Trucks

×

Volvo FMX Electric. Tinka pristatyti krovinius į statybvietę mieste

Sparčiai augant miesto panoramoms, didėja triukšmas ir oro tarša. Tvirtas „Volvo FMX Electric“ gali pristatyti ir išvežti sunkias medžiagas ir mašinas net jautriose miesto vietose dėl ypač tylaus veikimo. Taip galima įgyvendinti pareigūnų ir gyventojų keliamus reikalavimus dėl švaresnio bei tylesnio transporto. Siekiant supaprastinti perėjimą prie elektrinio transporto, sunkvežimį galima įsigyti su paslaugų ir palaikymo paketais, apimančiais įkrovimo, maršrutų ir nuvažiuojamo atstumo planavimą, akumuliatorių stebėjimą ir kt.

Iki 44 t bendroji sąstato masė

Iki 490 kW galia

Iki 320 km atstumas

Išlikite produktyvūs ir viską kontroliuokite

Pradėti naudoti „Volvo“ elektrinį sunkvežimį savo veikloje yra paprasta. Auksinė „Volvo" serviso sutartis apima akumuliatorių stebėjimą ir užtikrins eksploatacinę parengtį bei tai, kad jūsų kroviniai bus pristatyti, dėl nuspėjamojo serviso planavimo. Taip pat pridėjome paslaugų, kurios padės optimizuoti sunkvežimio naudojimą, pavyzdžiui, maršrutų ir nuvažiuojamo atstumo planavimą, padėties nustatymą su energijos būsena ir tolesnes ataskaitas. Visa tai galima patogiai pasiekti „Volvo Connect“ portale šalia kitų sunkvežimio ir palaikymo funkcijų. Maršrutai gali būti persiunčiami tarp biuro ir kabinos, o vairuotojas gali lengvai peržiūrėti įkrovimo būseną, valdyti autonominį kabinos šildytuvą ir atlikti kitus veiksmus naudodamasis programėle „MyTruck“.

Sklandus ir galingas jėgos agregatas

Du arba trys elektriniai varikliai kartu su elektrinėms transporto priemonėms pritaikyta „I-Shift“ pavarų dėže užtikrina galią ir sklandų vairavimą. Didžiulę galią iki 490 kW / 666 AG valdo unikali traukos kontrolės sistema, taip pat sukurta siekiant patikimai važiuoti slidžia danga. Galimi įvairūs važiavimo režimai, leidžiantys nustatyti pageidaujamą našumą, patogumą ir energijos suvartojimo lygį. Šeši akumuliatorių blokai gamina iki 540 kWh, todėl užtikrinamas pakankamas nuvažiuojamas atstumas jūsų statybos užduotims.

Specifikacijos – Volvo FMX Electric

Savybės​

„Volvo FMX Electric“

   
Ašių konfigūracijos​

Vilkikas: 4×2, 6×2​, 6x4

Važiuoklė: 4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4

Visos ašys yra su pneumatine pakaba

   

Kabina​

Dieninė kabina pažemintu stogu, dieninė kabina, miegama kabina pažemintu stogu, miegama kabina, „Globetrotter“ kabina

   

Bendroji sąstato masė 

Iki 44 t    
Baterijos talpa 180–540 kWh, 2–6 baterijos.    

Nuvažiuojamas atstumas

Iki 320 km (6×4 savivartis)    
Įkrovimo laikas (visiškas įkrovimas)

9,5 val. iš AC šaltinio (43 kW)

2,5 val. iš DC šaltinio (250 kW)

   

Jėgos agregatai 

2–3 elektros varikliai, „I-Shift“ pavarų dėžė    
Techninės charakteristikos Iki 330–490 kW (450–666 AG) nuolatinė galia    

Įranga

Tinkamas anstato montavimo darbams. 3 PTO (elektrinis, mechaninis ir transmisijos)

   

 

     

 

Susidomėjote? Pakalbėkime!

Marius Beniulis

Svarbių verslo klientų vadovas

„Volvo Trucks” ekspertai suteiks reikiamos informacijos apie elektrinius „Volvo”  sunkvežimius bei padės pasirinkti geriausią kelią link jūsų parko elektrifikavimo. Nuo tinkamo jūsų verslo sričiai sunkvežimio iki transporto užduočių planavimo bei įkrovimo vietų žemėlapio. 

 

Atstovai kitose rinkose >

Brošiūra

DUK

Elektromobilumo sprendimai