Trucks

Viskas, ko reikia, vienoje vietoje

„Volvo Connect“ suteikia jums išsamią svarbiausios informacijos apžvalgą jūsų verslui, taip pat tiesioginę prieigą prie pažangiausių paslaugų pramonėje, kurios pasiekiamos vienoje vietoje su vienu saugiu prisijungimu.

„Volvo Connect“ yra sunkvežimių parko valdymo sistema, iš kurios galite pasiekti mūsų skaitmenines paslaugas. Tai suteikia prieigą prie galingų įrankių, leidžiančių stebėti transporto priemonės veikimą, planuoti techninę priežiūrą ir padidinti našumą – viskas vienoje vietoje. Nesvarbu, ar vairuojate savo sunkvežimį, ar valdote visą sunkvežimių parką, „Volvo Connect“ teikia skaitmenines paslaugas ir pagalbą, kad galėtumėte vykdyti pelningesnę  veiklą. Bet kurioje vietoje, bet kada.

 

Sužinokite daugiau apie „Volvo Connect“ paslaugas toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite susisiekti su mumis.

Dar neturite „Volvo Connect“?

 

Jei norite užsiregistruoti, susisiekite su mumis

Parengtis darbui

Kontroliuokite situaciją ir būkite ramūs žinodami, kad jūsų sunkvežimiai yra geros būklės ir parengti darbui. „Volvo Connect“ jums suteikia prieigą prie įvairių paslaugų, pagerinančių jūsų pasiruošimą darbams. Gaukite visų išteklių apžvalgą su įspėjimais ir perspėjimais. Peržiūrėkite visą savo techninės priežiūros istoriją ir būsimus apsilankymus. Lengvai praneškite apie su transporto priemone susijusias problemas ir daug daugiau.

Jūsų produktyvumui

Gaukite reikiamą informaciją, kuri išlaikys jus konkurentų priešakyje. „Volvo Connect“ apima tokias sunkvežimių parko priežiūros paslaugas kaip „Vietos nustatymas“, kuri suteikia galimybę realiuoju laiku apžvelgti kiekvieno sunkvežimio vietą ir būseną – dėl to lengva stebėti savo sunkvežimius ir su transportu susijusius išteklius.

Jūsų našumui

Matykite išsamų vaizdą, kad galėtumėte efektyviau, našiau vykdyti veiklą ir geriau ją koordinuoti. „Volvo Connect“ suteikia jums prieigą prie tokių našumą gerinančių paslaugų kaip „Degalai ir aplinka“, kuri leidžia lengvai stebėti degalų sąnaudas viso naudojimo metu. Taip pat vairuotojams pateikiama naudingų patarimų, kaip pagerinti degalų taupymo įgūdžius.

Pagalba jūsų visai veiklai

„Volvo Connect“ paskirtis – suteikti jums daugiau galimybių. Suteikiama prieiga prie pramonėje pažangiausių paslaugų ir informacijos, kada, kur ir kaip jums jų reikia. 

 

Naudojant telefono programėlės sąsają paprasta naršyti. Vos prisijungę gaunate svarbiausią informaciją jums ir paslaugų apžvalgą. Ir galite pamatyti išsamesnę informaciją vos keliais spustelėjimais. Lanksti ir individualizuojama „Volvo Connect“ gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Viskas priklauso nuo jūsų.
 

Pasiruošę pradėti?
 

Kreipkitės į mus

Tai Volvo Connect

Klientų portalas

Norėdami pasiekti ir išnaudoti visą „Volvo Connect“ teikiamų paslaugų potencialą, tiesiog prisijunkite prie „Volvo Connect“ portalo. Naudotojai gauna prieigą pagal savo atsakomybių sritį. Tad, kai prisijungiate, suasmenintame prietaisų skyde pateikiama išsami konkrečioms jūsų pareigoms aktualiausios informacijos ir paslaugų apžvalga. Tai naudinga visiems – nuo sunkvežimių savininkų ir transporto priemonių parkų vadovų iki vairuotojų, dispečerių ir administratorių.

 

Parduotuvė

Parduotuvėje galit lengvai pasiekti ir įsigyti skaitmeninių paslaugų iš „Volvo Trucks“ ir rinktinių partnerių. Ateityje galėsite užsisakyti ir aktyvinti dar daugiau paslaugų.

 

 

 

Programuotojų portalas

Šis portalas padės užtikrinti, kad „Volvo Connect“ vis tobulėtų ir tobulėtų, mums judant į priekį. Kuriamos ir aktyvinamos atrinktų specialistų ir kitų partnerių sukurtos naujos ir inovatyvios paslaugos.

 

 

 

Auga kartu su jumis

Plėtokite savo verslą su dinamine sąsaja, augančia kartu su jumis. Šiandien „Volvo Connect“ suteikia jums svarbias paslaugas, padedančias veiksmingiau vykdyti ir plėtoti jūsų verslą. Ir tai tik pradžia. Galite tikėtis naujų skaitmeninių paslaugų ateityje, kurios išlaikys jūsų verslą pirmaujančiose pozicijose.

Parašykite mums ir sužinokite, kaip  „Volvo Connect“ gali padėti jūsų transporto veiklai

Privatumo politika

Pasikalbėkite su mūsų „Volvo Connect“ ekspertais

Kyla klausimų? Norėtumėte išbandyti „Volvo Connect“ bandomąją versiją? Susisiekite su mūsų ekspertais ir jie padės jums visais telematikos klausimais.

Eivitas Žarys

Transporto sprendimų vadovas

Emilis Ovanesovas

Transporto sprendimų specialistas

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.