volvo FE“, bet „Volvo FE CNG“ variklis varomas tik suskystintomis gamtinėmis dujomis arba biodujomis. Jame naudojama uždegimo žvakių technologija, jis išvysto 320 AG ir 1356 Nm sukimo momentą. Sunkvežimyje įrengta automatinė transmisija. Taigi, galite tikėtis tokių pačių našumo ir lengvo vairavimo charakteristikų, kuriomis pasižymi dyzelinu varomas „Volvo FE“.

Mažesnė emisija

Gamtinių dujų arba biodujų deginimas yra visiškai bekvapis. Be to, išsiskiria labai mažai žalingų dalelių. Naudojant biodujas, CO₂ emisija „nuo bako iki rato“ sumažėja iki 100 %, lyginant su dyzeliniu sunkvežimiu. Išmetamosiose dujose yra tiek mažai dalelių, kad nereikia jokio kito išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo, išskyrus trijų pakopų katalizatorių.

Patikimas sprendimas

Variklyje naudojama kibirkštinio uždegimo technologija, o teršalų išmetimui kontroliuoti reikalingas tik trijų pakopų katalizatorius. Nėra SCR, EGR arba „AdBlue“. Rinkitės iš 2 × 4 arba 2 × 3 dujų bakų, sumontuotų abiejose važiuoklės pusėse. Nuvažiuojamas atstumas yra iki 400 km pristatant nesunkius krovinius ir iki 250 km surenkant atliekas.

Daugelyje viso pasaulio miestų ieškoma alternatyvų dyzeliniams sunkvežimiams. Norint laimėti konkursus – ypač atliekų tvarkymo srityje, dažnai reikalaujama naudoti degalus iš atsinaujinančių šaltinių. Sukūrę „Volvo FE CNG“, dabar miesto aplinkoje dirbančioms bendrovėms galime pasiūlyti sunkvežimį, kurio poveikis aplinkai gerokai mažesnis.

Derinkite su žemo įlipimo kabina

Mažataršį jėgos agregatą derinkite su žemo įlipimo kabina, kuri užtikrina didesnį saugumą mieste ir palengvina vairuotojų darbą.

Sužinokite apie žemo įlipimo kabiną

Koks jūsų ekologinis pėdsakas?

Naudokitės mūsų skaičiuokle ir sužinokite visą savo sunkvežimio poveikį aplinkai.

Sužinokite apie dujomis varomus sunkvežimius

Pasikalbėkite su mumis ir rasime jums tinkantį dujomis varomą sprendimą.